Jakou barvou vymalova obývák k této stěně?

Anonymní
22.7.21 13:10

Jakou barvou vymalova obývák k této stěně?

Ahoj, potřebuju poradit. Předěláváme byt a vybrali jsme si tuhle stěnu do obýváku -viz foto. Nevím vůbec ale jakou barvou za stěnou vymalovat. Zeď kde je okno bude bílá, podlaha světle šedá, gauč je šedo černý. Zeď, která se teď postavila bude stejná jako zbytek bytu-kuchyň, chodba-též nevím, co vybrat, aby to ladilo a přitom to nebylo jak v cirkusu, kuchyň je béžová, hnědá. Poradíte jaké barvy vybrat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.7.21 13:12

To fialové na zdi je zakrytá televize, na té straně bude stěna. Tapeta půjde pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
24283
22.7.21 13:18

Já mám celý byt kromě dětského pokoje vymalovaný na bílo, vypadá to moderně, je to prosvětlené a nadčasové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
22.7.21 13:20

Nechala bych bilo, barevná malba už zas tak nefrci. Spíš si pořid doplňky, které můžeš obmenovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
22.7.21 13:23

Ta světle šedá na tom obrázku k tomu vypadá náhodou dobře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
22.7.21 13:29

Rozhodně nechat bílé. Máme podobnou obývací zeď, podobné barvy v interiéru a nedovedu si představit, jak kolotočářsky by vypadala barevná výmalba.. Zvlášť v kombinaci se vším možným, co se časem nakupí na policích a ve vitrínách :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
22.7.21 13:32

Bílá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
22.7.21 13:36

Bílá. Nikdo ještě nevymyslel na stěny lepší barvu než bílou.
Přiznávám, že dcera má v pokoji světlounce šedou. Ale má bílý nábytek takže to aspoň nevypadá jako v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
22.7.21 13:57

Bílá… je neutrální, hodí se ke všemu…je jednodušší vyměnit doplňky nebo nábytek kdyz už se okoukal než vše znovu vymalovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54124
22.7.21 13:58

Bílou barvu. Víc vynikne ta stěna.
My budeme mít obráceně. Bude zavěšená bílá lesklá skříňka pod TV. A bude za ní nějaká betonová stěrka na stěně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11303
22.7.21 13:59

Buď barvu, do které budeš ladit i doplňky (např. olivovou na stěnu - ta je zeleno-šedá) a k tomu výraznější veselejší zelené polštářky na sedačce. Nebo bych tam dala bílou vinylovou/vliesovou tapetu se strukturovaným vzorem (pokoj by byl bílý, ale ta struktura za hladkými skříňkami by to trochu rozbíjela).
Dost i záleží, co bude na těch dalších stěnách. My třeba máme v obýváku výraznou tmavší barvu na jedné kratší stěně, a na tom černobílé fotografie, které krásně vyniknou. V chodbě máme barevné fotky, a pod nimi jen bílou, protože tam už je barev dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
22.7.21 14:27

Celý byt mám vymalovany na bílo, dřevěné podlahy a dveře. Jen za kuchyni a dřevěnými schody mám antracitovou stěrku…
Vypadá to čistě a moderně. Nemám ráda barevný stěny, max v dětském pokoji 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
22.7.21 15:14

Nechala bych bílou, my máme bílý nábytek a zvolila jsem úplně decentně světle šedou, aby trochu vynikl a nesplýval se zdí, ale k této vaší stěně bych bílou nechala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9104
22.7.21 15:30

Buď nechat bílé za tou obyvákovou stěnou, nebo dát hořčicově žlutou + pár polštářů nebo doplňků v té barvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10080
22.7.21 22:52

Barevnou bych určitě nedávala, spíš bych nechala bílou anebo nějakou světle šedou, pokud bys nechtěla tak velký kontrast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat