Jakou dietu držet, aby se zadařila holčička?

459
23.7.13 12:27

jakou dietu držet, aby se zadařila holčička?

Ahojky holky, mám doma dva syny a touha po holčičce je větší a větší..Hledala jsem po netu různé babské rady a něoc, co by alespoň z nějáké části mohlo ovlivnit, to, že se narodí děvčátko a narazila jsem i na úpravu stravy…Ovšem nevím, comůžu a nesmím jíst, našla jsem pár potravin, ale přece nemžu jíst tře měsíce před plánovaným početím jíst dejme tomu deset stejných jídel? :) Nemáte s tím některí zkušenosti? Nebo nějakou dobrou radu, kterou bych mohla vyzkoušet..Všude se píše jen o ženách, co mají a nemají, existují i nějáká pravidla pro chlapa??Jen jsem četla, že alkohol zabíjí holčičí spermie…díky Jitka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

97
23.7.13 12:30

Nejsem teda odbornik, ale pohlavi ditete urcuji muzske spermie, ne? Zena s tim nic moc nenadela. Takze kdyztak nastolit dietu partnerovi :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
23.7.13 12:31

Leda spolknout holčičku :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
23.7.13 12:32

@jituska-daemon Pokud na to přijdeš, nech si to patentovat a do měsíce budeš multimiliardářka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
23.7.13 12:33
  • Nahlásit
  • Citovat
941
23.7.13 12:33

@jituska-daemon já spíš četla že se do toho musí bušit často, ale ženská s tím nic nenadělá, je to na chlapovi jaký má spermoše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
23.7.13 12:34

Adoptovat. Určitě jsou mraky holčiček, co nemají rodiče… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
23.7.13 12:35

@jituska-daemon
Tomu fakt veris, ze dietou ovlivnis pohlavi? Kdyz uz, tak sexujte pred ovulaci. Behem a po ne a doufej, ze plati, ze x spermie jsou pomale a pockaji si. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
23.7.13 12:36

@jituska-daemon :mrgreen: vzhledem k tomu, že pohlaví určuje chlap a jeho chromozomy, tak můžeš držet co chceš, a bude Ti to houby platné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
23.7.13 12:37
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 12:38
@Lisasa píše:
Nejsem teda odbornik, ale pohlavi ditete urcuji muzske spermie, ne? Zena s tim nic moc nenadela. Takze kdyztak nastolit dietu partnerovi :pankac:

Hele mně bylo řečeno, že jsem všechny XY spermie nesoucí mužské DNA vypudila a zahubila, aby přežily jen ty XX. Takže rada pro @jituska-daemon - prď na dietu a nauč se vypuzovat a hubit XY spermie :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
23.7.13 12:39
@puntice píše:
Leda spolknout holčičku :mrgreen: :lol:

Spíš spolknout chlapečka, ne? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 12:39

@martina.se Joo, tohle jsem se taky chlapovi pokoušela vysvětlit… Marně :cert: :mrgreen: Ale co, já to moje dítě miluju a holku jsem chtěla… A on už by teď taky neměnil, je z ní poprc…jak ani ne ze mě před 5ti létama :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
23.7.13 12:42
@Seizdra píše:
@martina.se Joo, tohle jsem se taky chlapovi pokoušela vysvětlit… Marně :cert: :mrgreen: Ale co, já to moje dítě miluju a holku jsem chtěla… A on už by teď taky neměnil, je z ní poprc…jak ani ne ze mě před 5ti létama :pocitac:
:mrgreen: marné s nima, ten můj taky uvěřil až, když viděl dokument v lůně, tam to bylo přesně popsáno :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 12:42
@jituska-daemon píše:
Ahojky holky, mám doma dva syny a touha po holčičce je větší a větší..Hledala jsem po netu různé babské rady a něoc, co by alespoň z nějáké části mohlo ovlivnit, to, že se narodí děvčátko a narazila jsem i na úpravu stravy…Ovšem nevím, comůžu a nesmím jíst, našla jsem pár potravin, ale přece nemžu jíst tře měsíce před plánovaným početím jíst dejme tomu deset stejných jídel? :) Nemáte s tím některí zkušenosti? Nebo nějakou dobrou radu, kterou bych mohla vyzkoušet..Všude se píše jen o ženách, co mají a nemají, existují i nějáká pravidla pro chlapa??Jen jsem četla, že alkohol zabíjí holčičí spermie…díky Jitka…

Alkohol si myslím nevybírá, jestli je ona spermie holčička nebo chlapeček, páchá škody plošne a zabíjí mj. i mozkový buňky, takže ne jen sperma… A podívej, kolik ožralů má děti, kolikrát i po jednom šťouchu… Tomuhle bych osobně moc nevěřila, ale nejsem genetik, doktor ani nic podobnýho

A pak se nemůžu divit, že mi půlka emimina připadne jak v lihu :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama