Jakou autosedačku pořídit 0-18 kg?

16.3.16 12:12

jakou autosedačku pořídit 0-18kg ?

Dobry den

poradte jakou poridit autosedacku pro pulrocni dite (71cm 8680g) ktere jeste nesedi. hledame nejaky kompromis kvalita/cena nechcem platit za znacku… sedacek je takove mnozstvi ze nevime na co driv koukat

dekujeme za namety a rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.3.16 12:19

A nebo shanet sedacku 9-18kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3630
16.3.16 12:21

A to ještě ve vajicku nevydrží? Jinak jsou Besafe Izi kid a Besafe Izi comby x3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5549
16.3.16 12:27

Doporučuji hlavně vyzkoušet. Řešila jsem to samé. Zkoušela jsem 0-18 Cybex a Romer a v obou byl už na hranici kdy se má sedačka otočit po směru, takže ho nechám ve vajíčku dokud nezačne aspoň lézt a pak půjde do hodně položené 9-36.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Avy
41
16.3.16 12:30

Já jsem koupila Maxi Cosi MiloFix. Má izofix a jde dát proti a později i po směru jízdy. S cenou jsem se vešla do sedmi tisíc a v testech měla stejnou bezpečnost jako autosedačky přes deset tisíc. Než začne jistě sedět, může to ještě pár měsíců klidně trvat, takže 0-18 se určitě vyplatí pořídit. My ji kupovali pro ročního, který už sice dávno sedí, ale devět kilo bude mít asi tak příští zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14521
16.3.16 12:48

Koupila jsem Romer First Class plus a můžu ji jen doporučit. Je to jedna z nejbezpečnějších sedaček, jednoduchá na uchycení do auta a stačí jí i kratší pásy v malých autech. Nová se pořídí do 5tisíc, bazarová v super stavu do 2500,–. Dítko v ní bylo spokojený, lze ji hodně naklopit, takže spinkání v autě nic nebrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5262
16.3.16 13:01

Máme britax first class plus pro první a teď jsem koupili pro přírůstek, nemohu si vynachválit, malá (19m) jezdí stále v protisměru, krásně vidí z okna, může koukat do zpětného zrcátka na mě a je spokojená, ráda tak jako menší i spinkala, dá se sklopit stejně jako vajíčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
16.3.16 13:20

@oilersMajkl my jsme koupili synovi v jeho 10 měsících BeSafe Izi Kombi (0-18 kg), do vajca se ještě vešel, ale chtěli jsme už sedačku na pevno a vzhledem k tomu, že je drobný a měl nějakých 8 kilo, tak sedačku 9-18 jsem vyloučili, tato měla ještě takovou vložku, kterou jsme ještě chvíli používali. Máme ji hozenou protisměrně a zatím se v ní synkovi moc líbí, jezdí v ní takhle už 2 roky. Tu můžu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8848
16.3.16 13:35

Mame Cybex Sirona. Dcera ji nakonec mela rok a pul a malej taky narostl, takze ji hodne vyuzijeme. Hodne nam vyhovuje, ale je draha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 16:01

Vajicko mame do 10kg a tim tempem jakym roste (6 mesicu) uz musime pomalu koukat co koupime dalsiho… kouknu na ty navrhy… snad neco sezenem do 5-6 tis kouknu na to

diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 16:13
@Avy píše:
Já jsem koupila Maxi Cosi MiloFix. Má izofix a jde dát proti a později i po směru jízdy. S cenou jsem se vešla do sedmi tisíc a v testech měla stejnou bezpečnost jako autosedačky přes deset tisíc. Než začne jistě sedět, může to ještě pár měsíců klidně trvat, takže 0-18 se určitě vyplatí pořídit. My ji kupovali pro ročního, který už sice dávno sedí, ale devět kilo bude mít asi tak příští zimu.

ta vypada pekne ale jde upevnit do auta ktery nema system isofix pomoci pasu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Avy
41
16.3.16 18:45

No, to bohužel nejde. Navíc je ještě potřeba systém horní kotvy, kterou taky nemá úplně každé auto. Jinak je ale skvělá a vejde se do mi ní dítě, které má taky 71 cm a místa má ještě dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 19:59

Tak zatim sleduju tu britax first class a jeste koukam na sedacky od firmy jané mate nekdo zkusenosti s touto znackou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 20:36

Tak jsme dneska byli zkouknout tu britax romer first class a je pomerne uzka a i maly podsedak uz ted tam Eliska (6mesicu) je narvana tak nevim jak by v ty sedacce vypadala ve 4 letech. jeste nam pani ukazala chicco seat up 0-18kg a ta uz byla pomerne pohodlnejsi (sirsi i vetsi cast na sezeni i polohovatelny zahlavnik… tak musime kouknout po nejakych prostornejsich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 20:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama