Jakou barvou si nabarvit tmavě hnědé vlasy aby byly světlejší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kejmienka
Povídálka 21 příspěvků 24.03.18 20:02
Jakou barvou si nabarvit tmavě hnědé vlasy aby byly světlejší?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit.Uz 2 roky si barvim vlasy na modročernou. Naposled v listopadu jsem si tam dala tmavě hnědou. Od té doby jsem se nebarvila a trošku se mi odmyla ta černá, že mám takovou kaštanovou barvu, chci se zase obarvit protože mám tak 10 cm odrostly a vypadá to fakt hrozně ale do černé zase jit nechci, chci mít zpátky blonďaté vlasy ale odbarvovacem si to brát nechci :think:, už tak mám zničené vlasy. Jakou si mám obarvit barvou vlasy abych se pomalu zbavovala té tmavě hnědé až kaštanové? Máte s tím některá zkušenosti?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 24.03.18 20:14

Jedině odbarvovacem, nebo zajít ke kadeřnici ať tu barvu stáhne, ty černé se dávaj dolů hrozně těžko, zvlášť když jsou ty vlasy dlouhodobě barevne a výsledky bývají flekate a vlasy zničené…

Strangerka
Povídálka 13 příspěvků 24.03.18 20:16

Ahoj. Já bych nebarvila vůbec, ale nechala si to stáhnout u dobrý kadeřnice stahovačem barvy. Oni se i prodávají, pokud to chceš zkusit doma. Výsledek by měla být tvoje původní barva vlasů a tu pak postupně opatrně třeba ještě zesvětlit. Já jsem vždycky černou dávala pryč prostě peroxidem a melirovacím práškem, ale vlasy pak byly na poprvé většinou oranžový a roztřepený, jednou i spálený 8o

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 24.03.18 20:18

Ty chceš být blond z tmavohnědé jedním obarvením bez odbarvovace? V tom případě doporučuju paruku :P
Měla jsem poměrně tmavě obarvené vlasy, (tmavý mahagon) po dvou silných odbarvovacich jsem světle zrzavá… Původní záměr byl blond, ale vzdala jsem to, to by mi upadly. Regeneruju olejickem a maskou od Aussie, takže už mi vlasy nesusti.

Kejmienka
Povídálka 21 příspěvků 24.03.18 20:22

@Helileli
Je mi jasny, že to na jedno barvení nedám, to bych šla na pankáče a neřešila to jinak :lol:, jen si tam nechci rvat odbarvovac

Kejmienka
Povídálka 21 příspěvků 24.03.18 20:28

@Strangerka
Ten stahovač je nějaký šetrnější než odbarvovat? Ještě jsem o tom neslyšela, jinak děkuji za radu :jazyk:

Strangerka
Povídálka 13 příspěvků 24.03.18 20:35

Mělo by to fungovat tak, že to jen vytáhne z vlasů tu „umělou“ barvu a nijak je to nepoškodí. Já s tím osobně zkušenost nemám, jak jsem psala, odbarvuju „na prasáka“ peroxidem :lol: Ale zkus si najít na internetu nějaký info k Subrina Eliminator, tím si stahovala barvu teď nedávno kamarádka. Ale zase jen tmavší hnědou ze světlých, jakej efekt to bude mít na černou ti nepovím ;)

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 20:45

Já bych určitě neexperimentovala doma když víš co konkretně chceš a s tímto problémem bych určitě navštívila kadeřnici :think:

krispyna
Kecalka 462 příspěvků 24.03.18 21:14

Ahoj ja jsem stahovala color b4. Je to super, kdyz nechces jit ke kadernici. Sice na dlouho, ale nenici to a barva se hezky vymeje. Ale upozornuju, ze jsem stahla modrocernou na cerveno zrzavou. Pak se musi s naslednim barvenim hodne opatrne, hneda chyta hodne tmave zase skoro do cerna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >