Reklama

Jakou atosedačku 0-13 kg s isofixem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 04.02.18 21:12
Jakou atosedačku 0-13 kg s isofixem?

Zdravím maminky,

můžete mi poradit prosím? Mám za chvilku TP a pořád nemáme autosedačku. Chtěla bych 0-13 kg tak do 3,5 tis a s isofixem. Kčárek máme obyč polský Baby Merc, ale nechci tu autosedačku z té trojkombinace, to mi nepřijde nic bezpečného. Nemáte tip, jakou? Všude v obchodech mají už novější verze Cybex, Maxi Cosi a to vychází kolem 6 tis i s tím isofixem :/
Dále si nevím rady jaké adaptéry k tomu na kočárek, to s ekupují nějaké univerzální? :think:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.02.18 21:16

@Terez001 https://www.slune-cz.cz/…i-cabriofix/ Tady jí mají za 3600,– Maxi-Cosi :)

Lenka Sombergová
Stálice 53 příspěvků 04.02.18 21:21

My máme cybex. Byl sice dražší, ale po autonehodě, kdy se malému vůbec nic nestalo, toho vůbec nelituji. Dle mého názoru, se dá kolem dítěte ušetřit na spoustě věcí, ale na pořádnou autosedačku nedám dopustit.
Adapter netuším, ten nemám.

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 04.02.18 21:23

A budeš jezdit často?

@Petruna21 píše:
@Terez001 https://www.slune-cz.cz/…i-cabriofix/ Tady jí mají za 3600,– Maxi-Cosi :)

To je jenom sedačka bez základny.

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 04.02.18 21:26

Jinak já měla tu maxicosi, je fajn, koupila bych klidně i bazarovou. Ta základna je fajn ALE pokud nechceš měnit tu základnu a jet dál, mají na to jen jednu sedačku. Teda mívali.

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 05.02.18 16:51

@pikola

Ano jezdíme docela často, syn měl obyč z trojkombinace na pás a bylo to hrozné, nedržela stabilně, už to nechci :?

Luca26
Kecalka 195 příspěvků 24.02.18 20:42

My měli autosedačku Maxi Cosi a spokojenost. Koupili jsme i isofix základnu, takže žádné zdlouhavé upínání, jen cvak-cvak a bylo. Měla jsem taky adaptéry na kočárek, takže jsem vajíčko jednoduše dala na konstrukci. Jinak do vajíčka doporučuju na léto super podložku proti pocení od Aeromoov. My s malým dost jezdili a plakal, pac se potil, pak ji pořídili a dokonce cestu do chorvatska zvládl „levou zadní“ :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >