Reklama

Jakou dávku letroxu v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 09:13
Jakou davku letroxu v tehotenstvi

Ahoj, mela bych takovy dotaz, jakou davku letroxu vam dr dal v tehotenstvi? Myslim o kolik navysoval od puvodni davky. Ja jsem po odstraneni cele SZ a uzivam letrox 150 a u minuleho tehu dr navysoval moc pomalu a doslo k potratu.

Reklama

Reakce:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19007 příspěvků 23 inzerátů 18.02.18 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych takovy dotaz, jakou davku letroxu vam dr dal v tehotenstvi? Myslim o kolik navysoval od puvodni davky. Ja jsem po odstraneni cele SZ a uzivam letrox 150 a u minuleho tehu dr navysoval moc pomalu a doslo k potratu.

já beru normálně 75 mikrogramů a v těhu jsem brala 100.

annemarie3
Stálice 61 příspěvků 18.02.18 10:18

Já měla před těhotenstvím 25, během těhotenství 50 a teď rok a půl po porodu mám 88.

hajánek76
Neúnavná pisatelka 19273 příspěvků 18.02.18 10:19

Mne to zvedal podle výsledků krve, brala jsem 25 denně, pak 50 5×týdně, teď mám 50 denně

ka2ka
Extra třída :D 12769 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 10:33

Taky nemám sz, začínala jsem na 150 letroxu a dotáhla to na 200, ale chodila jsem na kontrolu každé dva měsíce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 12:35

@ka2ka v tehu ti ze 150 zvysili na 200? Takze stacilo jen o tech 50?

ka2ka
Extra třída :D 12769 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 13:14
@Anonymní píše:
@ka2ka v tehu ti ze 150 zvysili na 200? Takze stacilo jen o tech 50?

jojo stačilo o těch 50 denně

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 18.02.18 16:02
@Anonymní píše:

To se neda rict, jaka davka je spravna. Maji ti delat odbery co tri tydny a udrzovat idealni hladiny vhodne pro tehotne…Kazde telo je jine a potrebuje k tomu jine mnozstvi leku. Mne naopak leky dokonce lehce snizili. Moc leku je nebezpecne stejne jako malo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >