Jakou elektrickou odsávačku pro každodenní užití?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ciniminisek
Echt Kelišová 7755 příspěvků 08.06.19 14:29
Jakou elektrickou odsávačku pro každodenní užití?

Ahoj všem, chtěla jsem poprosit o radu. Jaká elektrická odsávačka se vám osvědčila? Má podmínka je, že musí mít vážné dobrý zátah pro každodenní užití. Odsávání před i po kojení, takže dostane záhul. Vím, že vždycky byla nejlepší Nedělá, ale třeba jste byl někdo spokojený s levnější variantou? A taky, jaký typ od Neděly je vážně ten nej?
Tenkrát jsem měla Nedělá pákovou a třeba oproti Aventu byla milionová, ale nevím, jak je to s těmi elektrickými. Budu moc vděčná za rady. Děkuji.

Reakce:
pocker
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 08.06.19 14:35

Nedělá? Nebo Medela? Při častém používání se elektrická vyplatí. A co častěji kojit, aby si nemusela odsávat? Já třeba odsávala jen ze začátku, než se mi nastartovala laktace.

Elzaaa
Kecalka 247 příspěvků 08.06.19 14:42

Medela swing super odsavacka pouzivala jsem ji pul roku kazdy den. Cena je vyssi ale jako jedina mi fakt poradne odsavala.

Luclic
Stálice 66 příspěvků 08.06.19 14:44

Já jsem měla Medelu Swing a byla výborná. A to jsem jenom odsavala min. 1 měsíc co 3h a krmila odsatym (potom už se kojení postupně upravilo a nebylo třeba odsavat tak často). Než jsem si ji pořídila, měla jsem pakovou od Aventu a strašně jsem se s ní nadrela a množství odsateho mlika nebyla žádná sláva, pak přišla teplota, mléko stagnovalo a dělal se zánět. Elektricka Medela mě vytáhla z bryndy, odsati rychle a efektivní :D

frame
Kecalka 401 příspěvků 08.06.19 14:53

@ciniminisek kamaradka pouzivala medelu a vim ze ji meli i v porodnici a tam jela take porad jen ted fakt nevim typ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 15:51

Měla jsem Medelu swing a Amedu, každá odsávala trošku jinak, ale z obou jsem odsála stejně. U Medely se hůř reguluje intenzita odsávání a i ta stimulace na začátku pro mne byla skoro zbytečná… Amedu lépe zreguluješ intenzitu odsávání, ale tě začátku mi trošku víc trvalo jaká i tenzita a frekvence mi nejvíce vyhovuje. Za mne co jediné, pokud na každodenní užití, tak rozhodně odsávačku na dvě prsa, šetří to čas a odsaješ víc než kdyby jsi odsavala postupně z jednoho a z druhého prsa. Odsavala jsem zhruba čtyři měsíce každý den a obě odsávačky to v pohodě zvládly, jediné co, tak u Medely jsem za ty čtyři měsíce musela opakovaně dokupovat nové filtry (pokud budeš mít jen na jedno prso, doporučuji mít aspoň jeden rezervní filtr doma). U Medely seženeš nehradí díly, snad v každém okresním městě, u Amedy asi jen na netu (já naštěstí nepotřebovala).

ciniminisek
Echt Kelišová 7755 příspěvků 08.06.19 16:51
@pocker píše:
Nedělá? Nebo Medela? Při častém používání se elektrická vyplatí. A co častěji kojit, aby si nemusela odsávat? Já třeba odsávala jen ze začátku, než se mi nastartovala laktace.

Medela :mrgreen: pardon, telefon mi dela, co chce. :mrgreen:
Jsme v nemocnici, malá se narodila předčasně, bez odsávačky se neobejdu. Mám děsně moc mléka a navíc musím stimulovat bradavky, takže vážně ji využívám při každém kojení. A častější kojení nepomáhá, navíc s malou to teď není tak jednoduché, aby si brala víc a víc, jsem ráda za to málo, co zvládne a mléko se stále dělá.

B.Bee
Povídálka 36 příspěvků 08.06.19 17:14

Ja mam Medela Pump in style Advanced a jsem fakt super spokojena :) Ze zacatku u me jela pumpa skoro porad a porad jede jak nova :-) Ja doporucuji

ciniminisek
Echt Kelišová 7755 příspěvků 08.06.19 17:15

Děkuji moc za doporučení. Nakonec jsem teda objednala tu Medelu Swing, snad bude ok. :)

pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 08.06.19 20:15

Ja mela taky Medelu swing, odsavala jsem 5 mesicu 6× denne. Dikybohu, ze uz je to pryc. Nicmene dala to. Obcas sel vykon jakoby dolu, ale vymenila jsem membranu a pohoda. Zase to jelo.

kaiserin
Stálice 65 příspěvků 11.06.19 06:57

Ahoj, taky se pridávám s dobrou zkušenosti s Medelou swing maxi, odsavala jsem i 8× denně 6 měsíců (ke konci menekrat) a dva měsíce jsem díky tomu udržela laktaci i bez kojeni :) Fungovala bezvadne.

Váš příspěvek
Reklama