Jakou houpačku pro 4,5 let a 15 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineRezii
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 09.04.18 13:10
Jakou houpačku pro 4,5 let a 15 měsíců

Ahoj, chci koupit dětem na zahradu houpačku. Chci ji zavěsit na strom nízko, aby se ta starší už obsloužila sama. A váhám, jestli mám kvůli mladšímu ještě kupovat tu klasickou s ohrádkami. Zlobí na ni na hřišti už ted, nadzvedava pořád to madlo…je velmi šikovný, už chodí i v botech venku, vyleze si na klouzacku po žebříku, sklouzne se…všechno odkoukava od starší. Jak moc je reálné, že by se brzy naučil sedět na obyčejném prkenku a držet se? Zkušenosti, v kolika děti odrostly ohradkovemu modelu?

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3844 příspěvků 6 inzerátů 09.04.18 13:13

Kup jim houpací hnízdo. To se bude líbit i tobě.

chaela
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 09.04.18 13:33

My máme tu, jak říkáš, ohrádkovou. Pro děti 3 a kus a rok a půl. Na tu jednoduchou bych ještě počkala. Na té ohrádkové se líp vyblbne i ten starší, může se houpat hodně a nebojím se, že by spadnul. Na prkně někde na hřišti ho musím hodně hlídat, nemůže se houpat moc a štve ho to. Mladší na tom zatím neumí, sice už sedí a drží se, ale rovnováha žádná, takže ho musím jednou rukou držet a druhou houpat. To je na nic. V té ohrádkové prostě sedí a já jen občas rozhoupu.
Nebo koupit to lanový houpací kolo, to je pro děti i dospělé jakéhokoliv věku, ale asi bude cenově jinde.

Uživatel je onlineRezii
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 09.04.18 13:35

Díky, kolo mě nenapadlo, už to hledam. Je to drahé no. Ale budou narozeniny…;)

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 09.04.18 13:44

Já synovi koupila do pokoje (může i ven) závěsné křeslo je mu 2,5 a blbne na tom úplně parádně. Houpačku s ohrádkou jsem použila asi 3× a šla z domu, každou chvíli se někde zaklínil, on je hodně samostatný a všechno dělá sám. Máme tohle a ani to nebylo extra drahé https://www.google.cz/search?…

lecijasek
Závislačka 3847 příspěvků 09.04.18 13:58

Máme houpačky 2. Každá má svoji ;) Cca od 4 let obyčejnou bez ohrádky. Na té s ohrádkou se neuměly zpočátku houpat samy, nešlo jim to v ní a teď už by v ní nebyly ani omylem.
Pro mladší by to chtělo s ohrádkou… Na hřišti jsem houpala i na té bez ohrádky, ale mohla jsem jen málo a to se jí nelíbilo, nebavilo jí to.
Musím říct, že investice pár korun a holky baví pořád :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama