Jakou kosmetiku na mastnou pleť ?

137
27.5.20 21:37

Jakou kosmetiku na mastnou pleť ?

Zdravím, chtěla bych radu ohledně kosmetiky na mastnou/smíšenou pleť jak na dekorativní kosmetiku ( make-up, pudr, rasenku atd.) tak i pečující kosmetiku. Doposud jsem používala modrou řadu od Astridu, ktera me vždycky vyhovovala, ale po porodu už bych ráda vyzkoušela něco nového i cenově přijatelného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17122
27.5.20 22:08

Mrkni na Origins pečující kosmetiku, má dobré recenze. Dekorativka pokud ti nevadí drogerkova, tak Maybelline řada Fit mee je dobrá, já v období super mastné pleti používala prachobyčejnou Stay matt od Miss sporty, lepší než ostatní drahé make-upy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
27.5.20 22:21

Dekorativní mám ráda Dermacol a krém jsem koupila v lékárně značka Vichy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
27.5.20 22:35

Pomohl chemicky peeling a jako dalsi vec - vykaslala jsem se na naky pripravky. Nemam takovy finance abych si dopřála luxusni prirodni kosmetiku. Tak jsem ji poridila bramburky maslo, aroganovy olej - ten pouzivam 2× denne na plet. Muzes i na vlasy atd. Kazdopadne po 2-3 tydnech je videt sakra rozdil. Dokonce mi zmizela i vraska mezi obocim… Je to zazrak za 200,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
27.5.20 23:30

Na mastnou pleť mi nejvíce pomáhalo cokoliv od biodermy, masky od vichy a taková „pasta“ od uriage(jmenuje se hyséas), je dražší ale opravdu pomáhá. Jinak se dá použít i heřmánek, ten je taky super. Vyzkoušela jsem toho spoustu, ale tyhle pomáhající nejvíce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama