Jakou klec pro křečka syrského

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 17:39

Jakou klec pro křečka syrského

Máme doma nově křečka syrského, prozatím v provizorní kleci, která se nám ale zdá malá. Prosim, poradíte, jakou klec ideálně pořídit? Zda je lepší jednopatrová nebo dvou patrová…dokonce jsme narazili na 3 patra…nemohli byste sem treba vložit ukázku, jak to máte vybavené? Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10924
17.10.21 17:41

Je to křeček boha. Ne malej 4 nohej Rotchield. Kup klec kam se vejde miska, domeček, kolotoč a nějaká prolezacka a bude spokojenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
17.10.21 18:21

Přesně jak Cenarius řekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15456
17.10.21 18:33

My jsme měli třípatrovou a křeček byl moc spokojený. Už ho dávno nemáme, takže fotku dát nemohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10293
17.10.21 18:39

Vyberte prostě nějakou, která se vám líbí, vejde se vám a je pro vás finančně dostupná. Čím větší, tím lepší. Hlavně, aby měl křeček budku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
17.10.21 18:42
@Cenarius píše:
Je to křeček boha. Ne malej 4 nohej Rotchield. Kup klec kam se vejde miska, domeček, kolotoč a nějaká prolezacka a bude spokojenej.

Pořád je to živý tvor, i když maličký, leč bohužel je zvykem šoupnout ho do přesně tak malé klece, co doporučuješ. Ne, fakt mu to nestačí a spokojenej nebude. Já osobně takový „chov“ považuju za týrání. Doporučuju ti kouknout se na YouTube na videa pod tagem hamster naturalistic cage a pak teprve uvidíš opravdu šťastné křečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
17.10.21 18:51

@curria jakože kreckovi předělám celou cimru a bude jako ultra hepy od toho v kleci? A jak to poznám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
17.10.21 19:35

Krecek, zvlast syrsky potrebuje velky prostor. Pokud chcete usetrit, doporucuju poridit v ikee box -https://www.ikea.com/cz/cs/p/samla-krabice-transparentni-90102971/

Pokud si hodite do guglu “ikea samla bin cage” uvidite hezke priklady, jak to kreculovi nachystat.
Preji, at je chlupac spokojen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
17.10.21 19:46
@Anonymní píše:
Máme doma nově křečka syrského, prozatím v provizorní kleci, která se nám ale zdá malá. Prosim, poradíte, jakou klec ideálně pořídit? Zda je lepší jednopatrová nebo dvou patrová…dokonce jsme narazili na 3 patra…nemohli byste sem treba vložit ukázku, jak to máte vybavené? Děkuji moc.

My máme třípatrovou. Všechna patra využije, nicméně kvůli výšce patra se jí tam nevejde velké běhací kolo. A ona v něm moc ráda běhá. Ty menší kolečka využila jen ze začátku, teď jsou jí malá. Takže ji každý den dáváme běhat do vany do toho velkého kola, vydrží běhat i 2 nebo 3 hodiny. V té kleci mi je jí líto, ona opravdu ráda běhá a to místo tam pro to není.

Takže za mě, pokud bych měla místo, koupila bych takovou tu obří krabici z IKEA, dala jí tam to kolo a domeček a jiné kravinky a myslím, že by byla mnohem spokojenější, než je teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
17.10.21 19:48
@curria píše:
Pořád je to živý tvor, i když maličký, leč bohužel je zvykem šoupnout ho do přesně tak malé klece, co doporučuješ. Ne, fakt mu to nestačí a spokojenej nebude. Já osobně takový „chov“ považuju za týrání. Doporučuju ti kouknout se na YouTube na videa pod tagem hamster naturalistic cage a pak teprve uvidíš opravdu šťastné křečky.

Souhlasím, podle mě je to také týrání. Bohužel ta třípatrová klec to moc nevylepší, křečci denně naběhají v přírodě kolem 10 km, a to v třípatrové kleci fakt nezajistíš. A syrský křeček pohyb potřebuje a na ta malá běhací kola je v dospělosti prostě moc velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
17.10.21 19:50

@Hledamradost hehe ono to s tou IKEA krabici už někoho napadlo, já myslela, jak jsem originální :-D Já bych tedy koupila ještě tu větší, jak je na kolečkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 21:17

A jak v té IKEA krabici udělat patra? A vůbec…jak se to potom čistí, když tam mají hlínu apod?

• Citovat
  • Nahlásit
110
17.10.21 21:30
@Anonymní píše:
A jak v té IKEA krabici udělat patra? A vůbec…jak se to potom čistí, když tam mají hlínu apod?

Tak on krecek v podstate zadna patra nepotrebuje :-) pokud ma prostorny box a hlavne mu poridte velke kolecko, at si neni zada. A hlavne s pevnou vyplni! Lamou si pak na tom nozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 00:02

https://www.zbozi.cz/…-53-x-55-cm/
Celkem se nám líbí tato…nebo by byl lepší opravdu jen obyčejný box a dát mu tam doplňky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:58

Jak velký v průměru je optimální kolotoč? pro syrského křečka?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat