Jakou expiraci mají kondomy

Anonymní
9.10.20 07:14

Jakou expiraci mají kondomy

Neví náhodou jak dlouhou mají použitelnost kondomy?
Náhodou jsem našel krabičku kondomů s jedním kondomem v manželčiným nočním stolku. Vzhledem k tomu že je nepoužíváme už strašně dlouho a nepamatuju si že bych značku pepino někdy kupoval tak mě to docela zarazilo. Expiraci mají až do 2023. Nikde se mi ovšem nepodařilo najít kolik mají z výroby. Pokud jsou to tři roky, tak je to blbý. Pokud pět, tak snad dejme tomu, před dvěma lety měla operaci a je možné že jsme je chvilku používali a pokud více jak pět let, tak je to asi ještě z těch starých zásob.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27605
9.10.20 07:23

Pokud celou dobu ležel v nočním stolku a na krabičce je 2023, nebála bych se ho použít.
Nevěrná manželka by leda musela obcovat ve vaší posteli. Jinak by asi kondom nosila jinde :P

Příspěvek upraven 09.10.20 v 07:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
9.10.20 07:23

Udelej ji do nich dírku, Coulombo, ať s tím amantem aspoň otěhotní, blbka nevěrná 🤦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8936
9.10.20 07:53

Jéžiš..já mám taky v nočním stolku kondomy a nepoužíváme je. Říkám si, že třeba někdy pro zpestření.. ;) Nějak nechápu, proč jí lezeš do nočního stolku.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6136
9.10.20 07:54

3 - 5 let, záleží na druhu kondomu, lubrikantu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60461
9.10.20 08:25

Nám doma leží už minimálně 4 roky a ještě do 21 jsou použitelné :think: :mrgreen: proč hned nevěra? By je neměla v nočním stolku, neasi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23463
9.10.20 08:25

Ajaj…hele těžko říct. Co se jí zeptat? Třeba to bude mít uvěřitelné vysvětlení (třeba používání při masturbaci na nějaké hračky?), nebo podle reakce bys mohl něco zjistit :think: Expiraci netuším, nicméně, asi si budu muset zavzpomínat, kde všude kondomy mám (určitě v galerce a určitě v kabelce nějaký bude z doby svobodné), aby, až na něj narazí partner, neměl divoký myšlenky :mrgreen:
Se ti schválně podívám doma, jakou expiraci maj ty, co sem kupovala před rokem ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 08:46

@bartsch no tuto informaci jsem našel taky. Psal jsem teda i výrobci a zatím mi neodpověděli. Takže je to prostě tak že je to buď blbý, nebo teoreticky možné, že jsem je před dvěma lety kupoval já a už si to nepamatuju…

• Citovat
  • Nahlásit
843
9.10.20 09:00
@Anonymní píše:
@bartsch no tuto informaci jsem našel taky. Psal jsem teda i výrobci a zatím mi neodpověděli. Takže je to prostě tak že je to buď blbý, nebo teoreticky možné, že jsem je před dvěma lety kupoval já a už si to nepamatuju…

S někým, kdo mi leze do věcí, píše kvůli tomu výrobci šprcek a ještě připouští, že si nic nepamatuje, takže mě podezírá možná zbytečně, bych žít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 09:02

@Mar__tanka1983 Kdyby byly prošlý tak to neřeším, kdyby to byla značka kterou kupuju tak taky ne, ale když mají ještě 3 roky tak to prostě hlodá. Je to tak dva roky co jsme měnili kroužky za tělísko. Žena dostala embolii a byla pár měsíců v nemocnici a až potom se rozhodla pro tělísko. No ono to tak nějak snad sedí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 09:04

My máme doma do 7/2024 a jsou kupované tak cca v květnu. Takže spíš těch 5 let.
Jak už někdo napsal, i kdyby byly novější - mohla by je použít k zavádění nesterilních předmětů, když si hraje sama. Nebo k análním hrátkám sama se sebou.
Doporučuji čokoládu na uklidnění. To, žes napsal výrobci, mi nepřijde úplně normální. Když už jsi paranoidní, kouknu se na aktuální expiraci v supermarketu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 09:07

@Julča001 No vidíš, jistě jsou lidé kterým je to jedno, jsou lidé kteří si pamatují kdy si co koupili i pět let pozpátku já to tak nemám. Zato umím počítat a do stále rozglábeného stolku mě poslala sama. A věř tomu že dělám vše proto abych došel k závěru že je vše OK a nemusel na to myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
843
9.10.20 09:10
@Anonymní píše:
@Julča001 No vidíš, jistě jsou lidé kterým je to jedno, jsou lidé kteří si pamatují kdy si co koupili i pět let pozpátku já to tak nemám. Zato umím počítat a do stále rozglábeného stolku mě poslala sama. A věř tomu že dělám vše proto abych došel k závěru že je vše OK a nemusel na to myslet.

Když tě tam poslala sama, tak určitě proto, že chtěla, abys ten kondom našel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 09:11
@Anonymní píše:
My máme doma do 7/2024 a jsou kupované tak cca v květnu. Takže spíš těch 5 let.
Jak už někdo napsal, i kdyby byly novější - mohla by je použít k zavádění nesterilních předmětů, když si hraje sama. Nebo k análním hrátkám sama se sebou.
Doporučuji čokoládu na uklidnění. To, žes napsal výrobci, mi nepřijde úplně normální. Když už jsi paranoidní, kouknu se na aktuální expiraci v supermarketu.

Nemůžu chodit jsem po úraze nohy a tak napsání výrobci bylo to nejsnadnější. Znám jejich obchoďáka, kdysi jsem tento sortiment prodával. Ale už je to tak dlouho… skoro deset let.

• Citovat
  • Nahlásit
1242
9.10.20 09:36

Expirace se dá dohledat na internetu. I zmíněné značky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama