Jakou dávku letroxu v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 09:13
Jakou davku letroxu v tehotenstvi

Ahoj, mela bych takovy dotaz, jakou davku letroxu vam dr dal v tehotenstvi? Myslim o kolik navysoval od puvodni davky. Ja jsem po odstraneni cele SZ a uzivam letrox 150 a u minuleho tehu dr navysoval moc pomalu a doslo k potratu.

Reakce:
Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 18.02.18 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych takovy dotaz, jakou davku letroxu vam dr dal v tehotenstvi? Myslim o kolik navysoval od puvodni davky. Ja jsem po odstraneni cele SZ a uzivam letrox 150 a u minuleho tehu dr navysoval moc pomalu a doslo k potratu.

já beru normálně 75 mikrogramů a v těhu jsem brala 100.

annemarie3
Stálice 61 příspěvků 18.02.18 10:18

Já měla před těhotenstvím 25, během těhotenství 50 a teď rok a půl po porodu mám 88.

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19310 příspěvků 18.02.18 10:19

Mne to zvedal podle výsledků krve, brala jsem 25 denně, pak 50 5×týdně, teď mám 50 denně

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 18.02.18 10:33

Taky nemám sz, začínala jsem na 150 letroxu a dotáhla to na 200, ale chodila jsem na kontrolu každé dva měsíce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 12:35

@ka2ka v tehu ti ze 150 zvysili na 200? Takze stacilo jen o tech 50?

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 18.02.18 13:14
@Anonymní píše:
@ka2ka v tehu ti ze 150 zvysili na 200? Takze stacilo jen o tech 50?

jojo stačilo o těch 50 denně

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 18.02.18 16:02
@Anonymní píše:

To se neda rict, jaka davka je spravna. Maji ti delat odbery co tri tydny a udrzovat idealni hladiny vhodne pro tehotne…Kazde telo je jine a potrebuje k tomu jine mnozstvi leku. Mne naopak leky dokonce lehce snizili. Moc leku je nebezpecne stejne jako malo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >