Reklama

Jakou máte finanční rezervu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:17
Jakou máte finanční rezervu?

Pište klidně anonymně, jestli je to trapné téma.
My zhruba 50 000. Ale na konci června zhruba tak o 80 000 více, to utratíme za 14 dní někde u moře, už to tak praktikujemce asi 10 let. Máme 2 děti pubertálního věku.
Vždy ale vybíráme dovolenou tak, aby tam nejméně těch 50 000 zůstalo.
Máme spořící účet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:21

Já díky manželovi, tedy už exmanželovi, nemám ani korunu. A je to pro mě složité, místo rezervy dluhy. Ale do léta se dostanu na nulu, pak už mi zbude jen hypotéka na necelého půl milionu. Rezerva mi chybí, jsem nervózní z toho, že ji nemám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:25

Na beznem uctu krome provoznich mesicnich penez byva rezerva tak 50 tis. Na sporicim uctu je mega.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:26

Asi sto tisíc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:26

Máme víc jak 500.000, bez rezervy si to neumím představit. I za svobodna jsem měla min. 200.000 bokem.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 30.12.16 11:29

88 tisíc na účtě, kdyby se něco stalo. Stále tam měsíčně odkládám, až bude 100, udělám další spořák a budu odkládat dalších 100.
Nemít rezervu je dnes cesta do pekel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:32

Aktuálně máme něco málo přes 300 tis., každý měsíc k tomu ukládáme, nikdy na to nesaháme.

Tarjei
Závislačka 3796 příspěvků 30.12.16 11:33

Nemam vubec nic. Jedu od berouse do berouse. Muj budouci exmanzel me jaksi stahl dolu. Ted uz mam zaznam v registrech diky nemu tak mi ani v bance nechtej pujcit. Chtela jsem sto tacu, abych prezila prvni ctvrt rok a stehovani, nez se vsechno bez nej stabilizuje. Mam smulu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:33

Na běžném účtu mám rezervu 40 - 50 tis., na spořícím aktuálně 26. Manžel má kolem 100 tis. Finance máme oddělené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:36

@Tarjei Me taky manžel malem stáhnul az na dno. Naštěstí jsem mela našetřeno tajne i doma v kredenci… O všechno na účtech a sporeni jsem přišla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:37

Máme rezervu ted cca 1,3 milionu. A stále spoříme, abychom v období fixace ukrojili co největší čast dluhu na hypotéce.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 30.12.16 11:37
@Anonymní píše:
@Tarjei Me taky manžel malem stáhnul az na dno. Naštěstí jsem mela našetřeno tajne i doma v kredenci… O všechno na účtech a sporeni jsem přišla.

To pořád říkám, že každá žena by měla mít tajné finance, už jen pro tento případ. :kytka:
Také to tak mám.

Tarjei
Závislačka 3796 příspěvků 30.12.16 11:41

Devcata ja jsem naivni idiot asi, no. Moje blbost. S trema detma na krku, vesely. Nebyt toho zaznamu v registru, zvladla bych to. Vsechno jsem si spocitala kolik bych platila uver a ostatni. Chjo. Po Novym roce podavam zadost o rozvod. Tak se jen tresu aby se nestihl objevit exekutor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:41

U mne je to pohyblivé. Průběžně mi prostě zbývá z platu min. 10 000 Kč měsíčně, když se časem nahromadilo pár set tisíc, udělala se doma rekonstrukce, teď se tedy spoří znovu. Byt vlastní, bez hypotéky, žádný úvěr ani nějaké jiné splátky, takže bych řekla, že mám vcelku poklidný působ vedení financí. Rezervu na účtu mám tedy cokoliv mezi 50 000 a 500 000 Kč.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 11:43

Mívali jsme kolem 120.000 Kč. Teď máme cca polovinu. Ale jsem 6 let doma na RD a stavíme dům bez hypotéky a jiných půjček.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama