Reklama

Jakou knihu s ,,klasickými pohádkami"

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3238 příspěvků 22.02.17 16:50
Jakou knihu s ,,klasickými pohádky"

Ahoj holky, chceme malému koupit knížku s těmi nejznámějšími pohádky jako jsou kalkulka, sněhurka, kůzlátka, perníková chaloupka..a další nejznámější pro 3 leté dítě. Poradíte jakou? Díky všem.

Reklama

Reakce:

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 16:53

Pro děťátko doporučuji knihu,,kniha pohádek'' od Hanse Christiana Andersena, neuvěřitelně chytlavá kniha ;)

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 22.02.17 17:02

Zkuste „Pohádky“ od Erbena a Němcové nebo Špalíček pohádek od Hrubína

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 22.02.17 17:09

Docela se mi líbí tato… http://www.databazeknih.cz/…ohadek-35634

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 22.02.17 17:22

@LLenule111 Miluju tuhle: Pohádky pro maličké s ilustracemi od M. Fischerové-Kvěchové♥♥♥ Nádherné obrázky a klasické pohádky…

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 22.02.17 17:25
@Milujuděti píše:
Pro děťátko doporučuji knihu,,kniha pohádek'' od Hanse Christiana Andersena, neuvěřitelně chytlavá kniha ;)

Nevím jestli Andersen je pro 3 leté dítě…já skoro u všech bulela a bylo mi o hodně víc než 3 roky…ve 3 letech bych většinu ani nechápala.
Pro starší děti super, pro školkové ne.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 22.02.17 17:53

@LLenule111 pohadkovych mame x s klasickymi a jednoznacme top je Špalíček pohádek! Jak formou tak ilustrací…cteme z ni denne dcera 2,5. Vecer hodim kdyztak foto ;)

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 22.02.17 18:00

Hrubínův špalíček pohádek a říkadel.

Fíková
Kelišová 5320 příspěvků 22.02.17 18:13

Máme tuhle https://www.knihcentrum.cz/…l-a-pisnicek
dcera si ji hodně oblíbila.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 18:51

My máme Český špalíček (pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček) - Milada Motlová a Vlasta Baránková. Musela jsem ji koupit, protože jsem u hodně pohádek prostě nevěděla, jak přesně určitou zápletku vyprávět :oops:

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 22.02.17 19:29

Za sebe teda říkám Špalíčku pohádek velké ne, dodneška mám noční můry z Květušky a baby Zimice. :lol:
U nás nejvíc vedou Pohádky bratří Grimmů.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 19:05

@LLenule111 Špalíček nebo Němcovou. Ale můj téměř čtyřletý ještě dost lpí na vizualizaci a knížce s hodně doprovodnými obrázky.
Třeba v Hyperalbertu mají běžné v koutku s knihama sooustu různých knížek s klasickými pohádkami (co do obsahu jen s drobnými obměnami). Takže stačí si vybrat, která se bude líbit nejvíce.

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 24.02.17 08:20

@Tamtama Tak to máte asi jiné vydání, já pohádky bratří Grimmů nechala u rodičů, ještě v 10 letech mi ty jejich pohádky zvládly vyrobit slušnou noční můru. Ale to bylo hodně staré vydání, pokud mě paměť nemate, tak tiráž uváděla něco kolem roku 1950

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 24.02.17 10:07

@Heivka my máme z roku 1998, je to knížka po mně, a napsané jsou fakt krásně :palec: dokonce tak moc, že moje dítě, co nezpívá, neříká básničky, se naučilo přeříkat pohádku Vlk a sedm kůzlátek :dance:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 24.02.17 11:40

@Tamtama Tady j vidět, jak to těm dětem víc a víc ulehčujeme, jestli bych v rámci zocelení neměla předčítat nějaké horory :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama