Jakou cenu stanovit zhotoviteli

832
17.11.08 14:33

Jakou cenu stanovit zhotoviteli

Cau holky, snad tu toto tema neni.Nemohla jsem ho najit,ale zase jsem rychle listovala. Chtela bych si nechat zhotovit predsin.stenu, mam komplet material,jde o narezani a shotoveni,uz se mi ozval jeden pan (muj chlap si na to netroufa,rikal ze ma strach,ze to nakonec zkazi).No a ja ted nevim,jakou mam navrhnout cenu.navic pan to ma 70km daleko,tohle dela jako privydelek. Nevite kolik mam nabidnout? rozmery jsou 150×230×40, chci tam,tri police na botniky,horni skrinky a skrinky nad sebou. Diky mooc za radu. Osobne mam predstavu okolo 4000kc.ale nevim,jestli to neni smesna predstava vzhledem k navyseni cen. Jo a predpokladam,ze na to nebudu mit zadnou zaruku,ze je asi pan kutil. Podrobne jsem s nim jeste nejednala,porad rozmyslim,zda je to vyhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
17.11.08 16:09

Ahoj, no já myslím, že si zkus odhadnout, jak dlouho to může dělat-počítám 10h. práce je minimum :wink: k tomu nějaké cestovné a i když je to bez materiálu, tak myslím, že se těžko dostaneš pod 5000 :-(
A taky pokud mu svěříš materiál, něco bych s pánem sepsala… pro jistotu :wink: Držím palce, ať se to povede podle Tvých představ a je to přesně na míru :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.11.08 18:59

ahoj, můj manžel je stolař a dávala jsem mu přečíst tvůj dotaz. Říkal, že záleží, jaký máš materiál, zda je to dřevotříska nebo masiv. Jestli máš taky k tomu ty vedlejší věci, jako úchytky, panty a drobný materiál
Nepřihlášená Karinka

• Nahlásit
  • Citovat
1523
17.11.08 19:26

No my máme teď nedávno dělanou vestavnou skříň na chodbě ale teda cena byla komplet s prácí i materiálem a platili jsme okolo 20 000,–kč a rozměry máme cca 220×260×40 můžu hodit i foto 8)
Je teda trošku větší :wink: ale to já jen tak pro představu :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
10.1.09 21:42

A nemělo by to být obráceně? Že ti pán řekne za kolik to udělá a ty buď kývneš nebo ne?
Pokud máš svůj materiál, tak by si měl přičíst např. kování, hrany, nožičky, lišty a další různé drobnosti + hodiny na tom strávené + doprava a montáž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama