Bolest zad a krční páteře. Jakou používáte matraci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ketris
Echt Kelišová 9811 příspěvků 31.01.19 15:46
Jakou máte matraci? (Bolest zad a krční páteře)

Ahoj holky.
Chci se zeptat.. jakou mate matraci? Rada bych konecne novou, po ktere se budu citit fakt vyspana. Ja casto trpim na bolest zad a krcni patere. A zdravy spanek je zaklad a k nemu i kvalitni matrace. Premyslela jsem hodne i o Dormeo, kdyz jsou tak vychvalovane..Budu rada za vase rady, dekuju :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luci5
Závislačka 4030 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 15:49

Také trpím na bolesti zad a investovala jsem za pět let šílené peníze do matrací a víš, která mi nakonec vyhovuje nejvíce? Za 1.300 Kč z Lidlu.

janickaIII
Závislačka 3188 příspěvků 31.01.19 16:15

@Ketris ono to není všechno jen o matraci, ale je potřeba vyřešit i rošt. Určitě je potřeba mít rošt s lamelama a ještě líp, když u těch lamel bude možnost volby tuhosti. Matrace je pak otázkou co Ti vyhovuje. Někomu vyhovuje paměťová pěna někomu to vadí. Musíš vyzkoušet.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 31.01.19 16:19

Já mám s krční páteří neustále problémy a jediné, co to ovlivní, je dobrý nízký polštář. A v mém případě matrace tvrdší, koupila jsem si polotvrdou z paměťové pěny a byla na mě moc měkká. Doporučuji navštívit prodejny matrací a vyzkoušet

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 4 inzeráty 31.01.19 16:21

Máme tvrdou matraci z jednoho místního obchodu, v druhé posteli pak tvrdou matraci Malfors z IKEY. Rošť klasické dřevěné plaňky, ne pružné lamely. Doma máme nějaký speciální ortopedický polštář, ale ani jeden s ním nespíme, manžel se naučil spát bez polštáře, já si většinou vypodkládám krk. Na bolesti krční páteře hodně trpím, ale u mne je to dané tím, že mám hypermobilní kloubky a nezpevněné svaly, takže mi tu páteř nedrží. Určitě bych tedy kromě investice do dobré matrace, roštu a polštáře zvážila i rehabilitaci - svého času, když jsem cviky na krční a bederní páteř cvičila poctivě, tak mi to fakt pomáhalo. Plus k tomu životospráva - hodně pít a dobře se vyspat, čímž se vracím na začátek :).

Lalelale
Závislačka 3487 příspěvků 31.01.19 16:22

Mně vyhovuje pěnová. A pak je hrozné důležitý polštář.

Ketris
Echt Kelišová 9811 příspěvků 31.01.19 16:25

@PenelopaW Na rehabky prave chodim 8) ale pak kdyz jdu spat, tak po matraci des..

Ketris
Echt Kelišová 9811 příspěvků 31.01.19 16:25

@Aduš8 A co mysli, byl by dobry i anatomicky?

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 31.01.19 16:32

My máme futon a jsme moc spokojení, záda nás už nebolí.

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 31.01.19 16:45

Mam tvrdsi ale bez cviceni a pohybu to n.ejde

Irinka0210
Závislačka 4629 příspěvků 31.01.19 16:49

Máme matrace PerDormire a jsme spokojení :) a k tomu mám teda výborného fyzioterapeuta :)

Kokolina29
Povídálka 31 příspěvků 31.01.19 17:03

WELLPUR F30, z jysku da se koupit v akci, i vyzkoušet v obchodě a je trochu měkčí kvůli hojnemu zkoušení, nová je tvrdší. Lidl - taky je dobrý

jita22
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 31.01.19 17:08

Za mě taky na krční páteř pomůže polštář - mám už spoustu let anatomický z paměťové pěny a už bych jiný nechtěla.

Pajusinka
Povídálka 38 příspěvků 31.01.19 17:19

Ahoj, mám to podobně a nikde se tak dobře nevyspím, jako doma. Určitě si zajdi matraci vyzkoušet. My máme matrace of firmy Purtex - líbilo se mi, že se vyrábí v Česku, díky tomu je i cena velice hezká a to máme jeden z dražších modelů. Matraci máme více než 5 let a vůbec nejeví známky opotřebení, jsme hodně spokojení. Doporučovali jsme již několika známým a taky spokojenost. Výhoda je, pokud jsi z Prahy - mají tu několik prodejen.

sediza
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 31.01.19 20:37

Tvrdá matrace z Ikea a polštář z paměťové pěny pěny. Jinak jsem další den na odpis.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >