Jakou antikoncepci po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 17:06
Jakou antikoncepci po potratu ?

Ahoj holky, prosím anonymně kvůli citlivému tématu.
Je mi 21 let a jsem po 2 potratech. Brala jsem 5 let hormonální antikoncepci. Zajímalo by mě co by pro mě bylo nejlepší. Rozhodla jsem se teď nebýt nějaký čas těhotná (rok, dva). Po HA mi nebylo zrovna moc dobře.. a vysazení se mnou taky pak dělali divy. Na gynekologii se chystám, aby mi poradili. Ale zajímal by mě i vás názor. Děkuji :)

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 22.11.18 17:30

Jak můžeš být ve 21 letech po 2 potratech když si 5 let užívala HA? 8o poraď se hlavně s dr, můžeš si vzit tělísko ale to je dyl jak na rok. Zatím aspoň kondom, to je docela spolehlivá ochrana…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 17:35

@Kriss Tina HA jsem nasadila dřív než byl pohlavní styk (v 15 letech). Kvůli zdravotním problémům. 2× potrat byl tento rok.

arinecka
Kelišová 5493 příspěvků 22.11.18 17:56
@Anonymní píše:
@Kriss Tina HA jsem nasadila dřív než byl pohlavní styk (v 15 letech). Kvůli zdravotním problémům. 2× potrat byl tento rok.

Pane jo, dvakrát za rok na potrat? No nic. Zajdi si na gyndu, dokror ti tam jistě poradí jaká pro tebe bude nejlepší antikoncepce.

ShadowDancer
Kecalka 196 příspěvků 22.11.18 17:56

Je mi to moc líto. Miminko jste chtěli? Mě to přijde že ano a že jsi smutná tak nechceš teď chvilku na miminko myslet. V tom připadě bych volila bariérovou. Kondom, pesar..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 23:04

@ShadowDancer Ano miminko jsme moc chtěli. Teď mam i na pul roku zakázáno kvůli komplikacím při potratech. Takže jsem si řekla, že raději rok,dva dam tělu odpočinout. Proto ani nějak nechci HA

ShadowDancer
Kecalka 196 příspěvků 23.11.18 07:46
@Anonymní píše:
@ShadowDancer Ano miminko jsme moc chtěli. Teď mam i na pul roku zakázáno kvůli komplikacím při potratech. Takže jsem si řekla, že raději rok,dva dam tělu odpočinout. Proto ani nějak nechci HA

Zkus se gynekologa zeptat na pesar, já ho tehdy taky zvažovala. Jen mulj gynekolog mi řekl že dneska už to má málokdo. A drž se, nepochybuju o tom, že jednou se podaří. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >