Jakou hračku k 1.narozeninam pro holčičku?

364
28.6.21 09:32

Jakou hračku k 1.narozeninam pro holčičku?

Ahoj maminky. Moc prosím s jakými hračkami si vyhráli Vaše děti, konkrétně holčičky od 1.narozenin dál? Máme s kamarádkou stejně staré děti, které budou slavit teď v létě první narozeniny. Pro syna vím, ale pro kamarádky holčičku nevím. Prosím poradíte? Ideálně do 1000 Kč max. Houpacího koně a tahací hračku a láhev s brčkem od Philips budou kupovat sami a hrací stoleček taky dostanou. Moc děkuji za tipy. Hezký den všem! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10884
28.6.21 09:35

U nás měla úspěch panenka Rosa od Little Dutch. Koupili jsme ji malé v roce a půl a neudělá bez ní ani krok. Dudlík i lahvička jsou na magnet, košík tak akorát do ruky. A kvalita je fakt super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
28.6.21 09:38

Dcera si docela vyhrála s kočárkem pro panenky :) má 16m a hraje si s ním pořad :) může sloužit jako chodítko co tlačí před sebou :)
Tenhle je za 1290,– ale jsou i levnější :) našla jsem i za 790,– apod.
Dostala k tomu i panenky.. ale ty ji vůbec nezajímají :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.06.21 v 09:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
28.6.21 09:39

Nějaká menší kuchyňka, Duplo, odrážedlo. Ono v tomhle věku na pohlaví moc nezáleží :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
28.6.21 09:46

Fisher Price - Vyskakujici zviratka

KNIZKY
Svojtka - Jak to zije v…
Krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví! - zvuková knížka
Méďa už chodí na nočník - zvuková knížka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
28.6.21 10:08
@Denny97 píše:
Dcera si docela vyhrála s kočárkem pro panenky :) má 16m a hraje si s ním pořad :) může sloužit jako chodítko co tlačí před sebou :)
Tenhle je za 1290,– ale jsou i levnější :) našla jsem i za 790,– apod.
Dostala k tomu i panenky.. ale ty ji vůbec nezajímají :mrgreen:Příspěvek upraven 28.06.21 v 09:40

Jeeeee vidíte, to je nápad. Jak mám doma kluka, tak mě takové věci nenapadají :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
28.6.21 10:09
@Aduš8 píše:
U nás měla úspěch panenka Rosa od Little Dutch. Koupili jsme ji malé v roce a půl a neudělá bez ní ani krok. Dudlík i lahvička jsou na magnet, košík tak akorát do ruky. A kvalita je fakt super.

Ta vypadá skvěle, jdu kouknout blíž. Moc děkuji za tip! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
28.6.21 10:16
@dana.dv píše:
Fisher Price - Vyskakujici zviratkaKNIZKY
Svojtka - Jak to zije v…
Krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví! - zvuková knížka
Méďa už chodí na nočník - zvuková knížka

Na ty zvířátka se juknu, děkuji za tipy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
28.6.21 11:48

@September88 Zviratka jsou super! I ve 2 letech to kazdy den vytahne. Bavi to obcas i predskolacku :lol:. Nebo si hrajou spolu - jedna otvira, druha zavira :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat