Jakou elektrickou odsávačku mléka?

4.7.20 13:38

Jakou elektrickou odsávačku mléka?

Ahoj, jakou byste doporučili elektrickou odsávačku mléka? Zatím mi nejde moc kojit, mléko mám a tak bych ráda aby malý měl moje mléko. Mám doma rucni odsávačku, ale je to hrozna makacka a šíleně z toho bolí ruce, takze jeste dokrmuji Nutrilonem, protoze nemám šanci pokazde kdyz maly spi odsat tolik mleka, to bych nedelala nic jineho. Rozhodla jsem se, že si koupím elektrickou, koukala jsem různě po internetu, ale nevím jakou vybrat aby byla dobrá a zároveň abych za ní nedala celou mateřskou. A kdyby jste náhodou věděli o obchodě, lekarne nebo elektru, kde je mají na prodejnách, tak by to bylo úplně skvely a hned bych pro ni vyrazila. Předem díky za tipy :) :palec: i

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

333
4.7.20 13:52

Měla jsem možnost vyzkoušet Amedu, Medelu Swing. A nyní jsem koupila Bayby BBP 1020. Každá odsávala trochu jinak, ale všechny účel splnily a z každou jsem odsála zhruba stejně. Za mě jestli to vidíš na dlouhodobější používání kup odsávačku na obě prsa, ušetříš spoustu času a taky odsaješ víc.
Jinak pokud potřebuješ akutně některé porodnice odsávačku půjčují, ale z dlouhodobého hlediska se to fakt nevyplatí.
A taky pozvat dobrou laktační poradkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6763
4.7.20 13:57

Kolik je malému? Investovala bych do návštěvy kvalitní laktační poradkyně a rozkojila se.
Ve většině případů se ukáže, že žádná odsávačka není potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
4.7.20 13:59

Medela swing, ale tez souhlasim, ze navsteva LP by mohla problem vyresit i bez odsavacky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 14:00
@Finkaa píše:
Měla jsem možnost vyzkoušet Amedu, Medelu Swing. A nyní jsem koupila Bayby BBP 1020. Každá odsávala trochu jinak, ale všechny účel splnily a z každou jsem odsála zhruba stejně. Za mě jestli to vidíš na dlouhodobější používání kup odsávačku na obě prsa, ušetříš spoustu času a taky odsaješ víc.
Jinak pokud potřebuješ akutně některé porodnice odsávačku půjčují, ale z dlouhodobého hlediska se to fakt nevyplatí.
A taky pozvat dobrou laktační poradkyni.

Díky za tip. Zkoušela jsem si dát na bradavku kloboucek, to malý čas od času se prisaje, ale ted uz ani to moc ne, spíš mě odstrkuje, nevím si s tím rady :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 14:01
@Lucie_Sx píše:
Kolik je malému? Investovala bych do návštěvy kvalitní laktační poradkyně a rozkojila se.
Ve většině případů se ukáže, že žádná odsávačka není potřeba.

2 týdny, začínám z toho být zoufalá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
4.7.20 14:15

@Terezka.nova25 Neves hlavu, objednej si laktacni, ve 2 tydnech je brzy to vzdavat. Kloboucky bych nepouzivala, spis menit polohy, dokud nezjistis, ve ktere je vam nejlip a spravne tvarovat prso. Vim, o cem mluvim, to vsechno mam vyzkousene a pomohla jsem s tim i kamaradce. Jinak dobra odsavacka je Medela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
4.7.20 16:38

Určitě Medela a nedokrmovat umělým mlékem. Ať se nakoji i když málo. Tak se zase nakoji třebas znovu za půl hodiny. Hodně pij a příkladej často i v noci. Vydrž takto 48 hodin. Nic si z toho nedělej, že jakoby pije málo. Ty taky nejis a nepijes vždy stejné množství. On si za chvili zvykne, ze se má najíst. Odsavacka ti mléko nezachrání. Když mu budeš dávat umělý mléko, budeš mít svého min a min. Jinak za mě Medela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6763
4.7.20 21:03
@Terezka.nova25 píše:
2 týdny, začínám z toho být zoufalá :(

Teď hned vlez na mamila.sk, najdi si laktační poradkyni a volej! To půjde, věř mi, ale potřebuješ pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
8.7.20 13:13

Velká úleva pro me byla, když jsem si místo manuální pořídila elektrickou Medelu. Většina e-shopu ti ji doruci do druhého dne. Potom mi kamarádka ze Švýcarska poradila odsavacku do podprsenky Elvie. Nevím, zda jde koupit u nás, nebo jen v zahraničí, ale je to skvělá věc (viz.foto). Zachránila mi kojení i psychiku. Nemusela jsem hodiny sedět v posteli jak kráva u dojicky :D, ale zastrci se do podprsenky nebo pod tričko a mohla jsem při tom buď syna chovat nebo si udělat něco v domácnosti, taky to bylo fajn, když jsem chtěla diskretne odsavat mimo domov. Věřím, ze to zvládneš. Ale kdyby ne, není vůbec žádná tragédie přejít na UM. To třeba laktacni poradkyně mnohdy neřeknou a žena zbytečně bojuje s pocitem selhání nebo že miminku nedava to nejlepší, co může ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama