Jakou kojící podprdu, aby nebyly vidět vložky do podprdy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 08:57
jakou kojici podprdu,aby nebyli videt ,,vlozky,, do podprdy,

zdravim-schanim nejakou kojici podprdu aby nebyli videt vlozky do podprdy :cert: diky moc za rady,odkazy atd

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aknel2
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 28.03.12 09:04

Já mám od Anity typ 5014. Obecně, to chce aby byla silnější - aby košíčky měly dvě vrstvy. Podprda tak i lépe drží prsa. Taky to chce vybírat slabší vložky do podprdy a častěji je měnit.

Pipi 00
Závislačka 2790 příspěvků 28.03.12 09:07

Já měla takový ty tlustý, co se nosí pod trička, akorát kojící a bez kostic. Z Marks and Spencer. Vložky vidět skoro nebyly.

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 09:11
myslis tuhle? mam vlozky Johnsons baby-jsou nejake
@Aknel2 píše:
Já mám od Anity typ 5014. Obecně, to chce aby byla silnější - aby košíčky měly dvě vrstvy. Podprda tak i lépe drží prsa. Taky to chce vybírat slabší vložky do podprdy a častěji je měnit.

myslis tuhle,,? mam vlozky ,,johnsons baby,,–jsou nejake slabsi,,?

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 09:20
@Pipi 00 píše:
Já měla takový ty tlustý, co se nosí pod trička, akorát kojící a bez kostic. Z Marks and Spencer. Vložky vidět skoro nebyly.

jaky tlusty? :nevim:

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 09:21
podprsenka

co tahle??,?

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 28.03.12 09:29

http://www.astratex.cz/…erske-pradlo
Měla jsem tuhle a super ;)

Pipi 00
Závislačka 2790 příspěvků 28.03.12 09:32
onionka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 28.03.12 09:36

já jsem ani jednou kojící neměla, a ani se nechystám, vypadají hrozně.. jak prsa v nich, tak podrpsenky samotné, a pod tričkem je to hrůuza.
měla jsem normální podprsenky, posloužily uplně stejně.

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 09:44
@onionka píše:
já jsem ani jednou kojící neměla, a ani se nechystám, vypadají hrozně.. jak prsa v nich, tak podrpsenky samotné, a pod tričkem je to hrůuza.
měla jsem normální podprsenky, posloužily uplně stejně.

jj pod trickem-nic moc,to je pravda,ale delaj uz i takovy ,ze to vypada aspon trosku o.k.,jak si kojila s normalni podprdou-jestli se muzu zeptat

BellinkaX
Kelišová 6679 příspěvků 28.03.12 09:52

Ahoj, já používala „vložky“ do podprdy od chicca, jsou tenké a vůbec nebyly vidět :dance:
Jinak kojící podprdy holt nejsou moc na parádu, co už, hlavně že poslouží a člověk se nemusí pořád svlékat…

Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 28.03.12 09:55

Holky já sehnala super kojící podprdu v HaM. Není to taková hadra, ve které jdou vidět hned bradavky, je pevná. Představte si třeba náhradní vycpávky do trojúhelníkových plavek, tak z takového materiálu je ta podprda. Vůbec nic neprosvítá a ani při vztyčených bradavkách nejde přes tričko nic vidět, prostě taková vyztužená. Nemá kostice, což pro mě bylo důležité, bo je nesnáším. A stála cca 300 kč (ale přesně si nevzpomenu). Měli tam teda na výběr světlounce růžovou a černou, tak jsem vzala tu růžovou a spokojenost :pankac: Tak snad jsem pomohla trošku :palec:

Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 28.03.12 09:56

Jo a ještě jedna věc. Nevypadá na první pohled jako kojo podprda, takže super :potlesk:

lujziana
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 28.03.12 10:32
@Beru píše:
Holky já sehnala super kojící podprdu v HaM. Není to taková hadra, ve které jdou vidět hned bradavky, je pevná. Představte si třeba náhradní vycpávky do trojúhelníkových plavek, tak z takového materiálu je ta podprda. Vůbec nic neprosvítá a ani při vztyčených bradavkách nejde přes tričko nic vidět, prostě taková vyztužená. Nemá kostice, což pro mě bylo důležité, bo je nesnáším. A stála cca 300 kč (ale přesně si nevzpomenu). Měli tam teda na výběr světlounce růžovou a černou, tak jsem vzala tu růžovou a spokojenost :pankac: Tak snad jsem pomohla trošku :palec:

mohla bych poprosit o nejaky odkaz-prosim prosim- diky ;) ;)

Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 28.03.12 10:50

Tak tu moji, co mám, na internetu ukázanou nemají :? Lepší by bylo přímo zajet do obchodu HaM. Mají na netu pouze tuhle: http://www.hm.com/…roduct/93563?… ale ta už se dívám má i kostice a není poznat, jestli je to pouze taková látková, nebo je vyztužená :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >