Jakou antikoncepci po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 17:06
Jakou antikoncepci po potratu ?

Ahoj holky, prosím anonymně kvůli citlivému tématu.
Je mi 21 let a jsem po 2 potratech. Brala jsem 5 let hormonální antikoncepci. Zajímalo by mě co by pro mě bylo nejlepší. Rozhodla jsem se teď nebýt nějaký čas těhotná (rok, dva). Po HA mi nebylo zrovna moc dobře.. a vysazení se mnou taky pak dělali divy. Na gynekologii se chystám, aby mi poradili. Ale zajímal by mě i vás názor. Děkuji :)

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11747 příspěvků 22.11.18 17:30

Jak můžeš být ve 21 letech po 2 potratech když si 5 let užívala HA? 8o poraď se hlavně s dr, můžeš si vzit tělísko ale to je dyl jak na rok. Zatím aspoň kondom, to je docela spolehlivá ochrana…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 17:35

@Kriss Tina HA jsem nasadila dřív než byl pohlavní styk (v 15 letech). Kvůli zdravotním problémům. 2× potrat byl tento rok.

arinecka
Kelišová 6769 příspěvků 22.11.18 17:56
@Anonymní píše:
@Kriss Tina HA jsem nasadila dřív než byl pohlavní styk (v 15 letech). Kvůli zdravotním problémům. 2× potrat byl tento rok.

Pane jo, dvakrát za rok na potrat? No nic. Zajdi si na gyndu, dokror ti tam jistě poradí jaká pro tebe bude nejlepší antikoncepce.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 17:56

Je mi to moc líto. Miminko jste chtěli? Mě to přijde že ano a že jsi smutná tak nechceš teď chvilku na miminko myslet. V tom připadě bych volila bariérovou. Kondom, pesar..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 23:04

@ShadowDancer Ano miminko jsme moc chtěli. Teď mam i na pul roku zakázáno kvůli komplikacím při potratech. Takže jsem si řekla, že raději rok,dva dam tělu odpočinout. Proto ani nějak nechci HA

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 07:46
@Anonymní píše:
@ShadowDancer Ano miminko jsme moc chtěli. Teď mam i na pul roku zakázáno kvůli komplikacím při potratech. Takže jsem si řekla, že raději rok,dva dam tělu odpočinout. Proto ani nějak nechci HA

Zkus se gynekologa zeptat na pesar, já ho tehdy taky zvažovala. Jen mulj gynekolog mi řekl že dneska už to má málokdo. A drž se, nepochybuju o tom, že jednou se podaří. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama