Jakou hacku na větší mimino a kde sehnat stojan?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14.11.19 14:47

Jakou hačku na větší mimino a kde sehnat stojan?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Vzhledem k tomu, že ten můj satan prostě nebude spát ve dne jinde než v kočáře a já bych občas potřebovala, obzvláště teď kolem Vánoc, taky něco udělat doma, tak už jsem ochotná vyzkoušet absolutně cokoliv, aby chvilku chrápal a dal mi pokoj :zed:. Dočetla jsem se o hačce a asi ji zkusím, i když je to zase raketa… Ale zjišťuju a nacházím samé do 15 kg. To mi trochu vadí, protože klukovi jestli sice 5 měsíců, ale už váží skoro 10 kg. Moc se v tom nevyznám, neměl byste někdo nějaký tip na vhodnou hačku pro nás? A případně i tip na stojan? A nebo jakýkoliv jiný typ ohledně uspávání přes den? Kojení, šátek, kolébka, bílý šum, nic z toho u nás nezabírá. Usne, ale jakmile ho položím jinam, je do 5 min. vzhůru. Jsem ochotná tu hačku houpat 2 hod. v kuse, když to pomuze, jen se mi nechce neustále ven, protože tam zase nemůžu s kočárem vůbec zastavit. :zed: Už mi z něho fakt hrabe :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54786
14.11.19 15:15

Ono tam jde hlavně o tu pružinu - možná, kdybys sehnala pořádně silnou pružinu… ostatní komponenty mají nosnost mnohem větší. Ona ta normální pružina musí být normálně měkká, aby pohoupala tříkilové miminko, ale dostatečně tuhá, aby s patnáctikilovým rovnou nešla k zemi… Sama jsem viděla ten rozdíl, o kolik klesl hojdavak se 3,5 a po pár měsících se 7 kily. Jinak ty pro větší děti už se dělají bez pružiny, ale už jenom houpací, ty jsou nosné dost. Na druhou stranu, já dávala hojdavak pryč někdy kolem 8 m, protože mi z něj dítě začal zdrhat.
Taky počítej s tím, že teď už tak raketově neporoste, jak se začnou hýbat a najedou na příkrmy nabírání dost zpomalí.
Ale naprosto tě chápu, moje první dítě taky spalo jenom venku v kočáře, a to pouze za jízdy. Pak už přes den přestalo spát zcela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
14.11.19 15:42

Ono pozor, pohyb kočárku a hojdavaku je dost odlišný, ségra si myslela že si tím pomůže, ale jak bylo neteři víc než 3 měsíce tak rozdíl poznala. Ona poznala i to, že se kočárkem drdlá na místě a nebo že se jede pomalu. A ještě jedno varování, pokud hojdavak koupíte, dejte si pozor aby byl k nosné konstrukci (ségra měla navrtaný hák ve futrech) připojen nejen za tu pružinu, ale aby tam byla pojistná smyčka. Pod neteří pružina praskla a to měla jenom 5kg (uznali reklamaci) a naštěstí tam tu pojistnou smyčku uvázanou měli, takže neteř propadla jen o nějakých 10cm. Jinak by spadla ze 120cm přímo na podlahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat