Jakou aktovku (batoh) do 3. a 4. třídy?

3172
12.8.20 14:24

Jakou aktovku (batoh) do 3. a 4. třídy?

Prosím o rady a tipy, jaké mají vaše dítka ve výše zmíněných třídách aktovky či batohy? My měli v 1. a 2. třídě aktovku Herlitz, super, ale již bychom asi výhledově snesli novou, jen nevím, zda aktovku či batoh, v batohu se údajně věci mačkají, co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2284
12.8.20 14:29

Syn má od 3.třídy Boll SMART 22 a je perfektní. Lehký, úžasně nastavitelný, s vnitřními kapsami na učebnice a sešity. Takže se nemusí vláčet s těmi těžkými složkami. V 1. a 2. třídě měl aktovku Baggymax a mladšími synovi jsem rovnou kupovala batoh od Topgalu. Vůbec mi nevyhovovala ta jedna komora na všechno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
12.8.20 14:51

Nevím, jestli ti to pomůže. Syn sice nastupuje do 1. třídy, ale protože je vysoký, má batoh 3. - 5. třída Topgal. Paní prodavačka rovnou řekla, že na batohy pro prvňáčky může zapomenout, museli bychom za rok kupovat nový. Aktovky mu neseděly, je štíhlý.
Radím jít do obchodu a vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
12.8.20 14:53

@lucka_mac Můžu se zeptat, když dává sešity do těch přihrádek v batohu, nemačkají se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
12.8.20 15:55

V prvni tride mely holky Herlitz a Ars Uno, velikostne totozne. Na prelomu druhy treti uz se jim tam blbe davaly veci, tak pokracujeme Topgalem vel. 3.-5.tr. Budouci tretacka ma ted Topgal novy, vydrzi urcite do pate, budouci patacka mela prvni Topgal z druhe ruky, tak dostane k vanocum uz studentsky Topgal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
12.8.20 16:40

@Lidym Ne,nemačkají a to je tam cpe kolikrát jako prasátko. Ale oni toho domů moc nenosí. Většinu mají ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
13.8.20 22:14

Šla bych do Topgal :palec: případně Oxy batohy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
14.8.20 13:46

@lucka_mac Tak jsem batoh prohlédla a bez složky to nepůjde. Ty záda tam mají výztuž a jsou tvarované. Syn tam měl papírové hodiny a ty jsou pěkně zprohýbané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama