Jakou barvou si nabarvit tmavě hnědé vlasy aby byly světlejší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kejmienka
Povídálka 17 příspěvků 24.03.18 20:02
Jakou barvou si nabarvit tmavě hnědé vlasy aby byly světlejší?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit.Uz 2 roky si barvim vlasy na modročernou. Naposled v listopadu jsem si tam dala tmavě hnědou. Od té doby jsem se nebarvila a trošku se mi odmyla ta černá, že mám takovou kaštanovou barvu, chci se zase obarvit protože mám tak 10 cm odrostly a vypadá to fakt hrozně ale do černé zase jit nechci, chci mít zpátky blonďaté vlasy ale odbarvovacem si to brát nechci :think:, už tak mám zničené vlasy. Jakou si mám obarvit barvou vlasy abych se pomalu zbavovala té tmavě hnědé až kaštanové? Máte s tím některá zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4527 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 20:14

Jedině odbarvovacem, nebo zajít ke kadeřnici ať tu barvu stáhne, ty černé se dávaj dolů hrozně těžko, zvlášť když jsou ty vlasy dlouhodobě barevne a výsledky bývají flekate a vlasy zničené…

Strangerka
Povídálka 13 příspěvků 24.03.18 20:16

Ahoj. Já bych nebarvila vůbec, ale nechala si to stáhnout u dobrý kadeřnice stahovačem barvy. Oni se i prodávají, pokud to chceš zkusit doma. Výsledek by měla být tvoje původní barva vlasů a tu pak postupně opatrně třeba ještě zesvětlit. Já jsem vždycky černou dávala pryč prostě peroxidem a melirovacím práškem, ale vlasy pak byly na poprvé většinou oranžový a roztřepený, jednou i spálený 8o

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 24.03.18 20:18

Ty chceš být blond z tmavohnědé jedním obarvením bez odbarvovace? V tom případě doporučuju paruku :P
Měla jsem poměrně tmavě obarvené vlasy, (tmavý mahagon) po dvou silných odbarvovacich jsem světle zrzavá… Původní záměr byl blond, ale vzdala jsem to, to by mi upadly. Regeneruju olejickem a maskou od Aussie, takže už mi vlasy nesusti.

Kejmienka
Povídálka 17 příspěvků 24.03.18 20:22

@Helileli
Je mi jasny, že to na jedno barvení nedám, to bych šla na pankáče a neřešila to jinak :lol:, jen si tam nechci rvat odbarvovac

Kejmienka
Povídálka 17 příspěvků 24.03.18 20:28

@Strangerka
Ten stahovač je nějaký šetrnější než odbarvovat? Ještě jsem o tom neslyšela, jinak děkuji za radu :jazyk:

Strangerka
Povídálka 13 příspěvků 24.03.18 20:35

Mělo by to fungovat tak, že to jen vytáhne z vlasů tu „umělou“ barvu a nijak je to nepoškodí. Já s tím osobně zkušenost nemám, jak jsem psala, odbarvuju „na prasáka“ peroxidem :lol: Ale zkus si najít na internetu nějaký info k Subrina Eliminator, tím si stahovala barvu teď nedávno kamarádka. Ale zase jen tmavší hnědou ze světlých, jakej efekt to bude mít na černou ti nepovím ;)

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 20:45

Já bych určitě neexperimentovala doma když víš co konkretně chceš a s tímto problémem bych určitě navštívila kadeřnici :think:

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 24.03.18 21:14

Ahoj ja jsem stahovala color b4. Je to super, kdyz nechces jit ke kadernici. Sice na dlouho, ale nenici to a barva se hezky vymeje. Ale upozornuju, ze jsem stahla modrocernou na cerveno zrzavou. Pak se musi s naslednim barvenim hodne opatrne, hneda chyta hodne tmave zase skoro do cerna.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama