Jako by jsme spolu byly 2 roky

30
27.9.21 16:14

jako by jsme spolu byly 2 roky

Zdravim, toto neni zadna otazka, ani zde nehledam radu.

S pritelkyni jsme spolu cca 2 mesice ve vztahu, predtim jsme byly kamaradi 3 roky co chodili ven a podobne, kazdy mel svuj protejsek, ja mel holku, a ona kluka, a pak jsme se dali dohromady… ale divna vec je ze jsme sme spolu 2 mesice, a za ty 2 mesice jsme spolu byly snad skoro kazdy den, spim u ni neustale(nejradsi by se mnou byla 24 7, za ty 2 mesice jsme spolu stihli dost veci, byly jsme v praze v zoo, pak v praze na hotelu, na golfu, na lodi, za dalsi 2 dny jsme byly v bazenu, dalsi den jsme jeli do olomouce pres celou CR se pobavit, pak chodime spolu i na disco, na bowling a vsechno mozne, toto vse jsme stihli za 2 mesice, je toho o dost vice jeste, a vcera jsme se nejak bavili o nas, a oboum nam prijde jako by jsme spolu byly treba rok, dva.. coz nevime jestli to je spatne, bavi nas to spolu, stale se mame toho dost co rict, jelikoz furt spolu mluvime, stale jezdime na akce, vylety a vse je super, jen oba mame pocit ze je blbost ze jsme spolu 2 mesice.. fakt nam to prijde jak 3 roky.. mozna to je tim ze jsme spolu furt a furt jsme nekde pryc? Gauc ani nic takoveho nezname, stale jsme nekde pryc spolu, zabava, sport, akce, jsme takovy ten par co se vubec neotukaval, rovnou jsme se k sobe chovali jinak, mozna to je tim jak jsme se znali 3 roky? :D proste prijdu k ni, jdu do lednicky, na pulku veci se ji ani neptam, a rovnou je udelam, to sama ona, proste si k sobe dovolime vse :D (zadne podvaadeni ale), zajmal by me vas nazor jestli je to podle vas tak dobre nebo ani ne? :D delame si ze sebe srandu, nebojime se niceho, milujem se, stydlivost jako by jsme neznali.. :D a v posteli je vse v nejlepsim, a kdyby nebylo tak o tom mluvime, jelikoz my resime vse, mozna je na case trochu zabrzdit? A taky se venovat sami sobe? :D, vek 25 a 21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3139
27.9.21 16:20

Myslim, ze to je dobre, ze jste si tak sedli, ale ty hrubky jsou fakt otres, kamarade.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
27.9.21 16:21

Víš co prověří váš vztah? Všední dny, kdy musíte do školy/práce, kdy budete řešit ty nejobyčejnější věci a problémy. Teď jste ještě ve stádiu zamilovanosti (růžové brýle). Až přijde ta všednost a každodennost, tak pak se uvidí, jak jste na tom. Každopádně přeju, ať vám to vydrží a jste spolu šťastní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26676
27.9.21 16:22

@Michal558 aha, toto není žádná otázka, všechno je v pořádku, tak jsem začal hledat problémy, že je to divné, když je všechno v pořádku - tak jo, to chápu :zed:

• ale buď klidný - jsou tu i diskuse - dítě krásně spí, je to v pořádku?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33352
27.9.21 16:25
@Michal558 píše:
Zdravim, toto neni zadna otazka, ani zde nehledam radu.S pritelkyni jsme spolu cca 2 mesice ve vztahu, predtim jsme byly kamaradi 3 roky co chodili ven a podobne, kazdy mel svuj protejsek, ja mel holku, a ona kluka, a pak jsme se dali dohromady… ale divna vec je ze jsme sme spolu 2 mesice, a za ty 2 mesice jsme spolu byly snad skoro kazdy den, spim u ni neustale(nejradsi by se mnou byla 24 7, za ty 2 mesice jsme spolu stihli dost veci, byly jsme v praze v zoo, pak v praze na hotelu, na golfu, na lodi, za dalsi 2 dny jsme byly v bazenu, dalsi den jsme jeli do olomouce pres celou CR se pobavit, pak chodime spolu i na disco, na bowling a vsechno mozne, toto vse jsme stihli za 2 mesice, je toho o dost vice jeste, a vcera jsme se nejak bavili o nas, a oboum nam prijde jako by jsme spolu byly treba rok, dva.. coz nevime jestli to je spatne, bavi nas to spolu, stale se mame toho dost co rict, jelikoz furt spolu mluvime, stale jezdime na akce, vylety a vse je super, jen oba mame pocit ze je blbost ze jsme spolu 2 mesice.. fakt nam to prijde jak 3 roky.. mozna to je tim ze jsme spolu furt a furt jsme nekde pryc? Gauc ani nic takoveho nezname, stale jsme nekde pryc spolu, zabava, sport, akce, jsme takovy ten par co se vubec neotukaval, rovnou jsme se k sobe chovali jinak, mozna to je tim jak jsme se znali 3 roky? :D proste prijdu k ni, jdu do lednicky, na pulku veci se ji ani neptam, a rovnou je udelam, to sama ona, proste si k sobe dovolime vse :D (zadne podvaadeni ale), zajmal by me vas nazor jestli je to podle vas tak dobre nebo ani ne? :D delame si ze sebe srandu, nebojime se niceho, milujem se, stydlivost jako by jsme neznali.. :D a v posteli je vse v nejlepsim, a kdyby nebylo tak o tom mluvime, jelikoz my resime vse, mozna je na case trochu zabrzdit? A taky se venovat sami sobe? :D, vek 25 a 21

to je zase diskuse, to je snad na vás, ne? A radím ti, moc jí nenechávej vzkazy a omezila bych i sms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:25

No, neposoudim jestli je to dobře, ale mám to stejně. Mám přítele/milence čtyři měsíce. Je to samozřejmě trochu jiná situace. Ale co se týká jeho návštěv, vzájemné blízkosti, postele - máme to stejně. Ani mě nenapadlo se před ním stydět. Smějeme se, mluvíme o všem, což by mě dřív ani nenapadlo. Prostě s ním mám pocit, že svět zapadl na správné místo a já jsem konečně „doma“. Má to samozřejmě vadu na kráse a tou je manželka, ale tak to prostě je.

• Citovat
  • Nahlásit
4123
27.9.21 16:29
@stinga píše:
@Michal558 aha, toto není žádná otázka, všechno je v pořádku, tak jsem začal hledat problémy, že je to divné, když je všechno v pořádku - tak jo, to chápu :zed:
  • ale buď klidný - jsou tu i diskuse - dítě krásně spí, je to v pořádku?
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
27.9.21 16:30

@Michal558 hele, jo, dobry, netrap se :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
27.9.21 16:31
@Murka píše:
Víš co prověří váš vztah? Všední dny, kdy musíte do školy/práce, kdy budete řešit ty nejobyčejnější věci a problémy. Teď jste ještě ve stádiu zamilovanosti (růžové brýle). Až přijde ta všednost a každodennost, tak pak se uvidí, jak jste na tom. Každopádně přeju, ať vám to vydrží a jste spolu šťastní :kytka:

Presne tak, ono nejvíce prověří právě ty obyčejný dny, starosti běžného života a taky to lezení na gauči, co píše zakladatel že nemají..

Ono dokud je to vše pěkné a akční a všude se někam courá, tak je pohodička a dokonalost.

Ale umět spolu jen tak ležet na tom gauči a nic nevymýšlet, vidět toho druhého jak je líný a dloube se v nosu, sedí hodinu na WC, občas mu smrdí nohy, atd..atd.. ( jen příklady ) to je teprve prověrka vztahu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
27.9.21 16:50

Kdyby nebyl dole věk tak jsem myslela, že je vám sladkých 17.. :roll: tvoje starosti na moji hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
27.9.21 17:10

@Michal558
Takhle to ma byt, no, puzzle do sebe zapadly.
Uzivejte si to a nehledej problemy, kde nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
27.9.21 18:03

@Michal558 teď fičíte v zamilované euforii, jasně, že je to v pohodě tak, jak to máte :kytka:
A ano, myslím si, že hodně z toho pocitu dělá fakt, že se znáte dlouho -
jen si to nejkrásnější období pořádně užívejte! :andel: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
27.9.21 18:09
@Anonymní píše:
No, neposoudim jestli je to dobře, ale mám to stejně. Mám přítele/milence čtyři měsíce. Je to samozřejmě trochu jiná situace. Ale co se týká jeho návštěv, vzájemné blízkosti, postele - máme to stejně. Ani mě nenapadlo se před ním stydět. Smějeme se, mluvíme o všem, což by mě dřív ani nenapadlo. Prostě s ním mám pocit, že svět zapadl na správné místo a já jsem konečně „doma“. Má to samozřejmě vadu na kráse a tou je manželka, ale tak to prostě je.

Hm, mě by třeba nenapadlo být s někým, s kým tohle nefunguje.
Naprostý základ. :nevim:
A hezky řečeno " jsem konečně doma".
Jen je vás doma o jednu víc, no. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
27.9.21 18:20

Tohle vám může kde kdo závidět. :wink: 😂

Já když jsem to tak s chlapama měla, vždycky to po nějaké době přestalo jednoho bavit a chtěl čas pro sebe. Což je supr výmluva, ale většinou byl za tím někdo třetí. 😂 😂
S manželem jsme spolu 5 let, už po pár měsících mi to přišlo jako 30. 😂 Po narození syna zname jenom postel, bordel v bytě a dětské hřiště. Což přispělo k pocitu že jsme spolu 60 let 😂 😂

Hodně štěstí do vztahu. Užívej si to souznění a aktivního života bez nudy s někým tak super. :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
27.9.21 18:25
@Michal558 píše:
Zdravim, toto neni zadna otazka, ani zde nehledam radu.S pritelkyni jsme spolu cca 2 mesice ve vztahu, predtim jsme byly kamaradi 3 roky co chodili ven a podobne, kazdy mel svuj protejsek, ja mel holku, a ona kluka, a pak jsme se dali dohromady… ale divna vec je ze jsme sme spolu 2 mesice, a za ty 2 mesice jsme spolu byly snad skoro kazdy den, spim u ni neustale(nejradsi by se mnou byla 24 7, za ty 2 mesice jsme spolu stihli dost veci, byly jsme v praze v zoo, pak v praze na hotelu, na golfu, na lodi, za dalsi 2 dny jsme byly v bazenu, dalsi den jsme jeli do olomouce pres celou CR se pobavit, pak chodime spolu i na disco, na bowling a vsechno mozne, toto vse jsme stihli za 2 mesice, je toho o dost vice jeste, a vcera jsme se nejak bavili o nas, a oboum nam prijde jako by jsme spolu byly treba rok, dva.. coz nevime jestli to je spatne, bavi nas to spolu, stale se mame toho dost co rict, jelikoz furt spolu mluvime, stale jezdime na akce, vylety a vse je super, jen oba mame pocit ze je blbost ze jsme spolu 2 mesice.. fakt nam to prijde jak 3 roky.. mozna to je tim ze jsme spolu furt a furt jsme nekde pryc? Gauc ani nic takoveho nezname, stale jsme nekde pryc spolu, zabava, sport, akce, jsme takovy ten par co se vubec neotukaval, rovnou jsme se k sobe chovali jinak, mozna to je tim jak jsme se znali 3 roky? :D proste prijdu k ni, jdu do lednicky, na pulku veci se ji ani neptam, a rovnou je udelam, to sama ona, proste si k sobe dovolime vse :D (zadne podvaadeni ale), zajmal by me vas nazor jestli je to podle vas tak dobre nebo ani ne? :D delame si ze sebe srandu, nebojime se niceho, milujem se, stydlivost jako by jsme neznali.. :D a v posteli je vse v nejlepsim, a kdyby nebylo tak o tom mluvime, jelikoz my resime vse, mozna je na case trochu zabrzdit? A taky se venovat sami sobe? :D, vek 25 a 21

Tak to mě baví :) „Zdravim, toto neni zadna otazka, ani zde nehledam radu.“, pak výlev srdíčka a nakonec „zajmal by me vas nazor jestli je to podle vas tak dobre nebo ani ne?“.

Chlapče chlapče - takže co jako? Přišel jsi se pochlubit, jak si užíváš dva měsíce života? Tak bezva! Gratulujeme! Doufám, že se ke mně připojí i ostatní…

Možná jako plus bych viděl, že to není jen „já, já, já, jenom já, ale je tam dost my - to je fajn“.

A názor - no hele nevím kolik je komu, nicméně jak v 21, tak v 25 je tvůj psaný projev poměrně tristní. Stejně tak těžko říci, jestli by byla partnerka nadšená, že se chvástáš s jejími postelovými výkony na diskusích.

Jako podstatná věc co mi chybí vědět je to, jestli máte instáč a fejsbuk a jestli tam máte dost lajků… protože jestli ne, měli byste na tom zapracovat! Bez toho nemůžete vůbec váš vztah posunout dál!

Hezký den… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat