Jakou čelenku jste používali po operaci odstátých uší?

Anonymní
19.2.20 22:27

Jakou čelenku jste používali po operaci odstatych uší?

Ahoj, někdo kdo byl na otoplastice uší v dospělosti? Je mi 20 a termín na operaci mám za 2m. Jak dlouho to bolelo? Jste s výsledkem spokojeni? Jakou čelenku doporučíte? Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.2.20 22:59

Mě to třeba nebolelo vubec :nevim: Po příjezdu z kliniky jsem sla jeste zehlit…Jinak celenku už si nepamatuju, vim ze jsem par dni měla zavazanou celou hlavu a pak mi oni prevazovali už jen jakoby takovou celenku.

• Nahlásit
  • Citovat
1275
20.2.20 00:40

Tchýně byla v listopadu. Na hlavě měla obvaz, celenku mela pouze ven kvuli zimě takovou pletenou. co se tyce bolesti tak prvnich par dnu ji to bolelo více, po sundání obvazu se uší nemohla ani dotknout, bylo to dost citlivé, připravte se že možná budete mít uši samou modrinu a otekle, žádný strach až se to dohoji, splaskne tak bude vidět krásný výsledek. Ona byla měsíc doma, šetřila si na to dovolenou, chtěla přijít do práce už zahojena aby to nikdo nevěděl. Hodně štěstí a nebojte se bolesti, výsledek bude stát za to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 09:37

@35ja
Děkuju, už se nemůžu dočkat až to bude za mnou, i když se trošku bojim té bolesti, ale pro krásu se musí trpět že. Do teď jsem neměla na ven culik, jen doma tak už se strašně těším. :D :D a právě jsem četla že čelenka se má nosit měsíc po operaci ve dne v noci aby se zabránilo oddálení uší od hlavy. A já právě si ten obvaz pak mám sundat po týdnu sama. Nejsem z toho města, kde mi to budou dělat, a stehy mi prý vypadají sami. Tak uvidíme. A ještě malá technická.. Pokud nevadí, nevíš kolik tchyně platila? Mě jeden plastik řekl 17tis, druhý 16tis. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
1275
21.2.20 16:44
@Anonymní píše:
@35ja
Děkuju, už se nemůžu dočkat až to bude za mnou, i když se trošku bojim té bolesti, ale pro krásu se musí trpět že. Do teď jsem neměla na ven culik, jen doma tak už se strašně těším. :D :D a právě jsem četla že čelenka se má nosit měsíc po operaci ve dne v noci aby se zabránilo oddálení uší od hlavy. A já právě si ten obvaz pak mám sundat po týdnu sama. Nejsem z toho města, kde mi to budou dělat, a stehy mi prý vypadají sami. Tak uvidíme. A ještě malá technická.. Pokud nevadí, nevíš kolik tchyně platila? Mě jeden plastik řekl 17tis, druhý 16tis. Díky

S tou celenkou máš asi pravdu, bude to určitě lepší. Tchýně měla tedy jen špičky a ne celé ucho. Taky ji to trápilo ikdyz já si myslím že to nepotřebovala, mohu jen říct jestli tě to trápí tak se máš na co těšit, po operaci a zahojeni tvůj obličej bude vypadat úplně jinak, budes spokojená :srdce:..kolik ji to stalo nevím ale můžu ti to zjistit, šla hned po operaci domů. Držím palce ať to moc nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
včera v 11:21

Dcera byla před měsícem, platila 13 000kč, cělenka se po sundáni obvazu a stehů nosí 24h denně po dobu 5týdnů a pak jen na noc. :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama