Jakou máte koupelnu SIKO? Poradíte kterou?

LL
1057
21.7.13 09:11

Jakou máte koupelnu SIKO? Poradíte kterou?

Ahojky holky, prohlížím si katalog koupelen a nemůžu si vybrat. Netrvám na Siku, ale mají tam největší výběr. Napadlo mne, že udělám průzkum, jaké koupelny jsou nejoblíbenější :lol: Budu ráda, když napíšete jakou máte a jak jste s ní spokojené, hlavně co se údržby týče. Klidně přidejte i fotky nebo návrhy, jestli budete ochotné. Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1484
21.7.13 09:30

My máme od siko obklady samba, jsou matné strukturované dobře se udržují a mají formát 25×33 cm. Hodně dlouho jsme to řešili a nakonec jsme teda spokojeni. Sám prodejce říkal, že je dobré tu koupelnu nepřeplácat listelama, dekorama atd. V jednoduchosti je krása. Původně jsem chtěla hnědou abych mohla libovolně měnit barvu doplnkama, ale pak jsem uviděla tu naši a jsem spokojená. Působí to teple a cítím se tam moc dobře to je taky důležité vybrat tu barvu aby se tam cítila dobře. Tak hodně štěstí při výběru. Jo a taky pozor na spáry hlavně ne bílé na podlahu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
21.7.13 09:46

http://www.siko-koupelny.cz/kaleydos/serie/
Ahoj my máme tuhle, ale na fotkách nevypadá tak hezky, když jsem si poprvé prohlížela katalog, tak jsem říkala, že je naprosto hnusná a že nechápu jak si jí může někdo koupit. Ale v reálu jsou na těch kachličkách lesklý ďubky a vypadá luxusně. A na zemi mám tedy jenom jednu barvu dlažby, ta šachovnice se mi nelíbila.
Další výhodou takové koupelny, je ta že si výměnou koberečku a doplňků úplně změním styl koupelny.
Jak píše @-Sára rozhodně nepoužívej bílou spárovačku a na zem si nedávej světlou dlažbu, optimální je nějaká tmavší a vzorovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
21.7.13 09:48

Tak to se přidám k zakladatelce (pokud mohu :) ) Mám v plánu v brzké době rekonstrukci koupelny a v katalogu si také nemůžu vybrat :nevim:. Ne, že by se mi nelíbila žádná, ale nedokážu si nějak představit, jak by to asi vypadalo…Hlavně mám malinkatou koupelnu, tak si nevím rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
21.7.13 10:04

http://www.siko-koupelny.cz/linea/serie/

My mame tuto, v bilo-oranzove barve ale jinak seskladanou do nasi male koupelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11527
21.7.13 10:06
@peni81 píše:
http://www.siko-koupelny.cz/kaleydos/serie/
Ahoj my máme tuhle, ale na fotkách nevypadá tak hezky, když jsem si poprvé prohlížela katalog, tak jsem říkala, že je naprosto hnusná a že nechápu jak si jí může někdo koupit. Ale v reálu jsou na těch kachličkách lesklý ďubky a vypadá luxusně. A na zemi mám tedy jenom jednu barvu dlažby, ta šachovnice se mi nelíbila.
Další výhodou takové koupelny, je ta že si výměnou koberečku a doplňků úplně změním styl koupelny.
Jak píše @-Sára rozhodně nepoužívej bílou spárovačku a na zem si nedávej světlou dlažbu, optimální je nějaká tmavší a vzorovaná.

naprosty souhlas, nejlepsi je kombinovat cerna-bila-seda a pak muzes menit rucniky, doplnky podle nalady :pankac:
me se koupelna z odkazu moc libi, taky az na tu sachovnici, ale cela bila ci cela cerna podlaha by se mi taky nelibila, tak babo raď? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
21.7.13 10:11

@raga Tu máme taky a taky jsme si ji poskládali podle sebe :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
21.7.13 10:11

Známá má černé obklady, ale čistě lesklé bez struktur a na nich jde teda vidět všechno, každá zaschlá kapka vody. černá sice vypadá nadčasově ale ne všichni se dokáží v takové koupelně cítit dobře, takže lepší je si projít ty koupelnová studia. Můj chtěl oranžovou koupelnu a nakonec zjistil v tom studiu, že to je moc ostré a točí se mu z toho hlava :mrgreen: Každá koupelna je krásná, když je dobře a kvalitně udělaná a hlavně když je čistá a voňavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9052
21.7.13 10:14

Ahoj holky, my máme taky malinkou koupelnu a máme Siko obklady, už nevím název, ale máme béžový sokl, pak mozaiku z různě zelených kostiček a pak zelenkavej obklad, dlažbu taky zelenkavou, ale co se teď tak rozhlížím, tak je lepší, jak tu někdo psal, dělat ty koupelny hodně neutrální, spíš teď letí ta béžová, ono se to tak rychle neokouká než ty hodně barevný, do menších prostor spíš světlý obklady, jestli chcete mozaiku, tak hlavně né do sprchy nebo tak kde stříká hodně vody, protože pak umývat ty spáry, to je za trest a ještě pozor na ty mozaiky skleněný, pod ně se musí dávat bílý lepidlo a né šedý, protože to prosvítá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
21.7.13 10:23

My jsme právě nevybírali podle toho co je in teď, protože to za pár let bude out. Kámoška má světle hnědou a maličkou koupelnu takže na dekoracích se moc nevyřádí, a nadává, že ručníky musí kupovat všechny v jedné barvě aby tam aspon nějaké barevné doplńky měla. Všechno se ohledí důležité je aby to vydrželo neokoukané co nejdýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
21.7.13 10:23

@-Sára přesně hlavně žádný lesk, ten je do koupelny sice možná krásný ale hrozně nepraktický.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1400
21.7.13 10:24

My budeme mít Salix zelený, jen ty listy tam nebudou, takže kombinace hnědé a zelené listely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
21.7.13 10:44

Ahoj holky, nam se teprve koupelna rysuje, ale dam sem alespon fotky navrhi, ktere nam vypracovali v siku primo na miru. Dvere a skrinka pod umyvadlem bude tmave hneda, takze to nebude uplne tak svetly, ale nemame tam zadne okno, takxe jsem chtela svetlou aby to nebyla cerna dira :mrgreen: jinak listela takhle nerve, je sklenena a tmavsi… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
21.7.13 10:47

Posilam to pres tel., tak se nezlobte, ze je to navickrat, nejde mi vlozit vic fotek na jeden prispevek… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
21.7.13 10:48

A jeste jedna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu