Jakou barvou vymalovat obývací pokoj?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7794
28.9.11 09:39

jakou barvou vymalovat obývak

Budu mít obyvak spojený s kuchyní obě místnosti sou na jih.Kuchyn je vymalovana na žlotokremovou světlou.V obyvaku bude vybavení sladěné do bílo černé takže to bude spíše studené.napadla mě jedna stěna fialová..ale nevím poradte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12247
28.9.11 10:08

tak já to mám taky tak, ted mám obývák s kuchyní rudej, a chci to předělat, pravděpodobně vyhraje tyrkysová, ta je k tomu parádní - myslím černobílá kombinace.....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
28.9.11 10:34

Ahoj
taky zrovna zařizujem obyvák stěny budou fialové + jedna stěna bud vytapetovaná bíločernou tapetou.
ale nemá spojený obyvák s kuchyní i když by se mě to líbílo. Já spíš řeším jestli koupit obyv. stěnu z bílé dvířka s kombinací dřeva :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9904
28.9.11 11:21

Můj osobní názor že ostře vymalované stěny jsou už přežitek. Občas když vidím nějaké hezké interiéry na webu nechápu jak ho někdo umí zabít nějakou křiklavou šíleností.V barevných bytech vůbec nevyniknou detaily a doplňky. Nikoho nezaujme třeba vzor dřeva nebo potah sedačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
6.6.13 13:26

Oživuji diskusi.

Budeme malovat obývací pokoj a nemůžu najít nic, co by mě tak nějak uchvátilo.

Vše je v světlých neutrálních tónech a zaujal mě názor @ygreen, že barvené stěny jsou přežitek. Všechny stěny barevné se mně nelíbí, ale docela jsem si pohrávala s myšlenkou jedné stěny výraznější barvy, ale taky to není ono. Nebo udělat stěny světlé kafe - takže vše tak nějak tón v tónu a výraznější doplňky. Sledujete trendy v bytovém interiéru? Co je teď in? Ať mám nějakou inspiraci, než se rozhodnu, co by nám tam ladilo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
6.6.13 13:33

A co takhle stěny v tom světlém kafe a třeba za Tv nějaký pruh výraznější barvy(třeba i ton v tonu neb úplně jinou…teda pokud nemáte obývakovou stěnu- pokud máte tv stolek nebo tv na rameni tak by to mohlo být pěkné :nevim: ale záleží i jestli si to tak dovedeš představit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
6.6.13 13:35

Ahoj, je to trosku i o vkusu dotycneho :) my mame vsude klasiku, bilou. pokoje jsou krasne prosvetlene, opticky vetsi. jednou se chci dokopat ke koupi nejake dekorace na zed, nejakou peknou tapetu nebo tak, ale zatím jsem nenasla nic co by me uchvatilo :) máme teda kombinace bile steny a tmava podlaha a dvere :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
6.6.13 13:38

@ana11 Zkus mrknout na living.cz, tam chodím pro inspiraci a najdeš tam, co letí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
6.6.13 13:38
@cizova píše:
A co takhle stěny v tom světlém kafe a třeba za Tv nějaký pruh výraznější barvy(třeba i ton v tonu neb úplně jinou…teda pokud nemáte obývakovou stěnu- pokud máte tv stolek nebo tv na rameni tak by to mohlo být pěkné :nevim: ale záleží i jestli si to tak dovedeš představit

Na tu tmavší za televizí jsem koukala, na první pohled mě to zaujalo, ale pak mně přišla ta kombinace dost tmavá. Nevím, jak se na televizi pak kouká, i když asi to neovlivní. Jen že tv je černá a veliká a teď ten pruh… nevím, jak píšeš tohle si moc neumím představit. Navíc teda ještě i kvůli rozložení ta tv je na takové půlstěně, spíš když už, tak celá ta část stěny, ale nevím :think:
Ach jo, já vůbec nevím.
Stylově se mně líbí tohle, ale na mě je to moc takové světlé, čisté, nevýrazné, no nevím, není to prostě 100% ono

http://www.fotogalerieinteriery.cz/…teriery/obývací%20pokoj%20s%20úložným%20prostorem%206-jpg/pFull.jpg?15%20inspirací%20na%20obývací%20pokoj%20s%20úložným%20prostorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
6.6.13 13:40
@Schara píše:
Ahoj, je to trosku i o vkusu dotycneho :) my mame vsude klasiku, bilou. pokoje jsou krasne prosvetlene, opticky vetsi. jednou se chci dokopat ke koupi nejake dekorace na zed, nejakou peknou tapetu nebo tak, ale zatím jsem nenasla nic co by me uchvatilo :) máme teda kombinace bile steny a tmava podlaha a dvere :)

Bílá stěna a tmavá podlaha se mně moc líbí. My máme právě světlé podlahy, ještě světlejší, než na obrázku, co jsem dávala a pak se mně zdá, že ty komplet bílé stěny jsou už moc nevýrazné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
6.6.13 13:41
@Drovers píše:
@ana11 Zkus mrknout na living.cz, tam chodím pro inspiraci a najdeš tam, co letí.

Living sjíždím, vlastně prohlížím obrázky všude možně ve volném čase pořád. Nějak nemůžu narazit na srdcovku :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
6.6.13 13:45

Ono by to chtělo nejlépe vidět fotku jak to tam máte teď zařízené(aby šly vidět barvy a rozložení nábytku) :nevim: takhle se blbě radí když člověk neví co a jak…ale jinak bych ti radila jít do barev které máš ráda…my bydlíme v podkrovním bytě a máme tak nějak obývák+ložnici+kuchyň dokupy světlé podlahy, světlý koberec, linku máme světlou(stejný dekor jako podlaha) s tmavou deskou, nábytek tmavý, vymalovala sem světlounce žlutou a část která je pod šikminou zelenou(ta stěna je cca 1m vysoká a je u ní postel a kousek od ní tv na tmavém stolku…nevěřila bych že to může vypadat dobře ale vypadá…a to zelenou nesnáším :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9266
6.6.13 13:46

Ten obrazek se mi libi, a taky bych si to dokazala predstavit i u nas. prave je to pekne a ciste :)
ted jsem videla pekne vymalovano takovou zvlastni okrovou barvou, bily strop a jeste prouzek na zdech dokola byl bily, asi aby to nebylo jak krabice a taky to vypadalo pekne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
6.6.13 13:49
@ana11 píše:
Na tu tmavší za televizí jsem koukala, na první pohled mě to zaujalo, ale pak mně přišla ta kombinace dost tmavá. Nevím, jak se na televizi pak kouká, i když asi to neovlivní. Jen že tv je černá a veliká a teď ten pruh… nevím, jak píšeš tohle si moc neumím představit. Navíc teda ještě i kvůli rozložení ta tv je na takové půlstěně, spíš když už, tak celá ta část stěny, ale nevím :think:
Ach jo, já vůbec nevím.
Stylově se mně líbí tohle, ale na mě je to moc takové světlé, čisté, nevýrazné, no nevím, není to prostě 100% onohttp://www.fotogalerieinteriery.cz/…teriery/obývací%20pokoj%20s%20úložným%20prostorem%206-jpg/pFull.jpg?15%20inspirací%20na%20obývací%20pokoj%20s%20úložným%20prostorem

Ale můžeš nakoupit barevné polštáře, vázu, dekorace v jakékoli barvě. Za čas to můžeš vyměnit, když tě to přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
6.6.13 13:49

Ségra má bílé stěny a po celém obýváku má cca půlmetrový horizontální pruh sytě oranžové(cca uprostřed stěny) ale ona má i intoš do oranžova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat