Jakou antikoncepci po hormonálním tělísku

19.5.20 14:00

Jakou antikoncepci po hormonálním tělísku

Ahoj holky, je mi 27, bezdětná, mám tři roky hormonální tělísko Jaydess a v srpnu bych si ho měla nechat vyndat. Mám stálého přítele, se kterým bych se chtěla cca za rok začít pokoušet o miminko. Ale co mezitím? Potřebujeme si připravit bydlení a tak a na to ještě chvíli potřebujeme, ale zároveň se mi nechce už do dalšího tělíska na 3 roky. Vím, že jde vyndat dřív, ale to mi přijde takové zbytečné, nebo ne? Co doporučujete? Přemýšlela jsem o kroužku, nebo něčem podobném. S prášky mám špatnou zkušenost, neměla jsem na nic náladu a ještě ke všemu nejsem úplně poctivý uživatel. Jak dlouho se tělo z kroužku srovnává, abych, až se rozhodnu neměla kvůli antikoncepci problémy s otěhotněním. (Za předpokladu, že nebudu mít jiný problém, samozřejmě)
Děkuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
19.5.20 14:16

Ideálně žádnou, ale upozorní přítele :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
19.5.20 14:32

Ideálně nic hormonálního. Po vysazení HA jsem ještě po roce měla zcela nepravidelný cyklus, stále nízkou sliznici, naštěstí se mi i přes to nějakým zázrakem po roce podařilo otěhotnět. Ale když jsem ty problémy viděla, tak jsem si zpětně nadávala, že jsem HA nevysadila aspoň o půl roku až rok dříve…každá si představuje, že vysadí HA a hned otěhotní, bohužel to ne vždy vyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11098
19.5.20 15:22

Hele já mám kroužek a sice pohodlný to je, ale úplně jsem ztratila chuť na sex. Příští týden chci řešit na gyndě, co s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 16:00

Bráchova přítelkyně otěhotněla asi do měsíce po vysazení HA. Si mysleli, že mají tak rok čas, aby stihli svatbu atd a ejhle :D

Každopádně mám teď stejný problém. I když se neplánujeme začít pokoušet za rok, tak se to přece jen stát může. Jsme spolu dlouho a vím, že bychom to zvládli. Jen taky chceme ideálně předtím pořešit nějaké jiné bydlení, abychom si tu nešlapali po hlavě.

Jak se zdá, tak asi budeme muset přejít zpátky na gumičky :/ Z toho tedy zrovna nadšená nejsem. Doufám, že mě někdo navede na elegantnější řešení :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat