Jakou LEHKOU dvojkombinaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 08.01.17 20:39
Jakou LEHKOU dvojkombinaci?

Ahoj holky, v kvetnu cekame druhe mimco a uz 2 mesice vybiram kocar a porad nevim. Moje pozadavky:

• lehky (do 12kg)!!
  • predevsim do mesta, ale aby zvladl i lehky teren (polni cestu)
  • cena do 13.000,– vc korby (autosedacku mame)
  • nafukovaci kolecka, nebo gelova (ne plast)
  • polohovani nozicek, zada do uplneho lehu
  • nastavitelne madlo (nebo takove, co vyhovuje vysce 176cm, manzel 180cm)

Zatim to u nas vypada na Britax b motion 4 plus. Koukam i po Jane, ale nemam kde se na nej kouknout. Napada vas nejaky, ktery vyhovuje mym pozadavkum?? Nechci zatim Snap, protoze mi prijde ne moc vhodny pro novorozence - i kdyz ta vaha me laka.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 08.01.17 20:56

@MarryFrank b motionem nic nezkazíš, za sebe můžu doporučit ještě Inglesinu zippy systém, ale cena je vyšší, nicméně je lehká, skladná, lehký terén zvládne, ale kolečka ti nebudou vyhovovat.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 08.01.17 20:58

https://www.emimino.cz/…esina/zippy/

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 08.01.17 20:59

@MarryFrank zdravím, my máme jane epic. Máme tedy sporťák, s korbou zkušenost nemám. Ale ten je skvělý, je lehoučký, nožičky jsou polohovatelné, ale naše verze 2015 nemá polohovací záda, tuším že to má crosswalk.. u našeho lze polohovat jedině celou nástavbou. Ale myslím že to ničemu nevadí, když už je miminko dost velké na sporťák. :) britax jsme chtěli původně, ale přišel mi dost vratký s nasazenou korbou.. určitě přeju dobrý výběr :mavam:

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 08.01.17 21:11

@emimka20
Jane Epic se mi moc libi, ale prave prvni dcera v hluboke korbe nam vydrzela jen 5 mesicu, takze uplny leh musi byt. Crosswalk se mi moooc libi, ale v Brne jsem na nej jeste nenarazila - v breznu bude na vystavisti veletrh Pro Dite, tak se modlim, aby tam meli Jané

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 08.01.17 21:16

@lleennttiillkkaa jako golfky bych brala hned, ale od narozeni si to nedovedu moc predstavit… Nemas zkusenost, zda jde k tomu pripevnit stupatko pro starsi dite?

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 08.01.17 21:21

@MarryFrank crosswalk je o moc lepší než epic. Má lepší kola, polohování zad a další vychytávky. Navíc má krásné barevné kombinace. Jen ta cena.. :think:

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4534 příspěvků 08.01.17 21:24

Mame britax prave jako dvojkombinaci a jsme spokojeni. Vyzkousen i teren - lesy, pole.
Hlavne skvele manevrovani i jednou rukou

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 08.01.17 21:26

@emimka20
Ta cena je kruta, ale videla jsem ho tak cca mesic zpatky v akci za tusim 10.500,– vyprodej jedne barevne varianty a korbu bych vzala z bazaru… Jako do 15tis bych manzu asi i ukecala

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 08.01.17 21:27
@MarryFrank píše:
@lleennttiillkkaa jako golfky bych brala hned, ale od narozeni si to nedovedu moc predstavit… Nemas zkusenost, zda jde k tomu pripevnit stupatko pro starsi dite?

Já k tomu měla i výrazně prostornou korbu a stupátko bohužel nevím, mám mezi dětmi 5 let.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 08.01.17 21:28

@MarryFrank na aukru jsem teď dokonce našla inzerát od paní, od které jsem kupovala kočárek já a jako trojkombinace vyjde za hodně dobře. Kočárekočárek je nový, jen nějaká starší edice.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 08.01.17 21:33

@MarryFrank určitě by jsi se vešla.. my máme celý sporťák z bazaru, byl ještě rok v záruce a za supr cenu. I crosswalk najdeš na bazaru a určitě i jako dvojkombinaci. Často bývají v záruce, pak bych se toho vůbec nebála. :)

Danical
Kecalka 116 příspěvků 08.01.17 21:36

Kdybych ted vybírala, tak jdu do značky Anex, je švýcarský, za skvělou cenu a lehky, já za tu samou mela polsky. :)

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 08.01.17 22:10

@Danical Anex je polák ;-) a do těch nejdu, ale děkuji

Izabella
Generální žvanilka 23898 příspěvků 08.01.17 22:32

@MarryFrank Tak Baby Jogger City Elite by to splňoval, ale za tu cenu jen nějaký bazarový. Nebo nový, ale bez korby. Je to trojkolka https://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >