Jakou kosmetiku používáte v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka10
Povídálka 14 příspěvků 09.01.19 22:21
Jakou kosmetiku používáte v těhotenství?

Ahoj holky, jakou pleťovou a tělovou kosmetiku používáte v těhotenství? Kloním se spíše k těm na přírodní bázi s minimem chemie :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19657 příspěvků 09.01.19 22:22

Normální jako jindy

Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 09.01.19 22:23

@Verunka10 Jako jindy, leta používám přírodní, takže jsem ani jedno těhotenství nic neměnila ;)

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 09.01.19 22:29

Pořád tu stejnou… Jediné co sem přidala je mazání těla buď dětským nebo kokosovým olejem (střídám to) jako prevenci strií.

peta81
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 09.01.19 22:31

@Verunka10 proste takovou kosmetiku, kterou jsem zrovna pouzivala, tehotenstvi na muj vyber vazne nemelo vliv. nebo si myslis, ze miminko v brisku ovlivni krem, ktery si zrovna patlas na oblicej? :nevim:

me-ow
Kecalka 126 příspěvků 09.01.19 22:32

Musela jsem začít používat řadu pro citlivou plet z DM :) teda jako sprcháč a krém na tělo .. po jiných jsem se dost obsypala

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 09.01.19 22:36

Já už od prvního porodu jen Penaten sensitive i gel i tělové mléko, mažu s tím i obličej. Mám atopický ekzém a krásně mi téměř vše zmizelo :nevim:

warita
Echt Kelišová 9007 příspěvků 09.01.19 22:43
@Kriss Tina píše:
Pořád tu stejnou… Jediné co sem přidala je mazání těla buď dětským nebo kokosovým olejem (střídám to) jako prevenci strií.

zkus bambucke, je lepsi.

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 09.01.19 22:44

@warita já to mažu spíš pro pocit, nemám ke striim sklony :D už jedno dítě mám a žádné to na mě nezanechalo :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 9007 příspěvků 09.01.19 22:46
@peta81 píše:
@Verunka10 proste takovou kosmetiku, kterou jsem zrovna pouzivala, tehotenstvi na muj vyber vazne nemelo vliv. nebo si myslis, ze miminko v brisku ovlivni krem, ktery si zrovna patlas na oblicej? :nevim:

ty se smejes, ale to, co si patlas na sebe, se vstrebava. A nakolik to ovlivnuje plod, tezko rict.

lachtanice86
Kelišová 6873 příspěvků 09.01.19 22:53

Vše stejně jako před těhotenstvím. Jediné co jsem přidala byly oleje proti striim, bylo to k ničemu. Strie mám

warita
Echt Kelišová 9007 příspěvků 09.01.19 22:54
@Kriss Tina píše:
@warita já to mažu spíš pro pocit, nemám ke striim sklony :D už jedno dítě mám a žádné to na mě nezanechalo :mrgreen:

tak nemam zadne. Mazala jsem bambuckym, ale mam pocit, ze bych stejne zadne nemela. A to jsem rodila ve 37.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 09.01.19 23:06

přírodní, ale tu používám i netěhotná. A k promazávání sádlo nebo bambucké máslo

Majina_F
Stálice 58 příspěvků 09.01.19 23:06

Také stejnou jako před těhotenstvím, jen jsem přidala těhotenský sprchový olej od Saloos a občas jejich těhotenský tělový olej ;)

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 09.01.19 23:12

@warita já u prvního nemazala vůbec. Teď mažu spíš protože mi pokožka občas svědí jak se natahuje :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >