Jakou máte pojištovnu? Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 23.01.17 17:42
jakou máte pojištovnu? poradíte?

Ahojky, chci se zeptat u jaké pojištovny máte pojištěné auto? Míníme měnit, ale nevíme kam, tak se ptám, která je podle vás nejlepší nebo s jakou máte dobrou zkušenost? děkuji

Reakce:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 23.01.17 17:45

Ja mam dobrou zkusenost s Allianz ale je drazsi, naopak spatnou s Ceskou podnikatelskou pojistovnou.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 17:47

Kooperativa a vše zatím super, asi bych sehnala levnější ale jsem spokojená, máme tam i úrazovky atd a vždy vyplaceno do týdne

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19140 příspěvků 23.01.17 18:07

Máme Generali - nic se nám zatím nestalo takže těžko říct, finančně vyšla nejlépe. Dřív jsme měli ČPP a už nikdy víc - kvůli ceně.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 23.01.17 18:15

Mam ceskou pojistovnu a problem s vyplacenim nikdy nebyl

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 23.01.17 18:37

Na motorku jsem měla Českou pojišťovnou a super a manžel má na auto Generali a je taky spokojený :-)

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 23.01.17 18:52

Záleží na jaké auto. na malý obsah paradoxně je ČPP jedna z nejlevnějších. nicméně my preferujeme Axu, naštěstí nemám zkušenost s plněním po nehodě, ale využila jsem už dvakrát asistenčku, manžel odtah a dost daleko a v pohodě. Já beru ale vždy vysoké limity a komplexní asistenčku. nepojišťujeme je na to nejlevnější.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19140 příspěvků 23.01.17 18:55

@araw Co je pro Tebe malý obsah?? My měli u ČPP pojištěno 1.4 55kw a jak jsme pak zjistili, tak to bylo jedno z nejdražší pojištění :roll:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 23.01.17 19:42

Mám Axu a seper plní ihned a je levná :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >