Reklama

Jakou brigádu při RD si mám vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:51
Jakou brigádu při RD si mám vybrat

Ahoj holky základám spíš asi abych měla pohled z druhé strany a hlavně, nevím vůbec jak se rozhodnout.Snad tu nikoho nepobouřim, proč zakládám tak hloupé téma. Jsem na RD, synovi jsou dva roky. Momentálně se mi naskytly rovnou dvě nabídky na brigádu. Jedná se o práci servírky, jsem z oboru. Jedna je slušná restaurace, hotel, kde se konají svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy.Tam bych docházela 1×za 14dní. V pátek od 17.00-23.00,sobota 12.00-23.00,neděle 12.00-18.00.Další víkend volno. O všední dny také. Ta druhá nabídka je hned kousek od mého bydliště. Bydlím na vesnici, takže vesnická hospoda. Šichty tam jsou od 18.00-22.00.Volno bych měla jen pondělí, úterý. A teď nevím, jelikož je celkem blbé, že nebudu mít žádný víkend volný. Údajně není problém, že by mě zaskočil majitel, kdybych potřebovala :think: Problém je i ten, že začne jaro, manžel bude dělat práci kolem domu a do toho hlídat 2leté dítě. Lákalo by mě pracovat blízko domova, ale zase ta druhá nabídka je přeci jen „čistější“ práce. Můj problém je, že druhá práce je 6km od domova, RP mám, ale řídit se bojím, autobusy se mi nevykryjí s prac. dobou. Obě práce je možné z dlouhodobého zaměstnání. Co byste volily holky vy? Práci kousek od domu, nebo dojíždění, když není člověk vyježděný?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 26.02.18 19:54

Ahoj, já osobně bych volila práci 6km od domova, což je dle mě fakt kousek. Sedni do auta a jeď. Jinak se nevyjezdis :hug: Nikdo učený z nebe nespadl a když ten počáteční strach nepřekonas, nikdy řídit nebudeš. A taky bych teda chtěla dělat ve slusnejsim hotelu :think:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 26.02.18 19:54

A finančně? Brala bych to první.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:56
@Barbucha3 píše:
A finančně? Brala bych to první.

Finančně to vyjde cca na stejno. :think:

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 26.02.18 19:57

To první…
6km je kousíček, to se řídit naučíš a bude. Dokud nebudou spravovat silnici a objížďka :mrgreen:

Vadily by mi ty víkendy…

maraida
Extra třída :D 14329 příspěvků 26.02.18 19:59

Tak já bych tedy jednoznačně volila tu první variantu. Nechtělo by se mi být všechny víkendy a prakticky i večery ve všední dny v práci. Dojíždět 6km není přece žádná tragédie. A i jak píšeš, je to lepší práce. Na vesnici co vím budeš jen točit místním štamgastům pivo a o zavíračce je vyhazovat z hospody. :?

Alladina
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.02.18 20:01

Bez váhání bych vzala tu první nabídku. Zdá se mi celkově lepší. A určitě bych se nebála ježdění. Je to jenom 6 km a určitě se brzy „vyjezdíš“ a ani Ti to nepřijde. Strachy jsou od toho, aby se překonávaly :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 20:02
@maraida píše:
Tak já bych tedy jednoznačně volila tu první variantu. Nechtělo by se mi být všechny víkendy a prakticky i večery ve všední dny v práci. Dojíždět 6km není přece žádná tragédie. A i jak píšeš, je to lepší práce. Na vesnici co vím budeš jen točit místním štamgastům pivo a o zavíračce je vyhazovat z hospody. :?

No je pravda, že „zavíračka“ taky vůbec nemusí být pravdivá. Stačí, když budou lemtat a budu tam ještě po :think: půlnoci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 20:03
@Alladina píše:
Bez váhání bych vzala tu první nabídku. Zdá se mi celkově lepší. A určitě bych se nebála ježdění. Je to jenom 6 km a určitě se brzy „vyjezdíš“ a ani Ti to nepřijde. Strachy jsou od toho, aby se překonávaly :kytka:

Hrozně se bojím, je to skoro celou dobu přes rychlostní, kde je 90.Hlavně zpátky třeba provoz nebude, to pojedu pomalu, ale tam se zblázním

maraida
Extra třída :D 14329 příspěvků 26.02.18 20:04
@Anonymní píše:
No je pravda, že „zavíračka“ taky vůbec nemusí být pravdivá. Stačí, když budou lemtat a budu tam ještě po :think: půlnoci

No tak vidíš :mrgreen:

Alladina
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.02.18 20:05
@Anonymní píše:
Hrozně se bojím, je to skoro celou dobu přes rychlostní, kde je 90.Hlavně zpátky třeba provoz nebude, to pojedu pomalu, ale tam se zblázním

A co kdybys zkusila řídit jen tak pro radost, projela si pár km, jak to zvládaš, vezmi si s sebou třeba nějakého zkušeného řidiče. Je škoda mít ŘP a nevyužít toho, když můžeš a dostala jsi nabídku na dobrou brigádu. Co by za to mnohé mamky na RD daly. :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 20:07
@Alladina píše:
A co kdybys zkusila řídit jen tak pro radost, projela si pár km, jak to zvládaš, vezmi si s sebou třeba nějakého zkušeného řidiče. Je škoda mít ŘP a nevyužít toho, když můžeš a dostala jsi nabídku na dobrou brigádu. Co by za to mnohé mamky na RD daly. :andel:

Já řídím s manželem, je tedy pravda, že nepravidelně. Od jara jsme měli trénovat zas. Teď přes zimu jsem do auta nesedla dobré 2měsíce:(

Alladina
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.02.18 20:09
@Anonymní píše:
Já řídím s manželem, je tedy pravda, že nepravidelně. Od jara jsme měli trénovat zas. Teď přes zimu jsem do auta nesedla dobré 2měsíce:(

No, tak vidíš :mrgreen:. Běž do toho, neboj se, to zvládneš!

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 30 inzerátů 26.02.18 20:11

Nejdřív píšeš, že by to bylo jednou za 14 dní a pak, že bys neměla žádný víkend volný? Pokud by šlo jen o to jednou za 14 dní, tak určitě ten hotel. 6 km nic není, aspoň se potrénuješ.

ThinkPositively
Kecalka 324 příspěvků 26.02.18 20:29

Brala bych to prvni, 6km neni tak daleko, a kdyz se bojis sama ridit, co tak si domluvit odvoz? Manzel te odvazet nemuze? Nebo nekdo jiny z rodiny? Prijde mi to rozhodne lepsi, nez prace v hoapode, casove teda dost nic moc, po par takovych vecerech te to prestane bavit, navic obsluhovat ozraly stamgasty…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama