Jakou formou poslat dopis?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janet9
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 11.07.18 18:06
Jakou formou poslat dopis?

Ahoj holky. Potrebuji poradit, jakym zpusobem mam poslat dopis. Akorat nevim, jestli pochopite muj dotaz. Dopisy neposilam X let, tak nevim, jak to chodi. Musim poslat jedne osobe dopis, kde ji budu informovat o rekonstrukci prostor, ktere uziva.
Je nejaky zpusob, jak zamezit tomu, aby adresat poprel obsah dopisu? Aby nerekl „ano, od tohohle odesilatele jsem dopis obdrzel, ale obsal psani byl jiny, nez mi ted tvrdi“
Mozna otazka hodna blba, ale ja fakt nevim. :nevim: :oops: :oops: :oops: :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Qadra
Stálice 86 příspěvků 11.07.18 18:15

Tak to asi jedině osobně se svědkem,pokud ti jde o obsah.Jinak bych posílala doporučeně abych měla doklad.

janet9
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 11.07.18 18:20

Ja nevim, treba to resim zbytecne a doporucene mi to bude stacit. :lol: Ale tak me to napadlo, ze by treba adresat mohl delat, ze o nicem takovem nevi. :think:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 11.07.18 18:25
@janet9 píše:
Ahoj holky. Potrebuji poradit, jakym zpusobem mam poslat dopis. Akorat nevim, jestli pochopite muj dotaz. Dopisy neposilam X let, tak nevim, jak to chodi. Musim poslat jedne osobe dopis, kde ji budu informovat o rekonstrukci prostor, ktere uziva.
Je nejaky zpusob, jak zamezit tomu, aby adresat poprel obsah dopisu? Aby nerekl „ano, od tohohle odesilatele jsem dopis obdrzel, ale obsal psani byl jiny, nez mi ted tvrdi“
Mozna otazka hodna blba, ale ja fakt nevim. :nevim: :oops: :oops: :oops: :oops:

Do vlastnich rukou s dorucenkou. A k tomu to jeste poslat na email, pokud na ni email mas.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 11.07.18 18:25

A do toho mailu ji napsat, ze ji to budes posilat jeste postou. ;)

janet9
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 11.07.18 18:28

@TopSecret dekuji. Mail snad mam, ale nevim, jestli ho pouziva. A budu tedy posilat do vlastnich rukou. :hug:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 11.07.18 18:30
@janet9 píše:

Tohle bohužel nejde. Poslala bych email, kdy bych informovala, že ještě pošlu ten dopis (doporučeně). Osobně mi ohledně bytu vždy stačila komunikace emailem, ale pokud jsou vztahy nějak vyhrocené, pak chápu. Jednou jsem teda měla konflikt a tam jsem poslala danou věc emailem s tím, že jsem pak dotyčné třikrát volala, aby mi na ten email odepsala, že bere na vědomí. Pokud nemáš mail, tak sms, nebo si o ten mail říct.

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 18:31

u České pošty člověk nikdy neví :D

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 11.07.18 18:33
@janet9 píše:
@TopSecret dekuji. Mail snad mam, ale nevim, jestli ho pouziva. A budu tedy posilat do vlastnich rukou. :hug:

Jojo. Jako dostavas s modrym pruhem :mrgreen: oni ti na poste poradi. S dorucenkou ;) dyztak bych ji napsala i smsku. A uplne nejlip, kdyby mela WhatsApp, tam ji vyfotila ten dopis a jeste ji to napsala :mrgreen: pro sichr :mrgreen:

janet9
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 11.07.18 18:35

Tak kdyz poslu mail, dopis i sms, tak z toho uz se snad nevykrouti :mrgreen: :palec:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 11.07.18 18:38
@janet9 píše:
Tak kdyz poslu mail, dopis i sms, tak z toho uz se snad nevykrouti :mrgreen: :palec:
:palec: presne :mrgreen:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16779 příspěvků 11.07.18 18:41
@Dominikniknika píše:
u České pošty člověk nikdy neví :D

Můžeš to poslat Německou. Třeba to bude lepší.

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 11.07.18 19:17
@janet9 píše:

Mailem a požádala o potvrzení o přečtení.

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 11.07.18 19:28

Pokud máš možnost, zajdi za tou osobou osobně. Dopis si vytiskni 2× a dej jí ho. Na druhém výtisků ručně napíše ta osoba (pokud tedy bude spolupracovat): převzala dne ..... V ...... A podpis.

janet9
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 13.07.18 19:49

@ejhle ta osoba urcite nebude spolupracovat. Ale poslu vice formama. On by mel pry snad stacit ten doporuceny dopis.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >