Jakou jste měli reakci po Prevenaru 13???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 12:12
Jakou jste měli reakci po Prevenaru 13???

Ahoj,
zajímalo by mě jakou jste měli po prvním očkování Prevenarem 13 reakci?Dnes jsme po očkování a nevím co vše mam čekat.Děkuji za rady.

Pokud je horečka mam dát jen čípek nebo i sirup?

Přečtěte si článek: Prevenar13 si došlápne na pneumokokové infekce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 17.06.10 12:25

Tak my jsme dostali první dávku prevenaru před necelým měsíce, ale bylo to v kombinaci s 2. hexou. V noci dostal horečky 39° (stáhla jsem ji čípkem) a něchtěl hýbat nohama. 8-o Nic moc, ale druhý den byl až na špatnou náladu OK. Brzy nás čeká další dávka. :roll:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 13:11

No my jsme dnes dostali prevenar13 + hexa tak jsem na to zvědavá a co je lepší sirup nebo čípek?

inap
Závislačka 4618 příspěvků 17.06.10 13:50

My měli taky Prevenar + Hexa a reakce žádná. Čípek asi rychleji zabírá a nezatěžuje tolik žaludek a trávení, ale u nás ho vždy ihned po zavedení vykakala, takže u nás doma jedou jedině sirupy Nurofen nebo Panadol. Nurofen nám sice rychleji zabírá, ale zas ho pokaždý částečně vyzvrací, Panadol je asi chuťově přijatelnější. Nám sice pokaždý doktorka řekla, že máme dát preventivně Nurofen, ale nikdy to nebylo třeba.

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 17.06.10 14:06

Ahoj, my jsme po dvou davkach Prevenaru, pokazde spolecne s Hexavakcinou, poprve v pohode, ted podruhe byla mala protivna, uplakana asi 3 dny, ale nevim, jestli to s tim souvisi, teplotu nemela. Mam pripraveny Nurofen sirup, jeste jsem ho nemusela pouzit.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.06.10 15:07

my máme teda synflorix ale reakce nebyla žádná, jen po úplně prvním očkování měla teplotu, ale pak už ne, a také měla na nožičkách asi 3 dny tvrdé bouličky

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 17:32

No malej zatím teplotku nemá,ale je protivnej a ubrečenej což na něj nesedí.No snad to bude v pohodě.No prý mu nic preventivně dávat nemam až když bude mít 37,8 tak mu dát lék

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.06.10 17:34

určtě, moc bych ho nezatěžovala, nechala ho v klidu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 17:36

Dala jsem ho do postýlky a snad usne nespal od té doby co ho naočkovali tak spinkal jen chvilinku a taky proto je protivnej.A ty bouličky na noze byli hodně vidět?A co si stím dělala?Chladila?Dr. říkala,že pokud nebude mít do zítra do odpoledne teplotu tak to bude v pohodě.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.06.10 17:40
sexyfraga píše:
Dala jsem ho do postýlky a snad usne nespal od té doby co ho naočkovali tak spinkal jen chvilinku a taky proto je protivnej.A ty bouličky na noze byli hodně vidět?A co si stím dělala?Chladila?Dr. říkala,že pokud nebude mít do zítra do odpoledne teplotu tak to bude v pohodě.

nám mudra říkala ihned po příchodu domu, dát studené obklady, po druhé jsem je nedala a ty bouličky tam měla déle

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 17:50

No mě říkala,kdyby to měl červený tak dát obklad.Tak já nevím jestli mu ho mam dát nebo ne.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.06.10 17:58

já bych mu ho určitě dala, a má tam ty boulčky??

emocuc.polymorf
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.10 18:00

Ahoj, tak naše malá byla úplně bez reakcí :palec: ale má jen tetra vakcínu, ne hexu, a dostává to střídavě co 14 dní s tímhle prevenarem 13. Boule neměla nikdy, sestra přede mnou říkala doktorce, že boule mají ty cvalíci, protože tou jehlou nezajede dost hluboko - jestli to dává do svalu? :think: Naše malá má jen takový decentní faldíčky, takže tam není problém. Ovšem Vy, co jste boule měli/y, nejspíš budete tvrdit, že Vaše dětičky oplácaný rozhodně nejsou :-D Já nevím, co je na tom pravdy, jen co říkali u nás v ordinaci - ale logiku to má :wink:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 17.06.10 19:38

No bouličky tam nemá ani červený to nem,ale už nám leze teplotka má 37,9 po odečtu tak jsem mu dala nurofen a zatím nic nevyzvracel tak snad mu to spadne dolu a bude moct se vyspinkat.
No nás očkovali najednou hexa a prevenar takže se chudáček musí vyrovnat s dvojím očkováním naráz.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 17.06.10 19:47

my jsme taky měly naráz obě očka, jestli nemá bouličky, tak ani nemá smysl dávat obklady, tak držím palce at je chlapečkovi brzo líp :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >