Reklama

Jakou autosedačku koupit po vajíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 29.08.18 21:20
jakou autosedačku koupit po vajíčku

Ahoj, dceři je 8 měsíců a už přemýšlím jakou autosedačku koupit, poraďte prosím nějakou cenově výhodnou se kterou jste spokojené. Ještě jedna otázka - jak se ta autosedačka upevnuje k sedadlu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 29.08.18 21:22

Pásem nebo na izofix. Sedačka záleží na financích a co od toho chceš, ale většinou se hodně prodávají ty co obstály v testech ADAC

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 29.08.18 21:26

ten isofix se kupuje rovnou s autosedačkou nebo se musí koupit zvlášť?

Alkata
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 29.08.18 21:27

Na sedačce se nevyplatí šetřit. Romer, Be Safe. Tam neslapnes vedle. Co se upevnění týká záleží taky jak staré mas auto. Pokud novější mas vzadu isofix, který he o úroveň jinde nez nejaky mordovani s pásy.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 29.08.18 21:28
@aduska912 píše:
ten isofix se kupuje rovnou s autosedačkou nebo se musí koupit zvlášť?

To se nekupuje, to musí být v autě. Je to v sedačce u auta.

luci.no
Kecalka 340 příspěvků 29.08.18 21:30

Pro 8 měsíční dítě je vhodná protisměrná.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 29.08.18 21:33

@aduska912 isofix musí být zabudovaný v autě… Po nějakém roce.. 2009 snad plus mínus, je isofix v autě povinný, ve starších autech být nemusí.. Dodělat to myslím nejde, je to přidělené ke konstrukci vozu (opravte mě někdo, pokud se pletu)
My koupili Avionaut, přestože se nemají kupovat vicekategorialni, prý nejsou tak spolehlivé, máme 9-36 kg. Zase je to prý dobrá značka. Za 3 a půl, snad byla v nějaké akci dokonce. Plus když jsme ji platili, řekla nám prodávající, že v případě nehody nám ji vymění zdarma za novou (starou si prý vezmou na prohlédnutí, aby zjistili, kde má ještě mouchy).

Příspěvek upraven 29.08.18 v 21:34

Kikin16
Kecalka 224 příspěvků 29.08.18 21:34
@luci.no píše:
Pro 8 měsíční dítě je vhodná protisměrná.

Naprosty souhlas. Hlavne nekupovat po smeru jizdy. Pro 8 mes dite je to naprosto nevhodne.

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 29.08.18 21:35

takže když je auto novější,tak někde ze sedačky vytáhnu isofix a zaklapnu autosedačku a když mám staré auto,tak autosedačku připevním pásy?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 29.08.18 21:37

@luci.no @Kikin16 ona nepíše, že ji bude kupovat teď, ne? Jen přemýšlí jakou, až bude třeba… Možná jsem to špatně pochopila…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 29.08.18 21:38
@aduska912 píše:
takže když je auto novější,tak někde ze sedačky vytáhnu isofix a zaklapnu autosedačku a když mám staré auto,tak autosedačku připevním pásy?

Většinou má sedačka zezadu takové nožičky co se tam nacvaknou. Ale to ti podrobněji vysvětlí prodejce autosedaček nejlépe. Protože ne každá to má na oboje, musíš si vybrat co je vhodné do vašeho auta nebo co od toho chceš. Já třeba měla jen na izofix a na pásy nešla.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 29.08.18 21:38

@aduska912 ano, a ten isofix… jsou to takový „očka“, schovaný v sedadle.

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 29.08.18 22:03

Moje holky jezdily normálně ve vajíčku dokud pasovalo , kolem roku byly obe v normální autosedačce od 9 kilo. Mame autosedačky od Caretero, normalne na pásy, polohovatelné , příjemný materiál, pohodlné…

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 29.08.18 22:36

Pozor! Nedávno jsem četla, že vstoupila v platnost nová vyhláška o povinnosti vozit dítě v protisměru do 15měsíců. Myslím, že to bylo v deníku Dnes. Samotnou vyhlášku jsem zatím nečetla, ale zdroj je důvryhodný.

Pidulka1991
Závislačka 2827 příspěvků 29.08.18 22:38

My se rozhodli poridit protismernou autosedacku (do 18kg), je to proste bezpecnejsi, nez posmerna sedacka… tyto sedacky muzou byt na isofix nebo normalne na pasy. Bezpecne je to stejne v tom rozdil neni. Pouze v pridelani.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >