Jakou koupit barvu na vlasy - modrá barva.

5
23.3.21 18:49

Jakou koupit barvu na vlasy - modrá barva.

Ahojte, chci se obarvit na modrou. Hrozně se mi to líbí, ale koupila jsem si barvu od Schwarzkopf a to dopadlo katastrofálně. Odbarvené vlasy jsem měla.
Jakou použít tedy barvu, aby byla barva opravdu sytá? Chtěla bych takovou tyrkysovou.
Díky za rady 🔥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
23.3.21 19:35

Asi bych počkala až otevřou kadeřnictví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 19:36

@PeBa12 Tak to si ještě hoooooooooodně dlouho počkám :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
23.3.21 19:38
@ChoiHyeRi píše:
@PeBa12 Tak to si ještě hoooooooooodně dlouho počkám :nevim: :nevim:

Lepší si počkat než vypadat jak tatar ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 19:39

@PeBa12 Díky za radu, to už vypadám 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
23.3.21 19:40
@ChoiHyeRi píše:
@PeBa12 Díky za radu, to už vypadám 🤣

Tak nemáš být zbrklá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
23.3.21 19:47

Zas a znova, pořád dokola.. PROSÍM, vykašlete se na domácí pokusy, barvy z drogerie a navštivte šikovnou kadeřnici. Jak vás vůbec napadlo, že si dokážete sama nabarvit hlavu na modro, aby to vypadalo nějak esteticky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
23.3.21 20:23

Pokud máš dobře odbarvené vlasy, kup tohle
https://www.pro-vlasy.cz/p/turquoise
Dřív je mívali v drogerii Teta, ale jak je to teď, to nevím.
Pokud máš ve vlasech ještě žlutý nádech, tak barva půjde do tyrkysova. Vydrží to hezké tak měsíc, podle toho, jak a čím si myješ vlasy.
Ale upozorňuji, že budeš mít doma všechno modré - ručníky, povlečení, trika atd. Dost pouští.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
23.3.21 20:29

U té modré bych byla opatrná - jak mi řekla kadeřnice, dát ty vlasy zpátky do kupy po modré je náročná zdlouhavá práce, protože to má zelený podtón a ten se z vlasů pak dostává velmi obtížně. Sama jsem měla různé odstíny růžové a fialové a chtěla prubnout i tu modrou, ale díky tomu jsem si to rozmyslela. Tak jen abys s tím počítala zakladatelko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62941
23.3.21 20:56

@ChoiHyeRi používám live od Schwarz kopf.. A drží a chytá dobře., jinak dobra zkušenost s manic panic, ale rychle se vymyva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
23.3.21 20:58

@Magika VonCary To je moc dobrá poznámka. :palec:
Ale třeba tyhle Directions barvy, které jsem dávala do odkazu, jdou dolů docela slušně, záleží na tom, jak dobře má ty vlasy odbarvené, jak jsou porézní. Dá se to pak sundat jemným peroxidem. Mně to šlo i po půl roce pravidelného dobarvování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 21:58

@Elenloth Directions znám. Tak díky, půjdu tedy do nich znova :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
23.3.21 22:37

Ja si taky sama barvím na modro. Mým cílem bylo tedy sytě, tmavě modrá, ale bohužel po pár umytích je z toho právě ta tyrkysová, kterou nemám ráda :D u mě to chce odbarvit co nejvíce na bílo, jinak to jde do té tyrkysové ještě víc. Používám také ty Direction a barví mi to pak trochu na oblečení, ručníky než to umyju cca 3×. Ale z běžně nošeného oblečení nebo z ručníku se mi to vždy vypralo bez problémů. Pak mám koupenou ještě barvu Artic fox, ale zatím jsem jí nevyzkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 22:39

@Lenkochod Artic Fox o té jsem jen slyšela a všimla jsem si, že jí hodně používají. Já bych právě chtěla takovou tu tyrkysovou, protože mně tmavé barvy nesedí. Zkusím se podívat po té Artic Fox

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat