Jakou barvu kravaty k černému obleku?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
destovakapka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 25.10.14 16:03
Jakou barvu kravaty k černému obleku?

Ahoj, nevím jakou barvu kravaty dát k černému obleku s bílou košili, já budu mít bílé šaty, svatební kytici bych chtěla bílé kaly.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 16:12

Myslíš ženichovi na svatbu? Manžel měl stříbrno-černou kravatu. Nebo nějakou krémovou. Doporučuju snoubence zatáhnout do obchodu a vyzkoušet všemožné barvičky a vzory :-)

Lette
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 25.10.14 16:15

Jakoukoliv. Šedou, stříbrnou, stříbrnou s nádechem jiné barvy… nebo jít do kontrastu. Umím si představit třeba rudou.

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 25.10.14 16:17
@Vickee píše:
Myslíš ženichovi na svatbu? Manžel měl stříbrno-černou kravatu. Nebo nějakou krémovou. Doporučuju snoubence zatáhnout do obchodu a vyzkoušet všemožné barvičky a vzory :-)

Přesně ženichovi na svatbu jsem to tam zapoměla napsat.

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 16:18

Ve výsledku jsou holky, co potřebují celou svatbu v jedné barvě a jsou holky, kterým jde o to, aby to hezky vypadalo celkově. V prvním případě bych u partnera šla do světlého obleku, v druhém případě má @Lette pravdu a můžeš mu na krk pověsit opravdu cokoliv :-)

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 16:20
hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.10.14 16:20

Stříbrná je nádherná, nebo třeba v kombinaci se světle modrou.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 16:22

Můj muž měl rudou kravatu, já měla rudé růže :) K černému obleku můžeš dát celkem cokoli, takže bych to ladila právě podle kytice nebo tvých doplňků

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 16:24

I jsem viděla, že ženich měl sněhobílou kravatu, ze stejné látky, jako nevěsta šaty (byla to látka s takovým drobounkým vyšívaným vzorem). Z dálky to teda vidět nebylo :-D Ale při bližším zkoumání to bylo prudce elegantní :)

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 25.10.14 16:28
@Vickee píše:
Ve výsledku jsou holky, co potřebují celou svatbu v jedné barvě a jsou holky, kterým jde o to, aby to hezky vypadalo celkově. V prvním případě bych u partnera šla do světlého obleku, v druhém případě má @Lette pravdu a můžeš mu na krk pověsit opravdu cokoliv :-)

Já hostinu mít nebudu, máme v plánu malou svatbu 4 lidí, takže celou svatbu v jedné barvě nepotřebuji. Můj je světlí typ tak nemůže jít do světlího obleku.

destovakapka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 25.10.14 16:44
@Etcetera78 píše:
Můj muž měl rudou kravatu, já měla rudé růže :) K černému obleku můžeš dát celkem cokoli, takže bych to ladila právě podle kytice nebo tvých doplňků

Kytici chci bílé kaly ale nevím přesně jakou. Líbí se mi tyhle varianty. Doplňky budu mít bílé perličky.

Evelyyna
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 25.10.14 16:51

Jestli je světlý typ, tak zkus nějakou dožluta nebo dozelena, bude ladit ke kytce (žlutý pestík, zelený stonek), ale určitě to na něm vyzkoušej, chce to vybrat ten správný odstín, aby z chlapa nebyla bledule:-))

mmaarrcceellaa
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 25.10.14 17:05

Stříbrnou slonovou kost svetle modrou

mmaarrcceellaa
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 25.10.14 17:09
inspirace

Inspirace

Verunecka289
Závislačka 3430 příspěvků 25.10.14 17:43

Můj měl bílou kravatu-ale tady trochu pozor, je potřeba to mít ve stejné bílé jako šaty, jinak to na fotkách vypadá blbě ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >