Reklama

Jakou máte pro svá batolata kuklu na zimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 02.12.10 20:28
Jakou máte pro svá batolata kuklu na zimu?

Holky, ženy, chtěla bych malé pořídit na hlavu kuklu, nebo jakousi kuklo čepici, ale nevím, jaká by byla dobrá :nevim: Poradíte?
Viděla jsem u jedné maminky takovou, co vypadala spíš jako stahovací kauca - moc pěkná, jenže jsem se blbec nezeptala, kde jí koupila :-(
Je tu někdo, kdo kuklu pro své dítě má a může nějakou doporučit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.12.10 20:33

Já mám doma vlněné od Manymonths, ale budu ještě přikupovat od Bundles - ta prý líp sedí :palec:

EDIT: Posílám ještě odkazy
BUNDLES
MANYMONTHS

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 02.12.10 20:45

Pokud má Tvoje holčička dlouhé vlasy a nenechá si udělat culíky, je kukla nepraktická, klouže, tahá a zacuchává vlásky. Je to spíš super pro krátkovlasé kluky, zakrývá i krk, to bezpochyby. Malá má kuklu takovou obyčejnou, koupili jsme ji za pár korun v sekáči, teplá, sedí jí dobře, jen klouže po těch vláskách. Vrátili jsme se k čepici a nákrčníku.

TýnkaK
Závislačka 2616 příspěvků 02.12.10 20:46

Máme taky Manymonths, sedí perfektně, chce to dobře vybrat velikost. Je z merinovlny a tak je sice kapku dražší, ale velekvalitní a nekouše. Teď, co přituhlo, dávám slabší pletenou čepici přes a je to super. Kuklička chrání krk, tváře, bradu a čepice dělá teplo. Navíc mu nikde nic neleze do obličeje a do očí. :palec:

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 02.12.10 20:47

Dívala jsem se na ty odkazy, přijde mi to jako naše kukla, jen „modernější vydání“. Pro kluky super, ale pro dlouhovlasé holčičky nic moc. A nevím, jestli by tam i culík nevadil.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.12.10 20:47

Jana206, mám jiné zkušenosti.
Mám spoustu kamarádek, co mají vlasaté holčičky a s kuklou problém nemají.
Asi záleží taky na typu kukly.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48401 příspěvků 02.12.10 20:51

Mám Bundles. Tu jednovrstvou, je levnější, využiji už od podzimu do jara a při větších mrazech přidávám ještě normální čepici.
Je to ze 100% merinovlny, krásně hřeje, nekouše.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 02.12.10 20:59

Jste hodné, ale měla jsem na mysli něco jiného, než je v odkazech - vím, že jsem chtěla kuklu! Promiňte. Scháním ale spíš kuklo čepici…neumím to popsat :oops:

Tuco
Echt Kelišová 9559 příspěvků 02.12.10 21:00

Merino kukla oboustranná Bundles..je luxusní max spokojenost..

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 02.12.10 21:02

Nemyslíš kuklo čepici, jakože se čepice nasadí normálně nahlavu, zbytek volně visí a buď se zavine nebo ne? Něco takového jsem viděla, omlouvám se, nemám fotky, nemáme to a nevím, jak se to přesně jmenuje, abych hledala odkazy..

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 02.12.10 21:04

Jani, to je přesně ono - teda ASI. Nasadí se na hlavu jakoby kapuca, je to i přes krk vzadu a nahoře se to dá stáhnout.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 02.12.10 21:12
Týja píše:
Jani, to je přesně ono - teda ASI. Nasadí se na hlavu jakoby kapuca, je to i přes krk vzadu a nahoře se to dá stáhnout.

A nemáě fakt fotku?
Protože to, co popisuješ, prostě sedí na kukličku :nevim:
Dá se kdykoliv stáhnout dozadu, má nákrčník (chrání tedy i krk) a v případě potřeby se zase natáhne jako kapuce :nevim:
Akorát teda to stáhnutí nechápu

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 02.12.10 22:23

já jsem jí pletla pro syna pletla kamarádky… :oops: :wink:
ale asi by chtěla delší vepředu… ale je to praktické jen se to musí udělat fakt na míru dobře.. jinak pak je bud velká nebo malá… a krátká..
na fotce je tedy můj starší syn ten by jí potřeboval delší do čela.. :wink:
 http://i.mimibazar.cz/…f3196903.jpg

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 02.12.10 22:42
Macík74 píše:
já jsem jí pletla pro syna pletla kamarádky… :oops: :wink:
ale asi by chtěla delší vepředu… ale je to praktické jen se to musí udělat fakt na míru dobře.. jinak pak je bud velká nebo malá… a krátká..
na fotce je tedy můj starší syn ten by jí potřeboval delší do čela.. :wink:
http://i.mimibazar.cz/…f3196903.jpg

Jee ten je roztomilej :huban: a ta kukla je krasna, to jsi teda sikovna

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 02.12.10 23:10

Hodně jich najdeš na MMB, ale já jsem se tedy ještě nikdy nesetkala s kuklou, které by byla dostatečně na čelo, takže naše malá třeba nosí kuklu, jen když sněží a má přes ní kapuci (pod ní se jí normální čepice nevejde) a pod kuklou má slabou čepičku přes čelo.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >