Jakou levnou matraci pro dospělé?

1829
15.4.20 08:58

Jakou levnou matraci pro dospělé?

Zdravím, opravdu urgentně scháním pro sebe a manžela matrací, s naší starou jsem nespokojená už hodně dlouho ale nejsou prostě peníze na novou jenže já už to na ní opravdu nejsem schopná vydržet, jdu spát úplně v pohodě a ráno se vzbudím s bolavymi zády, poslední dobou s opravdu hodně bolavymi zády, na zkoušku jsem si vyměnila matrací z dcerou ta má matraci úplně obyčejnou tvrdci z pur za 1500,– a spalo se mi na ní fakt krásné žádná bolest, jenže dceři je 6 spi na ni tři roky a matrace je stále jako nová neprolezela, ale moc si nejsem jistá jestli by v takovém stavu byla i po používáním dospělým? manžel má 100kg takže fakt nevím jestli by to matrace zvládla. Ty opravdu kvalitní matrace jsou asi dost drahé a na to teď opravdu nemáme, koupil jste si někdo hodně levnou matraci tak do 3tisic a dobře vám slouží i po nějaké době používání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82
15.4.20 09:03

My jsme kupovali velmi levnou, na dvoulůžko nestala asi 3 tisíce, máme ji cca 3 roky a zatím slouží dobře. Je pravda, že ji často otáčím, ale ani jsme nečekali, ze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
15.4.20 09:03

Nám tak dlouho vydrží :mrgreen: nějak jsem to odeslala driv :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
15.4.20 09:11

@Valburga a jakou přesně prosím máte? Nebo alespoň z čeho je vyrobena a jak je vysoká? Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
15.4.20 09:14

A vyřešily by to matrace dvě? Stokilovy manžel jinou a ty jinou?
My to takhle máme na manželské posteli, muž má rod hodně tvrdé matrace a já středně, takže jsme oba spokojeni.
My name matrace z Purtexu, ale celkem drahé- jedna stala kolem šesti tisíc, dětí mají matrace z Ikea po třech tisících za jednu a na nich se taky krasne spí - jsou taky středně tvrde (Na manžela jsou mekke(, ale mě se na nich spí dobre).
Za dobré ceny měly matrace v Lidlu v akcích ložnice nebo mají celkem výhodné cenové i v Jysku

Příspěvek upraven 15.04.20 v 09:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
15.4.20 09:18

@Hanka1 ano chtěla bych aby měl každý svou asi jsem to měla napsat do popisku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
15.4.20 09:23

Nejsou spatne z Lidlu, cena 2790,– za kus, ruzne tvrdosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
15.4.20 09:31
@tvetinka píše:
@Valburga a jakou přesně prosím máte? Nebo alespoň z čeho je vyrobena a jak je vysoká? Dekuji :kytka:

Máme tuhle :palec: pravda je, že je tvrdší, ale nám to vyhovuje. Původně jsme ji chtěli jen na přechodnou dobu, protože jsme rekonstruovali ložnici a ještě jsme nevěděli, jakou tam budeme mít postel no a máme ji dodnes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
15.4.20 09:48

@Valburga na tu jsem zrovna koukala ale četla jsem pár recenzí v jednom obchodě že se rychle prolezi tak to je fajn že vám vyhovuje už delší dobu asi o no začnu uvažovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
15.4.20 10:00
@tvetinka píše:
@Valburga na tu jsem zrovna koukala ale četla jsem pár recenzí v jednom obchodě že se rychle prolezi tak to je fajn že vám vyhovuje už delší dobu asi o no začnu uvažovat

Jak už jsem psala, opravdu ji často otáčím ve všech směrech :mrgreen: a během rekonstrukce jsme na ni trávili spoustu času, protože jsme neměli ani gauč a tak, takže jsme se na ni váleli věčně a proležená není :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
15.4.20 11:44

My máme postel boxspring, která obsahuje vespod pruzinovou matraci, na ni je molitanova matrace a na ni asi 5 cm tlustý chránič na tu matraci a spi se na tom úplně luxusně. Tak si kupte dvě velký levnější přes sebe, nebo pokud muž chce tvrdší, tak dvě jednotlivé vedle sebe a časem přes to ještě něco, ať nemáte mezeru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat