Jakou knížku koupit muži

Anonymní
15.11.18 13:20

Jakou knížku koupit muži

Zdravím všechny čtenáře,

můj přítel je vysokoškolský učitel. Všimla jsem si, že rád čte. Proto bych mu chtěla koupit k narozeninám nějakou zajímavou knihu. Já sama ale čtenář vůbec nejsem a tak bych se Vás chtěla zeptat na doporučení a recenze.

On má rád spíše takové psychologické záležitosti, psychosomatika, nebo něco o životě a duchovno, ne však náboženství. Nebo mi klidně doporučte knížku, která vás hodně zaujala a mohla by zaujmout také jeho.

Chtěla bych mu koupit knížku, která by mohla zaujmout každého člověka a která se dobře čte.

Máte nějaký typ?

Za případné odpovědi děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9445
15.11.18 13:27

To je dost specifické. Snad „Pan Mercedes“. Detektivka nejen z pohledu detektiva, ale zároveň i velice vynalézavého vraha psychopata, kde jsou detailně popsané jeho zvrácené myšlenky, ale zároveň se dokáže chovat úplně normálně. Celkově poměrně netradiční čtení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
15.11.18 13:31

okoukla bych autory knih, které čte, a pak bych od některého z nich koupila nějakou novinku, aby se nestalo, že už to má přečtené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
15.11.18 13:34

Ahoj.

Po přečtení Tvého příspěvku mě napadla tato kniha od Stephena Hawkinga a Leonarda Mlodinowa - Velkolepý plán. Dost dobře se to čte. :) Ale je to jen můj tip. :)

https://www.kosmas.cz/…kolepy-plan/

Příspěvek upraven 15.11.18 v 13:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
15.11.18 13:36

Tady spíš hrozí, že už má všechno přečtený :lol: třeba pro mě vybírat knížku je peklo… No ale napadlo mě Lars Kepler - Playground. Ale jak říkám, tyhle „hity“ už nejspíš četl.. Já tomu svýmu kupuju naučný, třeba z historie - má rád tu válečnou, nebo cestopisy.. tam se vždy dozvíš něco novyho. Normální knížku přečteš jednou a :nevim: a jako profesor bude mít těch naučných taky doma dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
15.11.18 13:37

Někomu je těžké koupit knížku, může sednout i nemusí. Mě vždy někdo koupí knížku a vůbec mě nebaví :D
Jinak já teď viděla seriál You, což je dle knižní předlohy. Je to o stalkerovi, a je to mazec. Hodně zvratů, napínavý, dost psychologický drama. Prý seriál se drží přesně dle knížky. Tak bych třeba zkusila tu.
Nebo dívka ve vlaku je dobrý apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.18 13:42

„Blackout“ :-P :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6003
15.11.18 13:57

A kolik mu je? Je to zcela mimo tve pozadavky, ale pokud je to skoro ctyricatnik, co vyrostl na ABC, tak ted vyslo od Šorela Vzduch je nase more a muj muz se nemuze nabazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.18 14:11
@tulipán píše:
A kolik mu je? Je to zcela mimo tve pozadavky, ale pokud je to skoro ctyricatnik, co vyrostl na ABC, tak ted vyslo od Šorela Vzduch je nase more a muj muz se nemuze nabazit.

Bude mít kulatiny 50 let a tak zoufale přemýšlím, jaký dárek by ho potěšil.

• Nahlásit
  • Citovat
6003
15.11.18 14:17
@Anonymní píše:
Bude mít kulatiny 50 let a tak zoufale přemýšlím, jaký dárek by ho potěšil.

A to by semu mohlo libit. Urcite na ABC vyrostl, nenapadne se ho zeptej, co rad z ABC skladal, jestli lepil :mrgreen: . Poslechni si rozhovor se Sorelem na Radiozurnalu, jak ho vsude muzi 35 a vice zboznujou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603
15.11.18 14:36
@Anonymní píše:
Zdravím všechny čtenáře,

můj přítel je vysokoškolský učitel. Všimla jsem si, že rád čte. Proto bych mu chtěla koupit k narozeninám nějakou zajímavou knihu. Já sama ale čtenář vůbec nejsem a tak bych se Vás chtěla zeptat na doporučení a recenze.

On má rád spíše takové psychologické záležitosti, psychosomatika, nebo něco o životě a duchovno, ne však náboženství. Nebo mi klidně doporučte knížku, která vás hodně zaujala a mohla by zaujmout také jeho.

Chtěla bych mu koupit knížku, která by mohla zaujmout každého člověka a která se dobře čte.

Máte nějaký typ?

Za případné odpovědi děkuji :kytka:

Kámasútra ta zaujme každého… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
15.11.18 14:47

Doporučuji podívat se na www.databazeknih.cz
Jsou tam žebříčky, hodnocení uživatelů. vyhledávání podle žánrů atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama