Jakou kapku na blechy pro kočky

17520
6.8.15 17:26

Jakou kapku na blechy pro kocky

Zdravim, urcite spousta z vas ma domaci mazlicky, asi jedno jestli kocku nebo psa. Me by zajimalo, jake kapky za krk pouzivate proti blecham a klistatum? Ja davala frontline, ted dyl nic, kocky uz blechy nemely. Ted mam kralika a mel spoustu klistat ( asi ze zelenyho co mu nosi manzel). Tak bych rada i kralikovi a kockam dala kapku zase. Pry ale ten frontline uz nefunguje. Co se osvedcilo vam? Ktera znacka je fakt dobra? Muzu to vubec i tomu kralikovi dat? Asi bych mu nedala plnou tu pipetu. Videla jsem na nem blechu. Diky za rada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24360
6.8.15 17:28

Kupuju Fypryst, ale jestli to může králík, to fakt netuším.
Myslím, že ale není na klíšťata :think: Účinná látka je stejná jako Frontline, ale funguje… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17520
6.8.15 17:36

@Pipet ja bych rada i na klistata i na blechy. Jak jsem kralikovi tahala ty klistata, tak jsem asi zahlidla blechu. A jelikoz toho kralika mam asi dva mesice, tak ty blechy chytl od kocek urcite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
6.8.15 17:36

Skočila bych být tebou pro něco na vet, uritě ti i poradí. My teď cosi kapali psovi, proti blechám i klíšťatům, název už si bohužel nevybavím, ale je to jen pro psy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
6.8.15 17:46
@viky23 píše:
Zdravim, urcite spousta z vas ma domaci mazlicky, asi jedno jestli kocku nebo psa. Me by zajimalo, jake kapky za krk pouzivate proti blecham a klistatum? Ja davala frontline, ted dyl nic, kocky uz blechy nemely. Ted mam kralika a mel spoustu klistat ( asi ze zelenyho co mu nosi manzel). Tak bych rada i kralikovi a kockam dala kapku zase. Pry ale ten frontline uz nefunguje. Co se osvedcilo vam? Ktera znacka je fakt dobra? Muzu to vubec i tomu kralikovi dat? Asi bych mu nedala plnou tu pipetu. Videla jsem na nem blechu. Diky za rada

nám to zatím pomáhá..Je sice pravda, že to nevydrží tak dlouho jak píší… :think: :think:

Ale na psech :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
6.8.15 18:02

@viky23 bráváme Stronghold, je sice dražší, ale na jednoho z kocourů prostě Frontline nikdy neúčinkoval. Na něco pro králíka bych se určitě šla poradit na veterinu, nedávala bych mu něco jen tak od oka, může mu to ublížit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
6.8.15 18:28

@viky23 to není jedno. Kočkám nemůžeš dát kapku pro psy, protože některé látky jsou pro kočky jedovaté, co jsou v kapkách pro psy.
Ale s tím králíkem…měla jsem kaj co a je tam napsané, že se to nesmí dávát králíkům :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
6.8.15 18:32

@viky23 a jinak je to bída proti klíšťatům na kočky nic moc nefunguje. Máme venkovní a měla jsem fakt různé i nějakou novinku tabletku za 200 a moc to nepomáhá :) Jinak za mě je zbytečné vyhazovat peníze za Frontline, když třeba fypryst nebo efipro mají stejnou účinnou látku a stojí polovinu :) Ale až budeš likvidovat blechy, tak na kočky 100% zabírá Advocate :palec: Ale není na klíšťata :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama