Jakou laserovou operaci pro korekci dioptrií

1289
28.7.21 15:07

Jakou laserovou operaci pro korekci dioptrií

Dobrý den, kdo se trochu vyzná, jakou doporučujete laserovou operaci pro korekci krátkozrakosti? Má smysl odkládat ji kvůli porodům? A jaký typ je nejlepší? Protože nabízí mnoho typů, samozřejmě čím lepší, tím dražší, rozdíly bývají desetitisíce. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16057
28.7.21 15:19

Neporadím, aale háčkuju se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7881
28.7.21 16:57

@Dobrej_tym a kolik dioptrií máš? Mě oční řekla, že určitě počkat až po porodu, ale mám hraniční oční tlak. A v práci jsem měla kolegyni která si to nechala udělat a od operace má problém sklopit zrak. Když sklopi očí dolů, jako kdyby se chtěla podívat na prsa, tak ji oči řežou. Oční mi operaci nedoporučovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
28.7.21 16:58

@janickaIII Tak to nevim, cca 3 dioptrie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7881
28.7.21 17:12

@Dobrej_tym zajdi si k očnímu a on Ti na základě vyšetření řekne, zda ano či ne. Nejlépe k očnímu, který není spjaty s klinikou, která tyto zákroky dělá. Já byla docela překvapená. Moje oční ani moc nedoporučuje čočky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
28.7.21 19:03

Mně oční operaci kvůli očnímu tlaku nedoporučila a to mám těch dioptrií 8 na dálku a 6,5 na blízko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 19:16

To ví jen lékař..nikdo na netu ti neporadi. 3 dioptrie je nízká vada. Doporučuji Duovizi vlastní zkušenost. Celkem mám za život 5 operaci očí. Ale jsem jiný případ :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1
30.7.21 22:36

Já jsem byla v roce 2018 na zákroku ReLEx na klinice Lexum. Měla jsem na obou očích cca -6.00 dioptrií. Měsíc po zákroku jsem otěhotněla :D Operaci si nemohu vynachválit, ani po dvou těhotenstvích mi žádné dioptrie nepřibyly, nemám s očima žádné problémy. Lexum mohu doporučit; dříve jsem tam i učila AJ, takže jsem měla možnost trochu nahlédnout do „zákulisí“ a vždy na mě působili velmi solidním dojmem. I když byl ReLEx nejdražší, volila bych ho znovu. Jediná jeho nevýhoda je, že se nedá případně reoperovat stejnou metodou - říkali mi ale, že to jde to metodou Femto Lasic.
Tak snad jsem ti trochu pomohla. Přeji šťastnou ruku při výběru - a jdi do toho, je to pecka! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat