Jakou keto dietu si vybrat?

4.2.21 14:20

Jakou keto dietu si vybrat

Ahooj! Prosím, nebyl byste mi někdo schopný poradit, jakou keto dietu si koupit? Je jich hrozně moc a jeden by se v tom ztratil. Chci to vyzkoušet, ale nevím, jestli je lepší ten ketomix, ketodiet, prodietix a další, přijde mi to všechno dost podobné. Předem děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15238
4.2.21 14:21

@helcarakoska co takhle si nakoupit potraviny a vařit? Je to mnohem levnější, zdravější a výsledek to bude mít taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
4.2.21 14:27

Kup si vhodný protein a zbytek uvař/připrav sama. Zelenina (ne všechna je vhodná) a maso hlavně. Ušetříš, a to hodně, a dáš si na co budeš mít chuť, tedy v rámci možností :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 14:28

@lachtanice86 To chci právě potom udělat, jako přejít na low carb. Ale nejdřív chci začít na nějaké kupované dietě, protože je to jednoduší, přejít do nové stravy takhle. Až si na to zvyknu, tak si začnu normálně vařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15238
4.2.21 14:39

@helcarakoska je to v hlavě, tyhle sra.cky bych nejedla ani zadarmo. S lc jsem začala ze dne na den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
4.2.21 14:42

@helcarakoska Opatrně s těmi kupovanými mixy. Co jsem si tak všimla, tak lidi co začínali právě tou umělou stravou měli pak obrovské problémy při přechodu na normální a často u nich byl jojo efekt.
Ale co jsem si tak všimla, tak jednotlivé značky prodávají často i jednotlivé shaky nebo jídla separé. Tak si zkuste nakoupit od každého nějaký vzorek a podle toho co vám bude víc chutnat si vyberte.
Ale podle mě je levnější prostě jet keto dietu stravou - low carb. Za prvé, když vám to nebude vyhovovat (a to jako fakt může způsobit zdravotní problémy u některých lidí), tak to nejsou vyhozené peníze a za druhé si svoje jídlo můžete ochutit tak vám to víc vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
4.2.21 14:43

@helcarakoska Jak už se tady píše, vykašli se na pytlíky a udělej si jídlo sama. Pokud nevíš jak na to, tak na fb je apousta skupin Lowcarb, tak nějakou zkus, je tam mraky receptů, návodů, inspirací. Není potřeba stát hodiny v kuchyni, jestli ti jde o čas a hlavně budeš vědět přesně co jíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
4.2.21 14:52
@helcarakoska píše:
Ahooj! Prosím, nebyl byste mi někdo schopný poradit, jakou keto dietu si koupit? Je jich hrozně moc a jeden by se v tom ztratil. Chci to vyzkoušet, ale nevím, jestli je lepší ten ketomix, ketodiet, prodietix a další, přijde mi to všechno dost podobné. Předem děkuju!

Já bych to teda nepozřela a hlavně nezaplatila. Ale kolegyně si chválila Keto diet a opravdu zhubla. Pak se jí to vrátilo. Na low carb nezůstala, tak asi proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 14:57

Díky holky, já potom chci určitě přejít na normální keto stravu, jak jsem už psala. Ale chci s těma pytlíčkama začít, protože se mi to tak podle mě bude dělat líp, než přecházet z jedné stravy na druhou. Jestli je to zdravější nebo ne je jedna věc, ale stejně to na pytlíčccích ve výsledku budu držet třeba týden až dva, takže si nemyslím, že je to taková katastrofa. A potom postupně přejdu na low carb. No ale otázkou pro mě pořád je, jakou tu dietu si koupit. Internet je plný rad, ale raději bych slyšela radu od někoho s vlastníma zkušenostma. Kamarádka zhubla s ketomix a o ketomix taky píšou všude možně že je nejlepší, třeba tady *** nebo tady ***, ale jinde zas píšou něco jinýho atd. Další kamarádi měli dobré zkušenosti třeba s itsmylife, jiní pak Ketodiet. No je toho moc a nevím který vybrat. Tak když budete mít někdo zkušenost s tímhle, tak prosím dejte vědět. Děkuju!

Upraveno adminem - odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
4.2.21 15:23

Já zkoušela vše a chutná to podobně.. Takže si myslím, že je jedno, co si objednás..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.2.21 15:27

Ahoj, ja mela ketodiet, kolegyne mela, myslim, ketomix. Vysledky jsme mely obe dve skvely. Vyber si, co se ti vic libi. Podle me to bude vsechno podobny, pokud ne uplne stejny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.2.21 15:28

@helcarakoska Nebylo by lepší se spíše zaměřit na celkovou kvalitu jídelníčku, jeho správnou skladbu a vyváženost? :) Tyto komerční verze keto diet jsou často postavené na velmi nízkém energetickém příjmu, což pak přinese akorát dobře známý jojo efekt. Navíc to vůbec člověka nenaučí nic o racionálním stravování ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6730
4.2.21 16:03

@helcarakoska na pytlikach musis byt dyl nez tyden nebo dva. To nema smysl tak kratka doba.

Ale za me bych do pytliku nesel a zmenil stravu normalne. Nebo si snad myslis, ze budes jest co doted, tyden pytlily a potom „zazracne“ najedes na low carb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6416
4.2.21 16:16

Neznám nikoho kdo by si tu váhu po této dietě pak udržel a navíc všichni v obličeji vypadali tak o 10 let starší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat