Jakou by jste měly reakci od může

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 16:57

Jakou by jste měly reakci od může

Ahoj, zajímala by mě vaše reakce na to když váš muž vám poví že viděl známou slečnu kterou známe společně její fotky ve spodním prádle ve smyslu že je to top.Jsem těhotná každý dnem čekám porod takže moje hormony to moc nedávají.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
9.1.22 17:00

Já bych se nad tím asi nepozastavovala, taky se můžeš podívat na jiného chlapce a říct, že je to fakt kus 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.1.22 17:01

Já to moc nechápu. Viděl na nějaký fotce nějakou holku ve spodnim prádle, kterou oba znáte a vyjádřil se ve smyslu, že je top. To znamená co. Co řekl přesně? Že ji to sluší? Nebo že je šukézní? Nebo že lepší v životě neviděl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
9.1.22 17:04

Asi jí záviděl to spodní prádlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 17:08

Podle výrazu bych řekla že je sukezni, tahle situace není první.

• Citovat
  • Nahlásit
12000
9.1.22 17:09
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímala by mě vaše reakce na to když váš muž vám poví že viděl známou slečnu kterou známe společně její fotky ve spodním prádle ve smyslu že je to top.Jsem těhotná každý dnem čekám porod takže moje hormony to moc nedávají.

To jen komentoval, jaké spodní prádlo by se mu na tobě líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22245
9.1.22 17:50
@Anonymní píše:

mohla by jsi to napsat srozumitelně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
10.1.22 06:53

No tak to řekl, a co? Asi to není přímo diplomatické a buď ráda, že neslyšíš chlapské komenty v hospodě, to by ses teprve divila, co jsou chlapi schopni říct. Ty musíš vědět, jestli tě miluje a chce s tebou být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2767
10.1.22 13:51

No, není to úplně taktní, taky bych to muži řekla, ale důležitý je fakt se neposr-at. A třeba si dát předsevzetí, že po dítěti můžu být i já TOP ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2767
10.1.22 13:52
@Piju čaj píše:
Já to moc nechápu. Viděl na nějaký fotce nějakou holku ve spodnim prádle, kterou oba znáte a vyjádřil se ve smyslu, že je top. To znamená co. Co řekl přesně? Že ji to sluší? Nebo že je šukézní? Nebo že lepší v životě neviděl?

Tipuju všechno dohromady :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
10.1.22 16:43

Každej normální chlap když vidí hezkou holku ve spodním prádle si v duchu řekne, že je TOP,

ale jen trouba to říká nahlas svojí partnerce.

Řekni mu, že ti takovéto chování ubližuje, ať to před tebou neříká.

:hug: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat