Jakou autosedačku (vajíčko) 0-13 kg??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 18:56
Jakou autosedačku (vajíčko) 0-13 kg??

Hezký večer přeji :mavam:

♦ Mám na vás takovou otázku jakou doporučujete autosedačku (vajíčko) pro miminko od 0-13 kg?

Maxi-Cosi
G-mini

Nebo další ráda uvítám různé tipy a zkušenosti děkuji :kytka:

Reakce:
Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 28.02.18 19:02

@Petruna21 jestli ji budes nacvakavat na kocarek, tak na tu maxi cosi delaji adaptery na vetsinu znacek, to mi prislo prakticky…

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 28.02.18 19:13

@Petruna21 Měla jsem na syna Maxi-cosi cabriofix, tedy starší z bazárku, ale ještě v záruce. Jsou na ní nejlepší recenze a skvěle prošla i crash testama. Taky jsem chtěla, aby šla nacvaknout na kočárek, což po zakoupení adaptérů šlo, dost jsem využila, syn se narodil v létě. Taky je poměrně prostorná, přecházeli jsme na větší až v synově roce :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 19:15

@Axlaranda Jojo právě že jí chci nacvakávat na kočárek :)

tezi
Hvězda diskuse 50692 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 19:20

@Petruna21 určitě autosedačku maxi-cosi, případně ještě na stejný adaptér lze nasadit sedačky Cybex a měla by jít i značka BeSafe. Mezi kvalitní vajíčka patří ještě romer, ale ty mají svoje adaptéry.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 28.02.18 19:56

@Petruna21
Taky jsem měla maxi cosi cabriofix a spokojenost.
Dítě je tam takové „utopené“ tudíž chráněné. (Pro nás to byl pak trochu problém, syn se dost potil) Co jsem měla možnost vidět autosedačky v čekárně u doktora přímo od kočárků, tak ty mi přišly hrozně mělké nebo jak to nazvat, že to dítě tam nebylo tak pěkně schoulené a chranene v případě nehody

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 28.02.18 20:39

My máme Römer baby-safe a naprostá spokojenost, 5ti bodový systém, dostatečná hloubka, novorozenecká vložka, na kočárek jde nacvaknout pomocí adaptérů.

michee
Závislačka 3588 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 21:04

@Petruna21 my jedeme v be-safe, takže doporučím tu jejich jedinou 0-13, dcerka v ní jezdila do 14 měsíců a pak přešla do jejich protisměrky 0-18, tam, doufám, vydrží až do 4 let :palec:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 22:54

Moc všem děkuji :kytka:

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 2 inzeráty 01.03.18 11:36

My jsme zvolili Kiddy I-size, vyšla v testech nejlépe, ale nevím jak je to s nacvakáváním, na Cybex jde…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.03.18 10:40

@Adina13 Díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >