Jakou koupit jídelní židličku pro desetiměsíční miminko

27.4.17 11:22

Jakou koupit jídelní židličku pro desetiměsíční miminko

Ahoj maminky. Hledám radu, jakou koupit jídelní židličku pro desetiměsíční miminko, které již samo sedí a má potřebu sebou pořád šít a objevovat svět :lol: Doposud jsem krmila v sedátku, ale to už nevyhovuje, stále se v něm kroutí :) Kupovala některá z vás v posledním roce a je s ní spokojená? Jde mi především o stabilitu a celkovou bezpečnost. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3375
27.4.17 11:24

Máme dřevěnou rostoucí JITRO židličku a je pěkně stabilní (jen už moc neutahuji upevňování pultíku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19068
27.4.17 11:35

Máme Peg perego Prima pappa (nějaký starší typ) a jsem s ní spokojená. Vrtět se ti ale bude ve všem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
27.4.17 11:36

Ja mam rada drevene s pultikem, co jdou rozdelat na stolecek a zidli, to vyuzijes ca od druhyho veku ditete, starsi dcera mi u nej krasne sama ji a v dobe mezi jidly si u nej kresli a tak. A ten pultik je dobry k tomu, aby dite mohlo jist samo. Moje skoro rocni totiz odmita byt krmena a snazi se jist sama. Je to docela masakr, ale je fajn, ze je samostatna :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
27.4.17 11:45

Já měla úplně obyčejnou z ikey z druhé ruky, koupila jsem ji potom, co jsem zjistila, že polstrovaná chicco je sice hezká, ale zbytky jídel se z ní vystouravaji špatně. Měla pultík, když děti jedlý samy, tak když byla hodně zaprasena, tak jsem sundala nohy a celou ji umyla ve vaně. A malé dítě nemělo šanci se z ní dostat, stabilní byla na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22463
27.4.17 11:55
@anivbl píše:
Ja mam rada drevene s pultikem, co jdou rozdelat na stolecek a zidli, to vyuzijes ca od druhyho veku ditete, starsi dcera mi u nej krasne sama ji a v dobe mezi jidly si u nej kresli a tak. A ten pultik je dobry k tomu, aby dite mohlo jist samo. Moje skoro rocni totiz odmita byt krmena a snazi se jist sama. Je to docela masakr, ale je fajn, ze je samostatna :lol: :lol: :lol:

Máme to samé, jsou bezva, stabilní a dají užít na víc, jak jen na jídlo. Druhá a třetí jsou taky šidla, tak jsem jim to rozdělala a seděla u nich na zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2598
27.4.17 12:03

Ikea židlička - super. Krásně omyvatelná, ty polstrované mě štvou tím, že nejdou pořádně umýt, všechno je hned opatlané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5779
27.4.17 12:07

Moje deti maji tripp trapp. Starsi (8) na ni sedi dodnes a pise ukoly, takze se vyuzije opravdu dlouho a vypada hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 12:08

Měly jsme polstrované Caretero myslím a ted už bych volila jinou - často se trhají mezi nožičkami a špatně čistí. U babičky jsme měli ještě po nás takovou tu dřevěnou, co z ní jde pak udělat i nízky stoleček se židličkou a ta byla super. Nebo si hodně chválí obyčejné z Ikea nebo ty rostoucí Jitro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 12:11

Mrne ma jídelní zidlicku od Zopa a je super. Akorát jsem tedy velmi inteligentne koupila bílou :lol: starší ma uz dřevěnou rostoucí zidlicku od hyrak design

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16516
27.4.17 12:19

https://www.emimino.cz/…nace-115607/
Mame tuhle, je super, doporucuji rozhodne rostouci, muze se vyuzit potom i k psacimu stolu, uz porizujeme druhou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4328
27.4.17 12:38

Ikea. Neni tak robustni, takze zabere min mista, kdyz ji dite zapatle oddelas nohy a umyjes celou treba pod sprchou. Vozili jsme ji i na dovolene, tim ze jdou oddelat nohy je docela skladna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11615
27.4.17 12:50

Na starší jsem měla ikeackou. Pro mladší teď máme klasickou dřevěnou, co je z ní pak židlička se stolečkem. Až se narodí prosinče tak mám v plánu rostoucí židličku, ale tu co na ni pak může sedět i dospělí. Aby pak mohla být i jako náhradní židle ke stolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5049
27.4.17 13:17

Taky mám židličku zopa, teď na 19 měsících jsem odendala pultík a syn jí u velkého stolu. Je krásně stabilní, jediná nevýhoda je, že vestavený tříbodový pás jde lehce rozepnout, takže jsem přidávala ramenní kšíry.
Třeba židlička co se dá rozložit na stolek se mi neosvědčila v restauraci jí syn překlopil, stejně tak tu ikeáckou do které jsme ho dali u kamarádů. Odstrčil se od stolu a letěl po zádech. Naštěstí jsme ho včas chytili. Ještě se mi moc líbí židle-houpací kůň od trihorse, ale na tuhle vychytávku jsem bohužel narazila až když jsem měla židličku doma. Snad se mi podaří do ní ukecat manžela u druhého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16516
27.4.17 13:21

Me treba ta rozkladaci na stolek nevyhovuje…vyuziti je kratkodobe a dost blbe se mi tam nas cvalik daval :think:, moc rada jsem vymenila za rostouci, od dvou let si tam sam vyleze a sedne ke stolu…bude ji mit jeste nekolik dalsich let az pujde do skoly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama