Jakou halenku či tričko k těmto kalhotám s potiskem?

Anonymní
17.3.21 20:11

jakou halenku či tričko k těmto kalhotám s potiskem

Mám dotaz, jakou byste volili halenku či tričko k těmto bílým kalhotám s potiskem. Jistě spíše jednobarevnou, ale nejsem si jistá stylem zda volnější, nebo naopak a jakou obuv? Děkuji za rady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16047
17.3.21 20:13

Cokoliv jednobarevného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
17.3.21 20:17

Ja bych asi volila cerne, hlavne zadny dalsi potisk.
Mam sice rada uple veci, ale delavam to tak, ze jedna vec upnuta, jedna volnejsi. V podstate je jedno, ktera verze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
17.3.21 20:23

Podle mě je to jedno, vypadá to jako tepláky na zahradu a tam se snese ledacos.. Když už by to někdo nosil mezi lidi, tak něco jednobarevneho, jestli volné nebo upnute záleží na postavě. A spíš tmavší barva trička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13634
17.3.21 20:24

To jsou teplaky, ne? Mezi lidi bych v tom nesla, doma asi každé jednobarevné tricko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
17.3.21 20:26

To chceš nosit ven? Vypadá to jako tepláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
17.3.21 20:27

No vypadá to jako tepláky. Asi by to chtělo vidět na postavě když už :nevim:
Na zahradu je to fuk, na ven bych si k tomu vzala černé triko (mikinu) a k tomu černé tenisky - sportovní styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
17.3.21 20:31

Tyjo, kam tohle hodláš nosit 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
17.3.21 20:32

A to je na maškarní nebo prostě na normální nošení, na ven, do města, rande nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
17.3.21 20:33

Ja se přiznám, ze bych se raději zbavila těch kalhot :oops:

Ale jednobarevnou, případně proužky v barvách, které jsou na kalhotách nebo černá nebo khaki… střih nevim, jaky mají kalhoty nepoznám, přijdou mi tak nejak beztvare :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
17.3.21 20:35

Obyčejné černé uplé tričko.

Ale teda tohle bych nenosila nikam a to mám celkem ráda nějaké ulítlejší kousky. Tenhle vzor by fungoval maximálně na nějakých pin-up šatech. Na kalhotech (a ještě takhle volných) je totálně mimo můj vkus. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
17.3.21 20:38

A ještě ten nápis na tom „I´m a man“ to rozhodně potrhne ženství :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
17.3.21 20:39

To je hrůza. Spálit a popel zakopat 2 metry pod zem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 20:43

jakou halenku či tričko k těmto kalhotám s potiskem

Mě právě připadaly zajímave, ale tak přes eshop se těžko nakupuje…nejsou to tepláky spíš volnější střich vzadu kapsy..

• Citovat
  • Nahlásit
1157
17.3.21 20:47
@Anonymní píše:
Mě právě připadaly zajímave, ale tak přes eshop se těžko nakupuje…nejsou to tepláky spíš volnější střich vzadu kapsy..

Máš štěstí, že máš celkem hezkou postavu, takže to nevypadá tak hrůzně, jak jsem čekala. Nemít tak hezké nohy, tak to je úplně jiný příběh. :mrgreen:

Asi bych je nosila v černobílém outfittu, takže k tomu černé boty, obtáhlejší černé triko. Hlavně ne barvy, to by vypadalo fakt šíleně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat