Jakou knížku koupit muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 13:20
Jakou knížku koupit muži

Zdravím všechny čtenáře,

můj přítel je vysokoškolský učitel. Všimla jsem si, že rád čte. Proto bych mu chtěla koupit k narozeninám nějakou zajímavou knihu. Já sama ale čtenář vůbec nejsem a tak bych se Vás chtěla zeptat na doporučení a recenze.

On má rád spíše takové psychologické záležitosti, psychosomatika, nebo něco o životě a duchovno, ne však náboženství. Nebo mi klidně doporučte knížku, která vás hodně zaujala a mohla by zaujmout také jeho.

Chtěla bych mu koupit knížku, která by mohla zaujmout každého člověka a která se dobře čte.

Máte nějaký typ?

Za případné odpovědi děkuji :kytka:

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 15.11.18 13:27

To je dost specifické. Snad „Pan Mercedes“. Detektivka nejen z pohledu detektiva, ale zároveň i velice vynalézavého vraha psychopata, kde jsou detailně popsané jeho zvrácené myšlenky, ale zároveň se dokáže chovat úplně normálně. Celkově poměrně netradiční čtení.

Elishka1
Závislačka 2784 příspěvků 15.11.18 13:31

okoukla bych autory knih, které čte, a pak bych od některého z nich koupila nějakou novinku, aby se nestalo, že už to má přečtené

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 15.11.18 13:34

Ahoj.

Po přečtení Tvého příspěvku mě napadla tato kniha od Stephena Hawkinga a Leonarda Mlodinowa - Velkolepý plán. Dost dobře se to čte. :) Ale je to jen můj tip. :)

https://www.kosmas.cz/…kolepy-plan/

Příspěvek upraven 15.11.18 v 13:40

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 15.11.18 13:36

Tady spíš hrozí, že už má všechno přečtený :lol: třeba pro mě vybírat knížku je peklo… No ale napadlo mě Lars Kepler - Playground. Ale jak říkám, tyhle „hity“ už nejspíš četl.. Já tomu svýmu kupuju naučný, třeba z historie - má rád tu válečnou, nebo cestopisy.. tam se vždy dozvíš něco novyho. Normální knížku přečteš jednou a :nevim: a jako profesor bude mít těch naučných taky doma dost..

Meily
Kecalka 259 příspěvků 15.11.18 13:37

Někomu je těžké koupit knížku, může sednout i nemusí. Mě vždy někdo koupí knížku a vůbec mě nebaví :D
Jinak já teď viděla seriál You, což je dle knižní předlohy. Je to o stalkerovi, a je to mazec. Hodně zvratů, napínavý, dost psychologický drama. Prý seriál se drží přesně dle knížky. Tak bych třeba zkusila tu.
Nebo dívka ve vlaku je dobrý apod…

008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 13:42

„Blackout“ :-P :srdce:

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 15.11.18 13:57

A kolik mu je? Je to zcela mimo tve pozadavky, ale pokud je to skoro ctyricatnik, co vyrostl na ABC, tak ted vyslo od Šorela Vzduch je nase more a muj muz se nemuze nabazit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:11
@tulipán píše:
A kolik mu je? Je to zcela mimo tve pozadavky, ale pokud je to skoro ctyricatnik, co vyrostl na ABC, tak ted vyslo od Šorela Vzduch je nase more a muj muz se nemuze nabazit.

Bude mít kulatiny 50 let a tak zoufale přemýšlím, jaký dárek by ho potěšil.

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 15.11.18 14:17
@Anonymní píše:
Bude mít kulatiny 50 let a tak zoufale přemýšlím, jaký dárek by ho potěšil.

A to by semu mohlo libit. Urcite na ABC vyrostl, nenapadne se ho zeptej, co rad z ABC skladal, jestli lepil :mrgreen: . Poslechni si rozhovor se Sorelem na Radiozurnalu, jak ho vsude muzi 35 a vice zboznujou. :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2594 příspěvků 15.11.18 14:36
@Anonymní píše:
Zdravím všechny čtenáře,

můj přítel je vysokoškolský učitel. Všimla jsem si, že rád čte. Proto bych mu chtěla koupit k narozeninám nějakou zajímavou knihu. Já sama ale čtenář vůbec nejsem a tak bych se Vás chtěla zeptat na doporučení a recenze.

On má rád spíše takové psychologické záležitosti, psychosomatika, nebo něco o životě a duchovno, ne však náboženství. Nebo mi klidně doporučte knížku, která vás hodně zaujala a mohla by zaujmout také jeho.

Chtěla bych mu koupit knížku, která by mohla zaujmout každého člověka a která se dobře čte.

Máte nějaký typ?

Za případné odpovědi děkuji :kytka:

Kámasútra ta zaujme každého… :lol:

pet p
Stálice 100 příspěvků 15.11.18 14:47

Doporučuji podívat se na www.databazeknih.cz
Jsou tam žebříčky, hodnocení uživatelů. vyhledávání podle žánrů atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >