Jakou kombinézu pro 7 měsíční

51
4.1.21 08:59

Jakou kombinézu pro 7 mesicni

Maminky, prosím poraďte jakou koupit kombinézu pro 7 měsíční mimi. Byva u nás dost zima, takže dávám na procházky kombinézu i fusak. Měla jsem doteď po kamaradcinych dětech, už je malá, chci poridit něco kvalitniho, klidně z druhé ruky.

Díky za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4745
4.1.21 09:03

Za mě to příšerné dávat kombinézu a fusák. V tom se nemůže ani hýbat. Kolik máte -20? Já dávala až do mínus deseti body, punčochy, a na to chlupatkové overálky hrubší a takto do kvalitního fusáku teplého. A případně deku přes to, jak fakt mrzlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
4.1.21 09:14

Kup overal od Outlast (Little Angel), je to funkční materiál pro děti. Nelekni si, působí, že je slabý, ale opak je pravdou. Bohužel cena je vyšší, ale za mě se vyplatí investovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
4.1.21 09:15

Ještě teda doplním, dítko ti v kočárku spí nebo sedí? Pokud by sedělo a „čouhalo ven“ tak pak klasickou kombinézku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
4.1.21 09:16

Mám z Tesca F&F, záda a hrudník je podšitá takovým umělý kožíškem, má dva dlouhé zipy, snadno se obléká.
@Veru1987 Vidíš a mě přijde kombinéza praktičtější než chlupatý overal a to protože neprofoukne. Mám osmiměsíční a v kočárku si neklekává, sedá, až když usne dávám do fusaku. Hýbat se může v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4745
4.1.21 09:27
@Finkaa píše:
Mám z Tesca F&F, záda a hrudník je podšitá takovým umělý kožíškem, má dva dlouhé zipy, snadno se obléká.
@Veru1987 Vidíš a mě přijde kombinéza praktičtější než chlupatý overal a to protože neprofoukne. Mám osmiměsíční a v kočárku si neklekává, sedá, až když usne dávám do fusaku. Hýbat se může v pohodě :)

Mě to prostě příjde strašně moc ty zimní kombinézy a zímni fusáky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7002
4.1.21 09:51

Kdyz dcera nechodila, ale uz v kocare sedela, tak mela nohy obleceny min (leginky, teplacky,…), ze byla v berankovym fusaku a vrsek vic - davala jsem body, mikinu a zimni bundu (+ cepice, rukavice, nakrcnik), ze nevydrzela s rukama pod fusakem. Ani kdyz spala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.1.21 09:57

Mam obyc kombinezu z Lidlu. Uvnitr je chlupata. Dle teploty je v ni dite jen v body + ponozkach nebo ma jeste mikinu a puncochy. Zimni fusak mam hodne seprany a nekvalitni. Diteti nikdy nebyla zima ani nebylo zpocene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19299
4.1.21 10:18
@Veru1987 píše:
Za mě to příšerné dávat kombinézu a fusák. V tom se nemůže ani hýbat. Kolik máte -20? Já dávala až do mínus deseti body, punčochy, a na to chlupatkové overálky hrubší a takto do kvalitního fusáku teplého. A případně deku přes to, jak fakt mrzlo.

Prosím tě, toto tu čtu často. Jak si představuješ kombinézu? Kombinéza neboli overal je snad cokoli, co má spojené bundu a kalhoty, ne? Já mám několik kombinéz, softshell, membrána bez zateplení, membrána se zateplením. Většina těch moderních zateplení hreje jen když se dítě hýbe. Takže klidně dám dítě v bodycku a puncochacich do kombinézy (hrejivost volím dle počasí) a prikryji fusakem. Rozhodně ho nevytahuji zpocene. Ty slavné fleecove overaly hreji snad víc než membránové kombinéza s funkcnim zateplením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
4.1.21 10:21

Holky, když to tak čtu, tak ten teplý overal mi vlastně přijede logicky já si jen říkala, jestli to prostě není málo. Fusak mám teply Beránek, jinak značku Little angel znám, mám od nich kabátek Mazlik, ty jejich overaly jsou že stejného materiálu. Myslíte, že to fakt stačí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19299
4.1.21 10:26

@slunicko117 za sebe pro kocarkive dítě doporučuji Lodger Skier. To je tenký velice poddajny sustak zateplený takovým rozcesanym nadychanym fleecem, takže krásně hřeje a v nouzi (na horách) jde dát i do autosedačky, protože se ten fleece zcela zmackne a pásy jsou tak pevne utazene. Pokud by se jednalo o druhé dítě, které dáš na sjezdovce u lyžařské školy při čekání na starší dítě na zem, tak do vem Reimu, ta je pro starší děti top a klidně i bazarová. Moc pěkný je letošní overal od Reimy Maa, je to taková kombinace kocarkove a pořádně membránové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66224
4.1.21 10:39

@slunicko117 vsak neleze ve snehu ne? Staci uplne obycejna kombineza, mam z Lidlu a v kocarku sedi ve fusaku. Ty kvalitnejsi bych pak kupovala az na dite, co sedi, leze, chodi ve snehu a podobne, ne do kocarku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4745
4.1.21 10:58
@slunicko117 píše:
Holky, když to tak čtu, tak ten teplý overal mi vlastně přijede logicky já si jen říkala, jestli to prostě není málo. Fusak mám teply Beránek, jinak značku Little angel znám, mám od nich kabátek Mazlik, ty jejich overaly jsou že stejného materiálu. Myslíte, že to fakt stačí?

Za mě stačí. Kvalitní kombinézu bych kupovala dítěti na sáňkování, na lyžování do budoucna. Jak je kvalitní teplý fusák. A bude mít teplý overálek určitě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19008
4.1.21 21:36
@Kotatko03 píše:
Ještě teda doplním, dítko ti v kočárku spí nebo sedí? Pokud by sedělo a „čouhalo ven“ tak pak klasickou kombinézku.

7 měsíční určitě neprosedí procházku, sedět by ještě ani neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19008
4.1.21 21:41
@blumen píše:
@slunicko117 vsak neleze ve snehu ne? Staci uplne obycejna kombineza, mam z Lidlu a v kocarku sedi ve fusaku. Ty kvalitnejsi bych pak kupovala az na dite, co sedi, leze, chodi ve snehu a podobne, ne do kocarku

přesně tak, kombinéza klasická stačí teda bohatě.
já teda dávám do kombinézy a mnohem radši nacpu bez ruzných svetru, termokalhot, termoponožek rovnou do kombinézy v bodýčku, dám šátek a čepici a šup do merino fusaku, pokud je na nule a mín, záleží taky, jak jde fusak zachumlat až k hlavě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat