Jakou láhev na dokrmy pro kojené dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 15:37
Jakou láhev na dokrmy pro kojené dítě?

Ahoj, jakou láhev byste mi doporučily na dokrmování kojeného dítěte? mám doma různé druhy a vůbec žádnou mi nechce vzít. Případně jakým způsobem jste UM dokrmovaly vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 17.03.18 15:40

Nám vyhovují lahvičky avent natural :)

vertunka
Závislačka 4644 příspěvků 17.03.18 15:43

Ja davala UM z lahvicek MAM, mala mela od MAM dudlik, takze to pro ni nebylo nic neznameho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 15:49

Avent natural jsem zkoušela a vůbec na něj nereaguje

kryha
Kecalka 131 příspěvků 17.03.18 16:01

Já měla Medelu.

Jana206
Nadpozemská drbna 26505 příspěvků 17.03.18 16:02

Medela Calma

Soňa Zacharová
Nováček 17.03.18 16:03

Za mě MAM

Majdina82
Závislačka 2934 příspěvků 17.03.18 16:04
@Anonymní píše:
Ahoj, jakou láhev byste mi doporučily na dokrmování kojeného dítěte? mám doma různé druhy a vůbec žádnou mi nechce vzít. Případně jakým způsobem jste UM dokrmovaly vy?

Taky jsem používala Medelu. Nepíšeš, jak je dítě staré…První dva měsíce jsem dokrmovala injekční stříkačkou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 16:05

3,5 měsíce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 16:06

Ještě dotaz: musí mít dítě celou savičku v ústech nebo může jenom kraj savičky sát? Zdá se mi, že savičky jsou na malou moc dlouhé a chce se jí z toho zvracet

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 17.03.18 16:43

Já kojila a částečně dokrmovala lahví Avent, nebyl nikdy problém, jak u prvního, tak u druhého dítěte.

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 17.03.18 16:55

Medela calma u nás. jednoznačně vedla :palec: a myslim, že musí být savicka celá v pusince. Ale nevím :nevim:

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 17.03.18 17:40

Medela calma :palec: Mame ji tri tydny a saci reflex zatim ok. Dcerka prijala ihned. Saje se stejnym principem jako z prsu. Jestli zakladatelka dovoli, mam dotaz k tem co maji Calmu delsi dobu. Da se sehnat samotna savicka? Videla jsem jen kompletni „hlavici“. Diky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:36

A můžu se zeptat jakým způsobem tu savičku do pusinky přikládáte aby si ji dítě dalo tam kam potřebuje?

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 17.03.18 20:01

@Čajíček1980 ani dá. Přímo na stránkách výrobce
Ne, tak pardon…jen komplet hlavice

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >