Jakou antikoncepci dlouhodobě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 11:20

Jakou antikoncepci dlouhodobě

Zdravím, jakou dlouhodobou antikoncepci máte a doporučíte, nejakou šetrnou.. Doporučíte např tělísko? Děkuji za odpovědi a doporučení :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
27.10.21 11:23

Vhodnou antikoncepci ti doporuci gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
27.10.21 11:33

To přeci nejde říct obecně… záleží, jak jsi stará, jestli máš stálého partnera, jestli už máš děti a jestli ještě nějaké plánuješ, jak jsi na tom zdravotně… je potřeba se poradit s lékařem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55232
27.10.21 12:02

Prober to s doktorem. Měla jsem několik let Evra náplasti. Náplast mi vyhovovala nejvíc. Je to pohodlné. Jen moje tělo se po čase začalo bránit, že náplast nedržela a odlepovala se. Takže mám kroužky druhý rok. To mi úplně nevyhovuje. Ještě dávám čas.
Chtěla bych se vrátit k náplasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
27.10.21 12:05

Tohle nejde jenom tak.
Tělísko se obecně nedoporučuje ženám co ještě nerodily - je docela velké a může to dělat problémy. Tvůj gynekolog by ti měl doporučit vhodnou antikoncepci, taky v závislosti na tvém zdravotním stavu a plánů do budoucna.
To co ti můžu rozhodně nedoporučit jsou injekce. Můj gynekolog mi řekl, že se rozhodl je vůbec nepodávat jelikož pokud nesednou, může to být pro ženu docela peklo. Prášky se dají vysadit, tělísko vyndat, ale injekce je jednou v těle a nedá se dělat nic než čekat až to přejde. A spousta žen pak měla problémy s cyklem.

Já mívala dlouho nízkohormonální Mercilon a byla jsem tedy maximálně spokojená. Ale po porodu prvního dítěte už jsme si s Mercilonem nějak nerozuměli… Takže asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
27.10.21 13:20

Jedině kondom. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu