Jakou kabelku k teniskám?

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
5.1.22 00:21

Jakou kabelku k teniskám?

Ahoj holky, prosím vás poraďte mi. Jaké kabelky se nosí k teniskám typu viz obrázek? Já vůbec nevím, co se k takovým teniskám nosí. díky za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
495
5.1.22 00:29

K teniskám se mi líbí kabelky s delším popruhem, přes rameno.
Asi jako ta černá na levo :)

Záleží podle tvého celkového stylu, těžko takhle radit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
5.1.22 00:58

No když nevíme, co máš v šatníku, je to těžké. Ona by ta kabelka měla sedět i k celkovému outfitu. Já jinak nosím k teniskám batůžky, ne kabelky, ale kdybych k nim měla nějakou vytáhnout, tak určitě něco městského, trochu „sporty“. Určitě nic elegantního…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.1.22 03:21

Nějakou buď jednodušší, nebo romantickou (podle celkového stylu oblečení i osobního vkusu) v těch pastelových barvách, co jsou detaily těch bot. Ideálně broskvová, mentolová. Nebo i jiné pastelové - třeba modrá, růžová, lila, zelená, žlutá by taky šly. Nebrala bych celou bílou kabelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.1.22 08:16

@DeeDee.518 batůžek bych určitě nenosila, to se mi moc nelíbí. Jinak nosím většinou džíny a k tomu mikinu, spíš do sportovní chodím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.1.22 11:11

@Darkandeep ty outfity a jak je to s laděný tsk to vypadá fajn, akorat já nosím džíny a mikiny…
Šly by k tomu ty kabelky taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
5.1.22 15:16

Já bych dala obyčejnou černou shopper tašku do ruky. Klidně takovou tu krabicoidní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
5.1.22 15:24
Já bych dala obyčejnou černou shopper tašku do ruky. Klidně takovou tu krabicoidní :lol:
@DSB2021 píše:
@Darkandeep ty outfity a jak je to s laděný tsk to vypadá fajn, akorat já nosím džíny a mikiny… Šly by k tomu ty kabelky taky?

Tak k džínám a mikině teda rovnou tohle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
8.1.22 14:05

Já bych se nebala elegantními batůžkáře který je milionkrát pohodlnější než kabelka a nebo klasiku černou kabelku, co jde ke všemu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat