Jakou košili manželovi k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ksandra
Nováček 8 příspěvků 16.11.18 17:24
Jakou košili manželovi k Vánocům

Ahoj holky, chci manželovi koupit nějakou lepší společenskou košili, kterou by mohl nosit i do práce. Myslíte, že by košile na manžetové knoflíčky byla vhodná i do práce? Košile je jeho pracovní úbor, ale nevím, jestli ty manžeťáky už nebudou moc?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 16.11.18 17:30

Manžel ma i na manzetove knoflicky. Nosí je primárně na pracovní večeře, ale i na důležité meetingy ;) určitě to není nijak nevhodné, navíc mu pak můžeš dávat knoflicky, to je vděčný dárek :mrgreen:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 17:30

Manzel nosi skoro pouze kosile s francouzskou manzetou, moc to neni ;). Zalezi mozna, co tvuj muz dela, ale mne to prijde ok kamkoli, pokud ma k tomu pekny i zbytek.

Kupuju v T M Lewin nebo Le Premier.

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 16.11.18 17:40

Kosile kupuju v Pietru, ale hlavne proto, ze vim presnou velikost a strih. Muzu je kupovat i po netu. Manzelovi odtamtud dobre sedi.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 17:42

@Šarlota4 Jojo, tohle je supr, jak uz se da kupovat pak naslepo. Muz ma u Le Premier ucet s mirami, takze mu tam muzu nechat i usit na miru.

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 16.11.18 17:46

@rozand No ja jsem nedavno nasla uzasnyho krejciho a kosile vysla kolem 1.500 coz je parada, ale ukoncil zivnost. V Pietru to jde klidne i ke 3k a kvalita asi dost obdobna. Nevim no. Manzel ty kosile ma rad, v krame ho obskakujou tak jinam nechodime. Ja bych klidne zkusila i neco jinyho. Akorat mam pocit, ze Le premier propagoval Babis - to by u nas neproslo :lol:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 18:03

@Šarlota4 Jojo, tohle je supr, jak uz se da kupovat pak naslepo. Muz ma u Le Premier ucet s mirami, takze mu tam muzu nechat i usit na miru.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 18:16

@Šarlota4 Sorry za duplicitu, obnovila jsem stranku :roll: . Jasne, ono moc nema smysl chodit jinam, kdyz je clovek nekde spokojeny.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 18:17

@Šarlota4 A ten servis je u Le Premier dost slabota, bohuzel, hrozne zalezi na tom, kdo je zrovna v obchode.

Ksandra
Nováček 8 příspěvků 16.11.18 18:22

@Tichošlápek @rozand @Šarlota4 Díky holky, tak jsem rozhodnutá :) Bohužel Le PR má v konfekci pouze JEDNU košili na MK a to ještě se smokingovým límcem.

anrea
Nováček 8 příspěvků 16.11.18 18:28

@Ksandra Košile s manžetovými knoflíčky je i do práce ok. Je sice formálnější, ale není problém. Jen není úplně vhodné mít košili s krytou légou, pokud nenosí kravatu. Byl by už overdressed.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3401 příspěvků 16.11.18 18:32

@Ksandra Jo, ja jejich konfekci neznam, muz ma 2 metry, potrebuje 2× prodlouzenou…

janickaIII
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 16.11.18 18:42

Pridam se do diskuse. Máte někdo zkušenost s košili od krejčího? Případně kontakt na někoho pověřeného?

LKL
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 16.11.18 18:56

@anrea prakticky jsem za poslednich par let nevidela nikoho nosit kosile na normalni knoflik do kancelare, vsichni maji manzetaky. krom teda nemcu, ti nosej dokonce i kratky rukavy a vsichni vypadaj jak kdyz prave zahodili volant :lol:

anrea
Nováček 8 příspěvků 16.11.18 20:58

@LKL JJ, krátký rukáv, k tomu dvě náprsní kapsičky - ideální formální oblečení :D Bohužel, to co píšeš je obecně spíše výjimka. Pořád je u nás co dohánět.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >